اجرای خطرناک «حامد» کارگر در عصر جدید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. فرهنگ

در ادامه بخوانید

برگزاری نمایشگاه الکامپ

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل

پای صحبت‌های حجت‌الاسلام حاج علی‌اکبری

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از ستاد خبری هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، در دومین روز از برگزاری این جشنواره، فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» با حضور خانواده‌های شهدای مدافع حرم نمایش داده می‌شود. بر اساس این گزارش، این فیلم سینمایی جمعه ۲۸ تیرماه در سالن شماره ۲ از ساعت ۱۶ تا ۱۸:۲۰ به نمایش درمی‌آید. هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر ۲۶ تا ۳۱ تیر توسط موسسه تصویر شهر و به دبیری هاشم میرزاخانی در پردیس سینما گالری ملت برگزار می‌شود.
صدا و سیماصدا و سیما39 دقیقه قبل
محسن جلالی فراهانی در مصاحبه تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با اعلام این خبر گفت: طی مذاکره‌هایی که انجام دادیم قرار است این اختلاف نظر زودتر حل شود و شیوه کار در پردیس سینمایی به شکل قبل ادامه پیدا کند. مدیر عامل باغ کتاب درباره مشکلاتی که هفته گذشته برای تماشاگران نوبت شب پردیس سینمایی این باغ پیش آمد و باعث شد مردم برای ساعتی در سالن سینما حبس شوند گفت: مشکل اصلی این بود که ما مسیر‌های خروج مردم از سالن‌ها را تغییر دادیم و با این که از قبل هم اعلام کرده بودیم پردیس سینمایی برای ساعت ۱۲ دیگر به مردم بلیت نفروشد، پردیس متأسفانه این کار را انجام داد که این موضوع مشکلاتی به دنبال داشت. اختلاف ساعت کاری پردیس سینمایی باغ کتاب با دیگر بخش‌های این مجموعه، سه شنبه گذشته به درگیری مخاطبان سینما با کارکنان حراست باغ کتاب انجامید. به دنبال رسانه‌ای شدن این خبر، شورای صنفی نمایش هم واکنش نشان دادن و اعلام کرد با وجود این که پردیس‌های سینمایی در اختیار بخش خصوصی است بایدزیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد تا حرمت تماشاگران سینما حفظ شود. بیش از دو سال از افتتاح باغ کتاب زیر نظر شهرداری می‌گذرد، اما پردیس سینمایی این باغ با مدیریت بخش خصوصی اداره می‌شود که اتفاق اخیر باعث شده عده‌ای از منتقدان سینمایی به این موضوع توجه نشان دهند که شهرداری نباید پردیس‌ها را به بخش خصوصی واگذار کند.
صدا و سیماصدا و سیما51 دقیقه قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران در مراسم افتتاح بخش سرطان بیمارستان سلامت فردا، گفت: این بیمارستان در زمینه تشخیص و درمان سرطان کلیه مراحل درمانی را برای بیمار از شیمی درمانی تا جراحی و رادیوتراپی انجام می‌دهد. نادر توکلی افزود: بیمارستان مجهز به دستگاه‌های کیموتراپی و گامانایف است که از جمله دستگاه‌های مورد نیاز بیماران سرطانی است. توکلی گفت: ​ در ماه‌های آینده بنا داریم یک بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی را در منطقه شهر ری افتتاح کنیم تا بخشی از کمبود فضای درمانی در تهران جبران شود. نوبخت افزود: در برخی از استان‌ها به دنبال راه اندازی بیمارستان‌های هزار تختخوابی هستیم تا بیماران مجبور نباشند برای گرفتن خدمات به نقاط مختلف تردد کنند و تمام نیاز‌های آن‌ها در یک مرکز برطرف شود. وی افزود: اسلام از مؤمنان توقع دارد برای کار‌های خیر از هم سبقت بگیرند و همواره رشد و توسعه یابند، در اسلام دو ارزش ایمان و مفید بودن برای مردم مهم است.
صدا و سیماصدا و سیما56 دقیقه قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، مدیر تلویزیون اینترنتی آیو گفت: پس از گذراندن پخش آزمایشی، نخستین شبکه تلویزیونی تخصصی ناشنوایان اشاره آماده افتتاح شده است. محمدحسن حافظی‌پور پاسخگویی شایسته به نیاز فرهنگی قشر عزیز و مظلوم ناشنوایان و کم‌شنوایان را دلیل اصلی تأسیس شبکه «اشاره» خواند. وی گفت: تمامی برنامه‌های «اشاره» که پنجمین شبکه اختصاصی تلویزیون اینترنتی آیو محسوب می‌شود، برای استفاده ناشنوایان و کم‌شنوایان متناسب‌سازی شده است. آیو، تلویزیون اینترنتی ایران در بخش خصوصی و در سال ۱۳۹۴ با مجوز رسمی آغاز به کار کرده است. شبکه اشاره به دیگر شبکه‌های اختصاصی آیو مانند آیواسپرت (ورزش)، آیو فیلم (فیلم و مجموعه تلویزیونی) و آیوتون (کودک) اضافه می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر