خودزنی و جنجال در استقلال و پرسپولیس به سود سپاهان/ قلعه نویی برنده بحران سرخابی‌ها
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. ورزشی
خودزنی و جنجال در استقلال و پرسپولیس به سود سپاهان/ قلعه نویی برنده بحران سرخابی‌ها

خودزنی و جنجال در استقلال و پرسپولیس به سود سپاهان/ قلعه نویی برنده بحران سرخابی‌ها

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
اتفاقات غیر معمولی که در بحرانی‌ترین روزهای فصل نقل و انتقالات برای دو تیم پرسپولیس و استقلال رخ می‌دهد بیشترین ضرر را برای هر دو تیم مدعی قهرمانی فصل بعد در پی خواهد داشت.

سرویس ورزش مشرق - در ۴۸ ساعت گذشته اتفاقات نامیمون سریالی در دو باشگاه سرخابی رخ داد که از دل هیچیک از آنها خبر خوبی بیرون نمی‌آمد. در اردوگاه استقلال پس از آنکه سرانجام آندره آ استراماچونی «بله» را داد و امضای الکترونیکی اش را پای قرارداد ایمیلی انداخت، موجی از امیدواری در باشگاه استقلال به راه افتاد.

به محض انتشار این خبر، گروه نقل و انتقالاتی باشگاه فعالیت خود را شروع کرد تا بازیکنانی که در این مدت با آنها صحبت شده بود را به خدمت بگیرد ولی چند اشتباه ریز موجب شد تا مشکلاتی بزرگ بوجود بیاید.

وقتی فرهاد مجیدی به انتقاد سفت و سخت در ارتباط با نحوه یارگیری باشگاه استقلال و اتفاقات پشت پرده و مذاکرات پنهانی با امثال محمدرضا حسینی بازیکن وقت ذوب آهن پرداخت و برخی اعضای باشگاه را در این زمینه ناکارآمد دانست و مدعی شد آنها صلاحیت دخالت در امور مربوط یارگیری را ندارند، واکنش برخی نزدیکان به باشگاه موجی از اختلافات را بوجود آورد.

درست یکی دو روز پس از این مصاحبه بود که فایل صوتی بریده شده‌ای از فرهاد مجیدی علیه یکی از دست اندرکاران یارگیری منتشر شد که رسما او را رودرروی باشگاه قرار می‌داد. البته این پایان اتفاقات غریب و بی موقع استقلال نبود.

خروج مهدی رحمتی از تیم استقلال و هجوم ۶ تن از هواداران این تیم به ساختمان باشگاه که منجر به ضرب و جرح راننده مدیرعامل باشگاه شده و شیشه‌های ساختمان را میزبان پاره آجرهای این افراد کرد هم از جمله مصائب این روزهای باشگاه بود اما باز هم حواشی استقلال به پایان نرسید.

پس از بروز انتقادات شدید هواداران به این موضوع که چرا استقلال با بازیکنان بدون قراردادش تمدید نمی‌کند، علی خطیر در گفت و گویی با سایت باشگاه استقلال از درخواست‌های میلیاردی وریا غفوری و سید حسین حسینی که به نوعی جزو مذاکرات محرمانه آنها با باشگاه محسوب می‌شد پرده برداشت! رفتاری که حسینی آن را نپسندیده و نامتعارف دانستند! همین موضوع کافی بود تا سید حسین حسینی هم علیه خطیر حرف زده و او را عامل همه مشکلات استقلال برشمرد!

خبری: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

این مصائب البته تنها گریبان استقلال را نگرفته بود بلکه در باشگاه رقیب و خانه پرسپولیسی‌ها هم وضعیت بدی بوجود آمده است. پایان همکاری برانکو با پرسپولیس در شرایطی که سومین جام قهرمانی را در پایان لیگ هجدهم برای هواداران این تیم بدست آورد کافی بود تا فضای آرام ماههای گذشته این باشگاه را به کل زیر و رو کند. پیرو همین خبر گروهی از دلواپسان باشگاه و نام پرسپولیس مقابل ساختمان باشگاه تحصن کردند! تیمی که در آستانه شروع فصل بدنسازی حالا باید تازه دنبال سرمربی بگردد!

