ورود فیات به ایران تایید شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. اقتصادی

ورود فیات به ایران تایید شد

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: به گفته مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم ، یک شرکت مشهور خودروسازی آماده سرمایه گذاری در این منطقه است.

ورود فیات به ایران تایید شد - 2

سیدمهدی طباطبایی، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم با اشاره به تمایل یک شرکت مشهور خودروسازی برای سرمایه‌گذاری در این منطقه، اعلام کرده است: «شرکت فیات زمینی برای استقرار واحد تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان خریداری کرده است.»

به گفته وی، این شرکت سوله‌ای نیز در این منطقه اجاره کرده و در حال وارد کردن تجهیزات خودروسازی است و بر این اساس، به‎زودی مونتاژ یک مدل از سواری‎های فیات در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان آغاز خواهد شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

در سایت خبری بخوانید: بروزترین اخبار اقتصادی ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

درمان تومور همانژیوم چشم، شایعترین تومور خوش خیم غیر عصبی مادرزادی

8+
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین18 ساعت قبل
موجموج21 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری موج، قیمت طلا امروز شنبه ۲۹ تیر ۹۸ اعلام شد که بر این اساس هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۳۸۸ هزار ۱۰۰ تومان و هر گرم طلای ۲۴ عیار۵۱۷ هزار ۱۰۰ تومان رسید و همچنین هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۴۲۵٫۳ دلار به فروش می‌رسد. گفتنی است، قیمت طلای دست دوم به ۳۸۰ هزار ۹۵۰ تومان به فروش می‌رسد.
تسنیمتسنیم18 ساعت قبل
قیمت نفت و گاز چگونه عکس العمل نشان می‌دهد؟ بلافاصله پس از شروع جنگ، قیمت نفت تا ۱۰۰ دلار در هر بشکه یا حتی بالاتر از آن افزایش می‌یابد. در حالی که افزایش تولید نفت شیل آمریکا می‌تواند تاثیر آن را تا حدی تعدیل کند، ولی قادر نخواهد بود اختلال عظیم در تولید نفت خاورمیانه را جبران کند. قیمت نفت در این دوره بستگی دارد به ازسرگیری رفت و آمد ایمن نفت از تنگه هرمز. هرچقدر قیمت نفت افزایش یابد، دوبرابر آن قیمت گاز طبیعی مایع بالا می‌رود. فلزات صنعتی با رکود اقتصادی ضربه می‌خورند و قیمت طلا علیرغم قدرت دلار افزایش می‌یابد.
ایلناایلنا21 ساعت قبل
شکل گیری تمدن عظیم اقتصادی در عسلویه که ماحصل فعالیت‌های صنعت نفت در راه اندازی پارس جنوبی و شرکت‌های پتروشیمی در این مناطق بود، موج بزرگی از نیروهای کاری صنعت نفت را راهی منطقه‌ای کرد که پیش از آن روستایی بی نام و نشان بود. به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، مطرح شدن طرح ممنوعیت کار اقماری در صنعت نفت از سال گذشته، موجی از مخالفت‌های کارکنان صنعت نفت در مناطق عملیاتی را در پی داشت؛ این در حالی است که به گفته بسیاری از کارشناسان باید از این طرح به عنوان یک فرصت برای شکل گیری تمدن جدید اجتماعی در عسلویه و مناطق عملیاتی قابل سکونت در جنوب کشور یاد کرد. بنابراین گزارش، در حالی که بسیاری از کارکنان صنعت نفت در مناطق عملیاتی، اجرای طرح ممنوعیت کار اقماری را طرحی برای کم کردن بار هزینه‌های وزارت نفت تلقی می‌کنند، اما برنامه ریزان و مدیران منابع انسانی صنعت نفت، اجرای این طرح را گامی در مسیر حمایت روحی و روانی از نیروهای فعال این صنعت در مناطق عملیاتی و ارتقای انگیزش‌های آنان می‌دانند. شکل گیری تمدن عظیم اقتصادی در عسلویه که ماحصل فعالیت‌های صنعت نفت در راه اندازی پارس جنوبی و شرکت‌های پتروشیمی در این مناطق بود، موج بزرگی از نیروهای کاری صنعت نفت را راهی منطقه‌ای کرد که پیش از آن روستایی بی نام و نشان بود. امروز اما به مدد همین فعالیت‌ها، این روستای کوچک و دورافتاده به قطب اقتصادی کشور بدل شده است.

نمایش یک خودروی جدید در ایران (+عکس)

7+
عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل
ایسناایسنا18 ساعت قبل
امروز بیشتر سهم‌ها در بورس و فرابورس ایران با کاهش قیمت روبرو شد و شاخص کل بورس ۳۵۳ واحد افت کرد، اما شاخص فرابورس ۶٫۲۵ واحد رشد را تجربه کرد. در بورس تهران ۹۹ سهم با روند مثبت بر ۱۹۳ سهم با روند منفی مواجه شدند. همچنین تعداد نمادهای مثبت در فرابورس ایران به رقم ۷۹ و تعداد نمادهای منفی به رقم ۱۰۱ رسیدند. ارزش معاملات بورس تهران در مجموع به ۸۹۴ میلیارد تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن ۲٫۸ میلیارد سهم و اوراق مالی بود. آیفکس نیز ۶٫۲۵ واحد رشد کرد و رقم ۳۲۱۳ را تجربه کرد ارزش معاملات فرابورس ایران عدد ۶۹۵ میلیارد تومان را تجربه کرد که این رقم ناشی از دست به دست شدن حدود ۱٫۶ میلیارد سهم و اوراق مالی بود.

نظرها

اخبار بیشتر