جدول فروش هفتگی انگلستان: ادامه صدرنشینی فیفا ۱۹
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. زوم‌جی
  4. سرگرمی
جدول فروش هفتگی انگلستان: ادامه صدرنشینی فیفا ۱۹

جدول فروش هفتگی انگلستان: ادامه صدرنشینی فیفا ۱۹

زوم‌جیخبرگزاری زوم‌جی |
در هفته منتهی به ۲۵ خرداد، فیفا 19 برای دومین هفته متوالی در صدر جدول فروش هفتگی انگلستان قرار گرفت.

سایت چارت ترک به رسم هر هفته، جدید‌ترین گزارش از فروش بازی‌ها در انگلستان را منتشر کرده که براساس آن، بازی فیفا ۱۹ این هفته هم دقیقا مانند هفته گذشته، در صدر جدول فروش هفتگی انگلستان قرار گرفته است. در هفته‌ای که شاهد انتشار بازی بزرگ خاصی نبودیم، رتبه‌های دوم و سوم جدول هم نسبت به هفته گذشته بدون تغییر باقی ماندند و به ترتیب Days Gone و Spider-Man در این رتبه‌ها قرار دارند.

اما از رتبه چهارم، تغییرات جدول آغاز می‌شود؛ جایی که در این جایگاه شاهد بازی Forza Horizon ۴ هستیم که با صعود هشت رتبه‌ای از رتبه دوازدهم خودش را به رتبه چهارم رسانده است. صعود و بازگشت دوباره فورتزا هورایزن ۴ به جمع ۱۰ بازی پرفروش باعث شده تا Red Dead Redemption ۲ با یک پله سقوط رو‌به‌رو شود و این هفته در جایگاه پنجم قرار بگیرد. در جایگاه ششم شاهد بازی Battlefield V هستیم که این اثر هم با صعودی پنج پله‌ای، بازگشت دوباره‌ای به جمع ۱۰ بازی پرفروش داشته است.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار و سرگرمی روز

رتبه هفتم جدول این هفته در اختیار PlayStation VR Worlds قرار دارد که سه پله صعود داشته است و در رتبه هشتم هم شاهد بازی Anthem هستیم که یکی دیگر از آثاری به‌شمار می‌رود که این هفته توانسته‌اند دوباره به جمع ۱۰ بازی پرفروش برگردند. انتم هفته گذشته در رتبه چهاردهم قرار داشت. در رتبه نهم جدول این هفته هم بازی GTA V قرار گرفته که تغییر و تحولات نسبتا زیاد باعث شده تا سه پله سقوط داشته باشد اما کماکان در بین ۱۰ بازی پرفروش هفته دیده می‌شود و در نهایت در رتبه دهم هم شاهد بازی واقعیت مجازی Blood & Truth هستیم.

در ادامه می‌توانید جدول فروش هفتگی انگلستان در هفته منتهی به ۲۵ خرداد را مشاهده کنید:

رتبه فعلیرتبه قبلینام بازینکته قابل ذکر
۱۱FIFA 19حفظ رتبه هفته گذشته و تداوم صدرنشینی
۲۲Days Goneحفظ رتبه هفته گذشته
۳۳Spider-Manحفظ رتبه هفته گذشته
۴۱۲↑Forza Horizon 4بازگشت دوباره به جمع ۱۰ بازی پرفروش
۵۴↓Red Dead Redemption 2 -
۶۱۱↑Battlefield Vبازگشت دوباره به جمع ۱۰ بازی پرفروش
۷۱۰↑PlayStation VR Worlds-
۸۱۴↑Anthemبازگشت دوباره به جمع ۱۰ بازی پرفروش
۹۶↓GTA V-
۱۰۵↓Blood & Truth-

نظرات خود را در مورد جدول فروش این هفته با زومجی به اشتراک بگذارید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | دقت و تیز گوشی حیرت‌انگیز یک رهبر ارکستر

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
وقتی وارد جاده شهرکرد به ایذه می‌شوید یکی از منحصربفردترین، زیباترین و در عین حال پرپیچ و خم‌ترین جاده‌های ایران را نظاره خواهید کرد. با ادامه دادن به مسیر، درختان سر به فلک کشیده در دامنه‌های زاگرس خودنمایی می‌کنند. با پشت سر گذاشتن این مسیر، راه‌های فرعی شما را به کوه هزار دره و شاخه‌ای از رودخانه کارون می‌رساند. با عبور از پل، پشت سر گذاشتن روستای جوزستان و روستای پوراز را خواهید دید و جشمتان به جمال این همه زیبایی روشن خواهد شد. و اما در ادامه‌ی مسیر چه عجایبی انتظارتان را می‌کشند؟
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل

فیلم| بزرگترین خدمت یوکیو آمانو به پرونده هسته‌ای ایران چه بود؟

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، یوکیو آمانو دیپلماتی که معروف بود به آقای محتاط، در ده سالی که مسئولیت آژانس بین المللی انرژی اتمی را بر عهده داشت، از التهابی بزرگ در پرونده هسته‌ای ایران، کاست. در دوران او بود که پرونده اتهامات قدیمی آمریکا و اسرائیل علیه ایران بسته شد. در این ویدئو درباره بزرگترین گام فعالیت آمانوی فقید در پرونده هسته‌ای ایران سخن گفته شده است. خبر فوت آمانو درحالی دیروز اعلام شد که بلومبرگ ادعا کرد او ۵ روز قبل فوت کرده و البته شب گذشته معاون آمریکایی اش به طور موقت عهده دار مسئولیت هایش شد.
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر