امیدواریم اصفهان به شهر جهانی گردشگری تبدیل شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایمنا
  4. سرگرمی
امیدواریم اصفهان به شهر جهانی گردشگری تبدیل شود

امیدواریم اصفهان به شهر جهانی گردشگری تبدیل شود

ایمناخبرگزاری ایمنا |
مدیر کل اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان گفت:امیدواریم که اصفهان به شهر جهانی گردشگری تبدیل شود و در گام بعدی این طرح تلاش می کنیم که میدان نقش جهان اصفهان را به عنوان بازار جهانی ثبت و به دنیا معرفی کنیم.

فریدون الهیاری، مدیر کل اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان در آیین افتتاحیه یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اظهار کرد: در این دوره نمایشگاه رویکرد‌های متنوعی وجود دارد؛ همراهی صنعت گردشگری و صنایع دستی در این دوره، بیانگر رویکرد جدی سازمان به گردشگری خلاق است.

وی با بیان اینکه تلاش ما آن است که اصفهان تبدیل به یکی از قطب‌های گردشگری شود، ادامه داد: در این دوره از نمایشگاه بین المللی گردشگری از ۱۳ شهر و ۱۵ کشور دعوت شد تا در این رویداد حضور داشته باشند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار بازی و سرگرمی ایران و جهان

الهیاری افزود: امیدواریم که اصفهان به شهر جهانی گردشگری تبدیل شود و در گام بعدی این طرح تلاش می‌کنیم که میدان نقش جهان اصفهان را به عنوان بازار جهانی ثبت و به دنیا معرفی کنیم.

این خبر تکمیل می‌شود/

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
حالا که بازار تماشای پیری ما آدم‌ها، داغ داغه، خواستم بگم راستش به جای رسیدن به ٣٠ سال بعد، خیلی دوست دارم به حدود ٣٠ سال قبل برگردمبه روزهای ثبت این عکس (دقیقا٢٩ سال پیش! سال ٦٩) کسی هست من رو به اون روزها برگردونه؟ …#مژده_لواسانی
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل

فیلم | جان بولتون درباره ساقط کردن پهپاد ایرانی به ترامپ دروغ گفت؟

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
جان بولتون که در تصویر دیده نمی‌شود صدایش می‌آید که پاسخ می‌دهد: سوالی {شکی} نیست که این یک پهپاد ایرانی بود و یواس‌اس باکسر آن را زد، همان طور که دیروز رئیس جمهور گفت، چرا که برای کشتی و خدمه آن خطرسازی کرد. بنابراین {کاری که کردیم} کاملا درست است. خبرنگار می‌پرسد آیا نگران برخورد گسترده‌تر با ایران در تنگه هرمز هستید؟ ترامپ پاسخ داد نه. ما بزرگترین {قوی‌ترین} مردم جهان را با بزرگترین {قوی‌ترین} تجهیزات داریم. بزرگترین کشتی‌ها، کشتی‌های مرگبار داریم. مجبور به استفاده از آنها نیستیم. اما آنها کشنده‌ترین کشتی‌هایی هستند که تابه حال ندیده‌اید. امیدوارم کاری نکنند که مجبور به استفاده از آنها شویم. اگر انجام دهند، بهای آن را خواهند پرداخت، به اندازه‌ای که کسی {در تاریخ} پرداخت نکرده است.

فیلم | اخراج دو زن از هواپیما به دلیل توهین به مسلمانان

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
دو زن در پرواز ترکیه به گتویک پس از دیدن سه مسلمان با لباس سفید در پرواز آنها را تروریست خطاب کرده و گفتند آنان خطری برای هواپیما هستند و سپس به جلوی هواپیما رفته و در صحبت با خدمه پرواز این‌ سه مرد را با صفت‌ «حال بهم زن و منزجر کننده» خطاب کردند. به دلیل این‌رفتار و طرز برخورد هر دو زن از پرواز اخراج شدند.

فیلم | وقتی بی‌بی‌سی از اقتدار ایران بی‌طاقت می‌شود!

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر