تذکر شاهزاده انگلیسی به همسرش در یک مراسم رسمی! +فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

تذکر شاهزاده انگلیسی به همسرش در یک مراسم رسمی! +فیلم

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: شیطنت کیت میدلتون، عروس خاندان سلطنتی انگلیس در یک مراسم رسمی در حضور ملکه انگلیس، موجب شد تا او با تذکر شوهرش هری مواجه شود.

حجم ویدیو: 2.82M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۳۰

این اتفاق در حضور ملکه انگلیس و حین اجرای سرود ملی انگلیس در مقابل کاخ باکینگهام رخ داد.

ویدئویی که منتشر شده است کیت میدلتون و همسرش هری را در کنار اعضای خانواده سلطنتی در بالکن کاخ باکینگهام نشان می‌دهد. در حالی که همه ایستاده و در حال تماشای سربازان هستند، ناگهان کیت به عقب برمی‌گردد و به صورت یواشکی با همسرش شروع به صحبت می‌کند. این ویدئو نشان می‌دهد که هری به کیت اشاره می‌کند تا به صحبت خود خاتمه دهد. در ادامه کیت دوباره به عقب برمی‌گردد و با این شاهزاده انگلیسی قصد صحبت کردن دارد که این بار هری با ابروهایش به او اشاره می‌کند که به جلو نگاه کند و صحبت نکند.

شیطنت عروس خاندان سلطنتی انگلیس موجب شد تا برای لحظه‌ای نظم این قسمت از جایگاه بهم بخورد و برای یک لحظه دو کودک اعضای خانواده سلطنتی یعنی جیمز وایکانت سورن ۱۱ ساله پسر شاهزاده ادوارد و ایلا فیلیپس ۷ ساله دختر پیتر فیلیپ که در مقابل او حضور داشتند نیز شروع به شیطنت و صحبت کنند.

این اتفاق در حضور ملکه انگلیس و شاهزاده آندره فرزند سوم ملکه و زمانی که سرود ملی انگلیس در حال نواخته شدن بود رخ داد. انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی به ویژه توییتر با واکنش کابران همراه بود. در حالی که برخی کاربران کلافه شدن کیت از مراسم در حال اجرا را دلیل برگشتن او به عقب می‌دانستند، به نظر برخی دیگر رفتار همسر کیت با او چیزی نمانده بود این عروس خاندان سلطنتی و بازیگر سابق هالیوود را به گریه بیندازد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

تعطیلی مدارس تهران به دلیل پیشگیری ار شیوع کرونا

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
وزیر علوم بخشنامه‌ای درباره کرونا خطاب به روسای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور صادر کرد. به گزارش ایسنا، برخی از بندهای بخشنامه وزیر علوم خطاب به روسای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور به شرح زیر است:
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 روز قبل
ریاض و مسقط تا حد زیادی از طرح‌های آمریکا برای منطقه خاورمیانه حمایت می‌کنند، گرچه در جزئیات مسائل تفاوت‌هایی وجود دارد. مقامات مسقط هیچ‌گاه رسما این میانجی‌گری را تایید نکرده‌اند، اگرچه سخنان شنیده شده از پایتخت عمان همواره درباره لزوم تماس‌های دیپلماتیک است. به‌رغم اعلام آمادگی ایران برای گفت‌وگو و همکاری با کشورهای منطقه برای مشارکت در رفع مشکلات منطقه، مقامات تهران علاقه‌ای به مذاکره با طرف آمریکایی نشان نمی‌دهند. به‌خصوص در شرایطی که مقامات واشنگتن به‌طور علنی اذعان می‌کنند که هدف ایالات‌متحده «تغییر رفتار ایران» در منطقه است. او قول داده که تلاش می‌شود تا از طریق روش‌های اعمال فشار سیاسی و اقتصادی بر مقامات تهران به این هدف نزدیک شد.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
دانشگاه‌ها در چند استان تعطیل شد. بر اساس اعلام وازرت بهداشت دانشگاه‌ها در چند استان از جمله تهران، البرز، قزوین، مرکزی قم همدان، اصفهان، گیلان، مازندران، مرکزی تا آخر هفته تعطیل شد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
کرونا ویروس‌ " (Coronaviruses) از ویروس سرماخوردگی معمولی تا عامل بیماری‌های شدیدتری همچون سارس و مرس را شامل می‌شود. تاکنون هفت کرونا ویروس انسانی کشف شده‌ است که آخرین نوع آن همین ویروسی است که از شهر «ووهان» شیوع پیدا کرد. تشخیص اینکه علت بیماری فردی ویروس کرونا باشد یا خیر کمی مشکل است، چرا که بسختی در آزمایشگاه رشد و نمو می‌کنند. با توجه به نوع ویروس کرونا، علایم آن می‌تواند از نشانه‌های سرماخوردگی عادی تا تب، سرفه، تنگی نفس و مشکلات حاد تنفسی باشد. دانشمندان تاکنون موفق شده‌اند زمان کمی پس از شیوع هر نوع ویروس کرونا راه‌های درمان‌ آن را پیدا کنند.

نظرها

اخبار بیشتر