دهمین جلسه رسیدگی به اتهامات تعدادی از متهمان بانک سرمایه آغاز شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. اجتماعی

دهمین جلسه رسیدگی به اتهامات تعدادی از متهمان بانک سرمایه آغاز شد

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین |
خبرگزاری میزان- دهمین جلسه رسیدگی به اتهامات تعدادی از متهمان بانک سرمایه، امروز در شعبه سه دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد و جرایم اقتصادی به صورت علنی آغاز شد.
دهمین جلسه رسیدگی به اتهامات تعدادی از متهمان بانک سرمایه آغاز شد - 0

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، دهمین جلسه رسیدگی به اتهامات تعدادی از متهمان بانک سرمایه، امروز در شعبه سه دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد و جرایم اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام به صورت علنی آغاز شد.مشروح اولین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده هادی رضوی و سایر متهمانمشروح دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده هادی رضوی و سایر متهمان مشروح سومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده هادی رضوی و سایر متهمان مشروح چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده هادی رضوی و سایر متهمان مشروح پنجمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده هادی رضوی و سایر متهمان مشروح ششمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده هادی رضوی و سایر متهمان مشروح هفتمین جلسه دادگاهمشروح هشتمین جلسه دادگاهمشروح نهمین جلسه دادگاه

در سایت خبری بخوانید: برترین اخبار اجتماعی در ایران | اخبار اقتصادی دلار و بورس

خبر در حال تکمیل است …

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تبدیل شدن طلاق در عراق به یک پدیده

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش شبکه تلویزیونی الاتجاه عراق، با توجه به مشکلات زیادی که جامعه عراق از آنها رنج می‌برد در این میان طلاق نیز مانند آتش به جان جامعه عراق افتاده است. نتایج تحقیق شورای عالی قضایی نشان می‌دهد در هر ساعت ۱۰ مورد طلاق در عراق ثبت می‌شود. یک عراقی گفت: "علل افزایش طلاق، بسیار زیاد است اما بیکاری در صدر این علل قرار دارد. اجاره بها نیز بسیار بالاست. «یک عراقی دیگر گفت:» علل طلاق، زیاد است که شرایط اقتصادی و اجتماعی از جمله آنهاست. دادگاه شورای عالی قضایی نیز چند روز پیش اعلام کرد در هر ساعت در عراق ۱۰ طلاق ثبت می‌شود.

فیلم | در شهرداری به روی شهردار قفل شد!

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
وقتی وارد جاده شهرکرد به ایذه می‌شوید یکی از منحصربفردترین، زیباترین و در عین حال پرپیچ و خم‌ترین جاده‌های ایران را نظاره خواهید کرد. با ادامه دادن به مسیر، درختان سر به فلک کشیده در دامنه‌های زاگرس خودنمایی می‌کنند. با پشت سر گذاشتن این مسیر، راه‌های فرعی شما را به کوه هزار دره و شاخه‌ای از رودخانه کارون می‌رساند. با عبور از پل، پشت سر گذاشتن روستای جوزستان و روستای پوراز را خواهید دید و جشمتان به جمال این همه زیبایی روشن خواهد شد. و اما در ادامه‌ی مسیر چه عجایبی انتظارتان را می‌کشند؟
انتخابانتخاب21 ساعت قبل
پسر میترا استاد امروز پیراهن خود را که به هنگام روبه رو شدن با صحنه قتل مادرش به تن داشت، به دادگاه آورد. وی لحظاتی پیش برای پاسخ به سوالات قاضی در جایگاه قرار گرفت.

کاهش قیمت دلاری که دستاورد آن تنها گرانی بود!

مهرمهر1 روز قبل

وزش باد شدید و وقوع روان‌آب در شرق کشور

مهرمهر23 ساعت قبل
طبق گزارش هواشناسی در سرخس هوا از ۵۰ درجه کاهش یافته و در شمال کشور بارش باران خواهیم داشت و بارش‌های جنوب شرق کشور در حالت هشدار است و احتمال وقوع روان‌آب و برخورد صاعقه وجود دارد.
برنابرنا1 روز قبل
دانشمندان طبق تحقیقاتی متوجه شدند که تغییر رنگ بشقاب می‌تواند از پرخوری جلوگیری کرده و در نتیجه باعث کاهش غذای مصرفی توسط افراد شود. به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ دانشمندان طبق تحقیقاتی متوجه شدند که تغییر رنگ بشقاب می‌تواند از پرخوری جلوگیری کرده و در نتیجه باعث کاهش غذای مصرفی توسط افراد شود؛ طبق این تحقیقات پیرامون راه‌های سریع کاهش وزن وقتی شما رنگ بشقابتان را تغییر می‌دهید، توجه شما به این تغییر رنگ جلب شده و میزان غذای کمتری را نوش جان می‌کنید.

نظرها

اخبار بیشتر