ساعاتی پس از آن بود که خبر رسید علی علیپور همه پست‌های صفحه شخصی اش را پاک کرده و قرار است از این تیم جدا شود! البته پاک کردن پست‌ها در اینستاگرام سبب شد تا هواداران پرسپولیس نسبت به این بازیکن موضع بگیرند اما او با انتشار ۴ استوری اعلام کرد که پست‌هایش را پاک نکرده و آن‌ها آرشیو شده اند.

ظاهرا هیأت مدیره باشگاه هم با استناد به آخرین صحبت‌هایی که با برانکو داشته اند فعلا اقدامی برای تعیین جایگزین او نکرده بودند و همین موضوع سبب می‌شود تا عملا مدافع عنوان قهرمانی در لیگ نوزدهم فصل بدنسازی را دیرتر از همیشه استارت بزند!

سلسله اتفاقاتی که قطعاً در این روزها که همه باشگاه‌ها سرگرم تیم بستن، برنامه ریزی برای اردوی پیش فصل و استارت تمرینات بدنسازی هستند سرخابی‌ها را به دردسر می‌اندازد. گرچه این اتفاق برای سپاهانی‌ها که تیم بستن را پیش از همه شروع کرده و با سرمربی پرافتخارشان دنبال دستیابی به قهرمانی لیگ نوزدهم هستند بسیار خوب است. در واقع به نظر می‌رسد استقلال و پرسپولیس در این هفته‌ها برای سپاهانی بازی می‌کنند که بی سروصدا در حال یارگیری است و چمدانش را برای صعود به قله فوتبال ایران می‌بندد!

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

فیلم/ دست ندادن رحمتی با علیرضا منصوریان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم/گل‌هاومهارت‌های مهاجم مدنظر پرسپولیس

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

مرغ همسایه غاز است!

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به وقت ورزشی‌ها؛ مرغ همسایه غاز است! خبرنگاران صدا و سیما در به وقت ورزشی‌ها از صعود به قله کلکچال به ارتفاع ۳۳۵۰ متر و اردوی تیم‌های فوتبال کشورمان در کشور‌های همسایه گفتند

گل‌ها و حرکات تکنیکی گزینه نقل و انتقالاتی استقلال (ویدیو)

ایلناایلنا1 روز قبل

درگیری شدید در دیدار دوستانه تراکتور و ریزه اسپور+فیلم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
در دیدار دوستانه و تدارکاتی تراکتور و ریزه اسپور تنش و درگیری میان بازیکنان دو تیم رخ داد. تیم فوتبال تراکتور که اردوی خود را در کشور ترکیه برگزار کرده است، در دیداری دوستانه مقابل ریزه اسپور به میدان رفت که این بازی با برتری یک برصفر شاگردان دنیزلی به پایان رسید. در این دیدار دوستانه چندین بار روی پای اکبر ایمانی توسط بازیکن ریزه اسپور تکل زده شد که باعث شد ایمانی هم در ادامه تکلی خشن بر روی بازیکن حریف برود که این موضوع باعث درگیری و توقف بازی برای مدتی شد. در ادامه عوامل دو تیم وارد بازی شدند و این دیدار مدتی متشنج شد، البته نیروهای امنیتی هم برای آرام کردن اوضاع وارد عمل شدند.
نودنود21 ساعت قبل
جناح چپ استقلال در این سال‌ها، مرحله برو و بیا بوده و گزینه‌های زیادی در آن امتحان شده‌اند. به گزارش وب‌سایت نود، شایان مصلح بعد از حضور در لیست مازاد کالدرون اعلام کرد که شاید به تیم رقیب سنتی قرمزها برود. اما آیا این انتقال انجام خواهد شد؟ حضور مصلح در استقلال شاید برای بازیکن مازاد پرسپولیسی‌ها یک انتقال خوب به حساب بیاید اما برای استقلال شاید یک مهره دیگر به مهره‌های ناموفق استقلال در دفاع چپ اضافه کند. بعد از رفتن نیکبخت، استقلال برخلاف جناح راست در جناح چپ همواره از نداشتن یک دفاع چپ تخصصی ضربه خورد. استقلال در این سال‌ها گزینه‌های مختلفی را برای این پست امتحان کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر