(تصاویر) بازی‌های ورزشی اقوام در سیبری
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. سیاسی

(تصاویر) بازی‌های ورزشی اقوام در سیبری

فراروخبرگزاری فرارو |
بازی های اقوام مختلف در سیبری موسوم به Yordynian پس از سالها غفلت از روز گذشته در ایرکوتسک آغاز به کار کرد.

فرارو-هفتمین دوره بازی‌های مردمی سیبری در منطقه ایرکوتسک یکی از بزرگ‌ترین شهرهای سیبری و مرکز استان ایرکوتسک روسیه برگزار شد.

به گزارش فرارو، بازی‌های اقوام مختلف در سیبری موسوم به Yordynian پس از سالها غفلت از روز گذشته در ایرکوتسک آغاز به کار کرد.

این رویداد نه تنها مسابقات ورزشی بلکه جشنواره موسیقی و رقص نیز هست.

(تصاویر) بازی‌های ورزشی اقوام در سیبری - 3(تصاویر) بازی‌های ورزشی اقوام در سیبری - 5(تصاویر) بازی‌های ورزشی اقوام در سیبری - 6(تصاویر) بازی‌های ورزشی اقوام در سیبری - 7(تصاویر) بازی‌های ورزشی اقوام در سیبری - 8(تصاویر) بازی‌های ورزشی اقوام در سیبری - 9(تصاویر) بازی‌های ورزشی اقوام در سیبری - 10(تصاویر) بازی‌های ورزشی اقوام در سیبری - 11(تصاویر) بازی‌های ورزشی اقوام در سیبری - 12(تصاویر) بازی‌های ورزشی اقوام در سیبری - 13

در وبسایت خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

(تصاویر) بازی‌های ورزشی اقوام در سیبری - 15(تصاویر) بازی‌های ورزشی اقوام در سیبری - 16(تصاویر) بازی‌های ورزشی اقوام در سیبری - 17(تصاویر) بازی‌های ورزشی اقوام در سیبری - 18(تصاویر) بازی‌های ورزشی اقوام در سیبری - 19(تصاویر) بازی‌های ورزشی اقوام در سیبری - 20(تصاویر) بازی‌های ورزشی اقوام در سیبری - 21(تصاویر) بازی‌های ورزشی اقوام در سیبری - 22(تصاویر) بازی‌های ورزشی اقوام در سیبری - 23(تصاویر) بازی‌های ورزشی اقوام در سیبری - 24(تصاویر) بازی‌های ورزشی اقوام در سیبری - 25

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

واقعا مردمی باشید

مهرمهر1 روز قبل

آمریکایی‌ها از ترس پهپاد ایرانی توهم می‌زنند

برنابرنا1 روز قبل

اقدام رژیم بحرین در استخدام یک عضو القاعده برای ترور شیعیان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
دولت بحرین می‌گوید ادعای این عضو سابق القاعده جعلی است. خبرنگار الجزیره انگلیسی گزارش داد سرکوب‌های خشونت آمیز دولت بحرین علیه تظاهرات شیعیان در ماه مارس سال ۲۰۱۱ توجه جهان را به خود جلب کرد. دولت بحرین اعلام کرد در این سرکوب‌ها ۳۵ نفر کشته و هزاران تن دیگر دستگیر شدند. یک عضو سابق القاعده می‌گوید دولت بحرین او را برای ترور اعضای شیعه مخالف استخدام کرده بود. "صالح می‌گوید با اعضای القاعده در عربستان سعودی تماس گرفت تا افراد کهنه کار برای انجام این عملیات به بحرین اعزام شوند. «محمد ابولفاسی فعال حقوق بشر در سخنانی گفت:» پادشاه بحرین می‌خواهد بر اساس اختلافات فرقه‌ای، بین شیعیان و سنی‌ها اختلاف ایجاد کند تا مسئولیت اوضاع را بر عهده نگیرد.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، وزارت خارجه آمریکا در پیامی مدعی شد جمهوری اسلامی ایران باید اقدامات «غیرقانونی!» خود در خلیج فارس را متوقف و فورا خدمه کشتی توقیف شده را آزاد کند. این وزارتخانه در اظهاراتی بی اساس گفت: اقدامات سپاه پاسداران در تهدید امنیت کشتیرانی تنگه هرمز را محکوم می‌کنیم! سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران صبح امروز اعلام کرد یک کشتی بیگانه حامل یک میلیون لیتر سوخت قاچاق را در آب‌های خلیج فارس توقیف کرده است. از سوی دیگر، یک سخنگوی دولت انگلیس نیز گفت نفتکشی که به دلیل قاچاق سوخت در آب‌های خلیج فارس متوقف شده است با پرچم انگلیس تردد نمی‌کرد. او افزود: «اطلاع نداریم که آیا این کشتی برای ما منافعی داشته است یا خیر».

بین سطور کاهش تعهدات هسته‌ای

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR، نماهنگ «بین سطور کاهش تعهدات هسته‌ای» را منتشر کردبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR، نماهنگ «بین سطور کاهش تعهدات هسته‌ای» را منتشر کرد.

نظرها

اخبار بیشتر