تذکر شاهزاده انگلیسی به همسرش در یک مراسم رسمی! +فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

تذکر شاهزاده انگلیسی به همسرش در یک مراسم رسمی! +فیلم

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: شیطنت کیت میدلتون، عروس خاندان سلطنتی انگلیس در یک مراسم رسمی در حضور ملکه انگلیس، موجب شد تا او با تذکر شوهرش هری مواجه شود.

حجم ویدیو: 2.82M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۳۰

این اتفاق در حضور ملکه انگلیس و حین اجرای سرود ملی انگلیس در مقابل کاخ باکینگهام رخ داد.

ویدئویی که منتشر شده است کیت میدلتون و همسرش هری را در کنار اعضای خانواده سلطنتی در بالکن کاخ باکینگهام نشان می‌دهد. در حالی که همه ایستاده و در حال تماشای سربازان هستند، ناگهان کیت به عقب برمی‌گردد و به صورت یواشکی با همسرش شروع به صحبت می‌کند. این ویدئو نشان می‌دهد که هری به کیت اشاره می‌کند تا به صحبت خود خاتمه دهد. در ادامه کیت دوباره به عقب برمی‌گردد و با این شاهزاده انگلیسی قصد صحبت کردن دارد که این بار هری با ابروهایش به او اشاره می‌کند که به جلو نگاه کند و صحبت نکند.

شیطنت عروس خاندان سلطنتی انگلیس موجب شد تا برای لحظه‌ای نظم این قسمت از جایگاه بهم بخورد و برای یک لحظه دو کودک اعضای خانواده سلطنتی یعنی جیمز وایکانت سورن ۱۱ ساله پسر شاهزاده ادوارد و ایلا فیلیپس ۷ ساله دختر پیتر فیلیپ که در مقابل او حضور داشتند نیز شروع به شیطنت و صحبت کنند.

این اتفاق در حضور ملکه انگلیس و شاهزاده آندره فرزند سوم ملکه و زمانی که سرود ملی انگلیس در حال نواخته شدن بود رخ داد. انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی به ویژه توییتر با واکنش کابران همراه بود. در حالی که برخی کاربران کلافه شدن کیت از مراسم در حال اجرا را دلیل برگشتن او به عقب می‌دانستند، به نظر برخی دیگر رفتار همسر کیت با او چیزی نمانده بود این عروس خاندان سلطنتی و بازیگر سابق هالیوود را به گریه بیندازد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

نامه‌نیورنامه‌نیور17 ساعت قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.
مهرمهر17 ساعت قبل
بهتاش فریبا در گفتگو با خبرنگار مهر به ارزیابی از وضعیت تیم آبی پایتخت پرداخت و گفت: امیدوارم روندی را که آبی پوشان در این فصل پیش گرفته‌اند به درستی ادامه دهند. هفته‌های ابتدایی را به راحتی از دست دادیم و این مسئله باعث شد نتوانیم در پایان فصل به قهرمانی دست یابیم. البته به جز کریمی استقلال نیاز به یک هافبک جنگنده هم دارد و اگر مدیران استقلال بتوانند یک هافبک خوب را به خدمت بگیرند، مشکلات استقلال برطرف خواهد شد. فریبا در خصوص جدایی پاتوسی از استقلال اظهار داشت: همانطور که تیام، ابراهیمی، چشمی و منتظری را از دست دادیم، پاتوسی هم از جمع آبی پوشان جدا شد. بهتاش فریبا در پایان و در خصوص نگرانی هواداران از شرایط این روزهای استقلال گفت: هواداران صاحبان تیم استقلال هستند.

آخرین گمانه‌زنی‌ها از وضعیت جسمانی آنگلا مرکل

اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
این یک بیماری شایع در میان زنان است و به‌طور خاص هم در زنان هم‌سن و سال مرکل رخ می‌دهد. فقط فرد نباید راست بایستد و حرکتی نداشته باشد.» اما مساله دیگری که در اینجا مطرح می‌شود بحث حریم خصوصی است. در هر حال، به نوشته گزارشگر سی‌ان‌ان، در آلمان که قوانین حریم خصوصی بسیار سفت و سخت است، بسیاری مایلند توضیحات مرکل را بپذیرند. او می‌افزاید: «هرچند این یک مساله مربوط به حریم خصوصی باشد. در مورد مرکل، او ظاهرا در وضعیت خوبی است و هیچ چیز را (اعم از دیدارها و ملاقات‌ها) لغو نکرده است.

فیلم/ واکنش نماینده اصفهان به شایعه سوء قصد

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز21 ساعت قبل
مهرمهر21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، فرشید باقری که از ابتدای شروع تمرین آبی پوشان به دلیل مصدومیت غایب بود روند درمانی خود را طی کرده و قرار است پس از بازگشت بازیکنان استقلال از اردوی ترکیه به جمع آنها اضافه شود تا در تمرینات گروهی شرکت داشته باشد. باقری یکی از بازیکنانی است که استراماچونی حساب ویژه‌ای روی او بازکرده و امیدوار است این بازیکن بتواند تا آغاز لیگ خود را به مرز آمادگی رسانده و برای استقلال بازی کند. فرشید باقری هم تلاش می‌کند تا بتواند هر چه زودتر به آمادگی کامل دست پیدا کرده و حضوری موفق در لیگ نوزدهم برای استقلال داشته باشد.
وانانیوزوانانیوز15 ساعت قبل
شصت و ششمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ظهر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد. جهانگیری همچنین بر ضرورت حضور مستمر اعضای دولت که بعنوان معین استان‌ها در حوزه اقتصاد مقاومتی تعیین شدند در استان‌های ذی ربط تأکید کرد. وی در این گزارش با اشاره به روند تحول جمعیت کشور و مناطق روستایی، گزارشی از نرخ بیکاری جمعیت روستایی کشور به تفکیک استان‌های مختلف ارائه کرد و به تشریح اقدامات صورت گرفته برای ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و عشایری پرداخت. تغییر چیدمان و بازنگری در جانشینان رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود که پس از بحث و تبادل نظر، جانشینان رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استانهای مختلف تعیین شدند. در این جلسه همچنین مسئولیت کارگروه گفتمان سازی و فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی محول گردید.

نظرها

اخبار بیشتر