شعبده‌باز هندی در رودخانه گنگ ناپدید شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. همشهری
  4. سیاسی
شعبده‌باز هندی در رودخانه گنگ ناپدید شد

شعبده‌باز هندی در رودخانه گنگ ناپدید شد

همشهریخبرگزاری همشهری |
همشهری آنلاین: شعبده‌باز هندی که در رودخانه در حال اجرای ترفند «نجات» بود ناپدید شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از «لایف»، شعبده‌باز هندی تصمیم گرفت ترفندی را نشان بدهد که بارها در رودخانه گنگ انجام داده بود. اما اینبار شعده‌باز در حال اجرای این ترفند ناپدید شد.

چانچال لاهیر شعبده‌باز هندی در روز ۱۶ ژوئن در حال اجرای ترفندی در رودخانه گنگ ناپدید شد. یک روز است که بدنبال جسد او می‌گردند. او ترفند «نجات» را در رودخانه گنگ نشان می‌داد. هنگام اجرای آن، او می‌بایست خود را از غل و زنجیر خلاص کند.

او در داخل جعبه در آب فرو می‌رفت و بعد از آن خارج می‌شد. اینبار با کمک جرثقیل جعبه زنجیرشده و طناب پبچ شده را به رودخانه گنگ هند انداختند. احتمالا مشکلی پیش آمده که او نتوانسته خود را نجات بدهد و به سطح آب بیاید. هر چند این ترفند را ۲۱ سال پیش در همین محل انجام داده بود.

در سایت خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

قبل از فروروی در رودخانه، او گفته بود که اگر نجات پیدا کنم معجزه خواهد بود و اگر نه، تراژدی. کد خبر ۴۴۴۴۲۷

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مهرمهر2 روز قبل
رئیس دفتر رئیس جمهور با تاکید بر حمایت دولت از فعالیت بخش خصوصی و واگذاری بنگاه‌های دولتی به این بخش گفت: دولت و شخص رئیس جمهور معتقدند تا وقتی که اقتصاد کشور توسط بخش خصوصی اداره نشود، این اقتصاد شکوفا نخواهد شد لذا نسبت به واگذاری امور به بخش خصوصی اهتمام جدی و ویژه‌ای داریم. رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: امروز در شرایط تحریم و فشار حداکثری دشمن همه تلاش ما طراحی راهکار و سازوکاری است که وضعیت کنونی کمترین تأثیر را در اقتصاد کشور داشته باشد و در این راستا برنامه‌هایی تنظیم شده که آنها را دنبال خواهیم کرد. رئیس دفتر رئیس جمهور افزود: در سفر رئیس جمهور به استان فارس تعهد شد که ۹۹۲ میلیارد تومان برای توسعه استان اختصاص یابد و تا امروز حدود ۲ هزار و ۷۹۱ میلیارد تومان یعنی سه برابر تعهد اعلام شده بودجه برای استان اختصاص یافته است. واعظی تصریح کرد: معتقدم علیرغم همه محدودیت‌ها و مشکلات می‌توانیم روی پای خود بایستیم و از همه مشکلات و گردنه‌ها به سلامت عبور کنیم. در این جلسه استاندار فارس و شماری از رؤسای بانک‌ها و فعالان اقتصادی گزارشی از ظرفیت‌های استان و برنامه‌ریزی برای فعال سازی این ظرفیت‌ها در راستای ایجاد شتاب در روند توسعه استان ارائه کردند.

نظرها

اخبار بیشتر