(تصاویر) سبک زندگی متفاوت مردم کره شمالی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. سیاسی

(تصاویر) سبک زندگی متفاوت مردم کره شمالی

فراروخبرگزاری فرارو |
بیش از 10 میلیون از مردم کره شمالی نیازمند همکاری‌های بشردوستانه هستند. این رقم نسبت به سال گذشته 600 هزار نفر بیشتر شده است.

فرارو- عکاس خبرگزاری فرانسه تصاویری متفاوت از سبک زندگی مردم کره شمالی گرفته است.

به گزارش فرارو، اد جونز طی چند روز به پارک آبی مونسو در پیونگ یانگ رفته است و حال و هوای مردمی که به این مکان تفریحی رفته‌اند را به تصویر کشیده است.

مترو و خیابان‌های پیونگ یانگ نیز از دیگر مکان هایی بوده که اد جونز از آنها عکس گرفته است.

این در حالی است که سازمان ملل اعلام کرده بیش از ۱۰ میلیون از مردم کره شمالی نیازمند همکاری‌های بشردوستانه هستند. این رقم نسبت به سال گذشته ۶۰۰ هزار نفر بیشتر شده با در نظر گرفتن افزایش سوء تغذیه در این کشور و انواع بیماری‌ها. این رقم ۴۳ درصد از جمعیت کره شمالی را شامل می‌شود.

در سایت خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

کره شمالی در حالی به خاطر برنامه‌های تسلیحاتی خود زیر فشار انواع تحریم‌های سخت قرار گرفته که مدت‌ها است برای تامین مواد غذایی مورد نیاز شهروندانش دچار مشکل است.

(تصاویر) سبک زندگی متفاوت مردم کره شمالی - 7(تصاویر) سبک زندگی متفاوت مردم کره شمالی - 8(تصاویر) سبک زندگی متفاوت مردم کره شمالی - 9(تصاویر) سبک زندگی متفاوت مردم کره شمالی - 10(تصاویر) سبک زندگی متفاوت مردم کره شمالی - 11(تصاویر) سبک زندگی متفاوت مردم کره شمالی - 12(تصاویر) سبک زندگی متفاوت مردم کره شمالی - 13(تصاویر) سبک زندگی متفاوت مردم کره شمالی - 14(تصاویر) سبک زندگی متفاوت مردم کره شمالی - 15(تصاویر) سبک زندگی متفاوت مردم کره شمالی - 16(تصاویر) سبک زندگی متفاوت مردم کره شمالی - 17(تصاویر) سبک زندگی متفاوت مردم کره شمالی - 18(تصاویر) سبک زندگی متفاوت مردم کره شمالی - 19(تصاویر) سبک زندگی متفاوت مردم کره شمالی - 20(تصاویر) سبک زندگی متفاوت مردم کره شمالی - 21(تصاویر) سبک زندگی متفاوت مردم کره شمالی - 22(تصاویر) سبک زندگی متفاوت مردم کره شمالی - 23(تصاویر) سبک زندگی متفاوت مردم کره شمالی - 24(تصاویر) سبک زندگی متفاوت مردم کره شمالی - 25(تصاویر) سبک زندگی متفاوت مردم کره شمالی - 26

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ حامی مالی نتانیاهو: ایران باید نابود شود

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز11 ساعت قبل

ترامپ نژاد پرست باید استیضاح شود

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، رشیده طلیب در واکنش به اظهارات توهین آمیز ترامپ علیه چهار نماینده زن دموکرات گفت: ترامپ فردی نژاد پرست است و باید استیضاح شود. رشیده طلیب نماینده فلسطینی تبار و مسلمان از میشیگان در مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به اظهارات دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا علیه چهار نماینده زن دموکرات که گفته بود باید به کشور‌های خود بازگردند و آمریکا را ترک کنند، گفت: همه می‌دانیم این توییت‌ها و اظهارنظر‌های جدید رئیس جمهور دنباله برنامه‌های نژادپرستانه و بیگانه هراسی‌های وی است. نمی‌توانیم اجازه دهیم این اقدامات نفرت انگیز رئیس جمهور توجه ما را از اقدامات مهم برای مسئول دانستن این دولت برای این اوضاع تحقیرآمیز در مرز که در آنجا کودکان را از خانواده هایشان جدا کرده‌اند و آن‌ها را در شرایطی غیرقانونی و وحشتناک نگهداری می‌کنند، منحرف کند. انتخاب شدم که برای این اهداف مبارزه کنم. من به عنوان نماینده مجلس نمایندگان از حوزه ۱۳ میشیگان انتخاب شدم تا در کنگره علیه سیطره شرکت‌های بزرگ و فساد در کشور مبارزه کنم به این معنی که باید از استیضاح این رئیس جمهور و اقداماتش، دولت و افرادی که وی منصوب کرده است، حمایت کنم. متاسفانه این نخستین بار نبوده و آخرین بار هم نخواهد بود که چنین لحن زننده و متعصبانه را از رئیس جمهور می‌شنویم. می‌دانیم وی فردی متعصب است و همچنین می‌دانیم وی و دولتش همواره دست به اقداماتی زده‌اند که مردم آمریکا را آزرده کرده است.

سخنان رهبرمعظم انقلاب درباره توقیف نفتکش توسط انگلستان +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین8 ساعت قبل

به نماینده دادستان پرونده نجفی تذکر داده شد! / کیفرخواست برای جلسه غیر علنی تنظیم شده بود! +فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
در قوه قضائیه و دوره تحول یکی از محورهای تحول، عملیاتی و اجرایی کردن و تحقق اصل کرامت انسانی است. سخنگوی قوه قضائیه عنوان کرد: تاکید بر شنیدن سخنان مراجعین از شاخصه‌های انقلابی و مردمی است که شکل گرفته است. نمونه آن بازدید رییس قوه قضائیه از مجتمع عدالت بود که من حقیر هم از آن بی اطلاع بودم. سخنگوی قوه قضائیه تصریح کرد: هرچند باز هم باید موازین اخلاقی را مراعات کنیم و همه مسائل را بی محابا بیان نکنیم. سخنگوی قوه قضائیه بازداشت یکی از منسوبان رئیس سابق قوه قضائیه را تکذیب کرد.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، محمدکاظم کاظمی، شاعر و پژوهشگر افغانستانی، ‌ در یادداشتی با عنوان «جدا شدن افغانستان از ایران در عصر قاجار، یک غلط مشهور تاریخی» با نگاهی به تاریخ یکصد سال اخیر افغانستان، به خطای تاریخی رایج درباره جدایی افغانستان از ایران می‌پردازد. حقیقت این است که در آن زمان فقط شهر هرات از تسلط ایران خارج شد و آن هم همیشه در تصرف ایران نبود. بگذارید قضیه را با یک توصیف بسیار اجمالی از جغرافیای تاریخی افغانستان شرح دهم. ولی به نظر ما فرقی است بین آن ایران بزرگ تاریخی و مرزهای سیاسی کنونی ایران. بسیاری از ما، نام «خراسان» را برای این کشور شایسته‌تر می‌شماریم و حتی بعضی‌ها برآن‌اند که نام کشور ما هم باید ایران می‌بود، یا لااقل با نام ایران تاریخی پیوندی می‌داشت.

کشور در حال جوشیدن از درون به واسطه دل بریدن از بیگانگان

مهرمهر1 روز قبل
رهبر انقلاب در پایان دیدار خود با ائمه جمعه سراسر کشور درباره شکوفایی ایران، فرمودند: به برکت دل بریدن مسئولین و ملت از بیگانگان، کشور در حال جوشیدن از درون است.

نظرها

اخبار بیشتر