سکه و دلار امروز ارزان شد/ جدول نرخ‌ها
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. اقتصادی
سکه و دلار امروز ارزان شد/ جدول نرخ‌ها

سکه و دلار امروز ارزان شد/ جدول نرخ‌ها

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
فارس نوشت: در معاملات امروز بازار تهران قیمت سکه طرح جدید ۳۰ هزار تومان و دلار ۱۳۵ تومان کاهش داشت.

امروز در بازار تهران قیمت سکه و ارز کاهش یافت. قیمت سکه و ارز و میزان تغییر آن آمده است:

طلا و ارزقیمتمیزان تغییر قیمت
سکه طرح جدید۴،۶۳۳،۰۰۰ تومان۳۰،۰۰۰- تومان
سکه طرح قدیم۴،۴۸۲،۰۰۰ تومان۹۰،۰۰۰- تومان
نیم سکه۲،۴۰۳،۰۰۰ تومان۵۰،۰۰۰- تومان
ربع سکه۱،۶۰۲،۰۰۰ تومان۵۰،۰۰۰- تومان
سکه گرمی۹۹۱،۰۰۰ تومان۱۰،۰۰۰- تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار۴۲۵،۵۰۰ تومان۳۴۰۰- تومان
اونس طلا۱۳۴۹.۸۴ دلار۱۰.۴۷+ دلار
دلار۱۳،۲۰۰ تومان۱۳۵- تومان
یورو۱۵،۰۹۰ تومان۱۵۰- تومان
درهم۳،۶۲۵ تومان۶۵- تومان

در خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سخنان رهبرمعظم انقلاب درباره توقیف نفتکش توسط انگلستان +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین13 ساعت قبل
مهرمهر15 ساعت قبل
حمید رضا تبسمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با ابلاغ دستورالعمل و شیوه نامه اجرایی تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ تاکنون ۱۴۷ طرح با اعتباری به مبلغ پنج هزار و ۹۱۹ میلیارد ریال در سامانه تسهیلات بانکی وزارت جهاد کشاورزی ثبت نام شده است. وی افزود: از این تعداد ۱۶ طرح مربوط به محصولات گلخانه‌ای، یک طرح شیلات و یک طرح به دامپروری است. معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین پیش بینی کرد: با اجرای این طرح‌ها زمینه استغال ۱۶۸ نفر در منطقه فراهم شود. وی تصریح کرد: پس از بررسی طرح‌های متقاضیان در کارگروه استانی توسط اعضای این کارگروه شامل شرکت آب منطقه‌ای استان، اداره کل محیط زیست، اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و سازمان جهاد کشاورزی استان می‌باشد ۱۸ طرح به بانک‌های عامل جهت دریافت تسهیلات معرفی شدند. وی هدف از ارائه این تسهیلات را؛ تولید و اشتغال بخش کشاورزی در جهت افزایش تولید، ایجاد فرصت‌های شغلی و تثبیت اشتغال از طریق حرکت از کشاورزی سنتی به کسب وکار کشاورزی با تمرکز بر تأمین مالی زنجیره ارزش به جای فعالیت‌های مستقل و جزیره‌ای و همچنین توسعه کشاورزی قراردادی برشمرد.
شاناشانا15 ساعت قبل
قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت ۶ و ۵۷ دقیقه امروز (چهارشنبه، ۲۶ تیرماه) به ۶۴ دلار و ۶۰ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا به ۵۷ دلار و ۶۸ سنت رسید.

نظر ظریف در مورد روند غنی‌سازی ایران +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
مهرمهر10 ساعت قبل
کشت فراسرزمینی، یکی از شیوه‌های تامین نیاز کشوربراساس این گزارش، کشت فراسرزمینی یکی از مباحثی است که محمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی همواره بر آن تاکید کرده و اظهار داشته این امر به دلیل محدودیت منابع آب در تولید برخی محصولات کشت فراسرزمینی در دستور کار قرار گرفته است. فتحی توضیح داد: برنامه ما در زمینه کشت فراسرزمینی ذرت این است که عمدتا کشورهای عمده تولیدکننده این محصول را هدف قرار داده‌ایم. کشت فراسرزمینی ذرت در ۳ کشور جهان / ‬ برنامه ریزی برای انجام کشت در یک کشور دیگرفتحی با بیان اینکه در حال حاضر کشت ذرت در ۳ کشور انجام می‌شود، افزود: برای کشت در یک کشور دیگر نیز در حال برنامه ریزی هستیم. فتحی با بیان اینکه کشت فراسرزمینی یک سرمایه گذاری بخش خصوصی در خارج از کشور است، درباره تاثیر تحریم‌ها بر کشت فراسرزمینی و نگرانی‌های مطرح شده در این زمینه، ادامه داد: کشت فراسرزمینی یک فعالیت دراز مدت و پایدار است، بخش خصوصی ما طبق قوانین یک کشور ثالث آنجا مستقر می‌شود و شرکت ثبت می‌کند. فتحی با اشاره به شاخص‌های انتخاب کشورهای هدف برای کشت فراسرزمینی، تصریح کرد: اتفاقا ما همواره کشورهایی را برای کشت فراسرزمینی انتخاب می‌کنیم که از آنجا واردات داریم و هیچگاه نیز قطع نشده است.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
تهران - فرودگاه امام خمینیمشهد مقدس - فرودگاه شهید هاشمی نژادگرگان - فرودگاه گرگان ​ساری - فرودگاه دشت ناز ساریاصفهان - فرودگاه شهید بهشتی اصفهانبیرجند - فرودگاه بیرجندزاهدان - فرودگاه زاهدان ​به گزارش خبرگزاری صدا و سیما از اداره کل روابط عمومی هما، برنامه پرواز‌های عملیات رفت زائران بیت الله الحرام در تاریخ بیست و ششم تیر به این شرح است: پرواز شماره ۱۴۵۸ به مقصد مدینه منوره ساعت پرواز ۰۸:۵۰پرواز شماره ۱۴۶۲ به مقصد مدینه منوره ساعت پرواز ۱۳:۵۰پرواز شماره ۱۴۷۸ به مقصد جده ساعت پرواز ۱۹:۰۰پرواز شماره ۱۴۵۲ به مقصد مدینه منوره ساعت پرواز ۲۰:۵۰پرواز شماره ۱۴۵۰ به مقصد مدینه منوره ساعت پرواز ۰۵:۱۰پرواز شماره ۱۴۶۰ به مقصد مدینه منوره ساعت پرواز ۰۶:۰۰پرواز شماره ۱۴۷۰ به مقصد جده ساعت پرواز ۰۶:۵۵پرواز شماره ۱۴۶۸ به مقصد جده ساعت پرواز ۱۴:۵۵پرواز شماره ۱۴۷۶ به مقصد جده ساعت پرواز ۱۷:۲۵پرواز شماره ۱۴۵۶ به مقصد مدینه منوره ساعت پرواز ۲۱:۱۰پرواز شماره ۱۴۶۴ به مقصد مدینه منوره ساعت پرواز ۲۳:۵۰پرواز شماره ۱۴۷۲ به مقصد جده ساعت پرواز ۰۵:۱۵پرواز شماره ۱۴۸۰ به مقصد جده ساعت پرواز ۲۲:۱۵پرواز شماره ۱۴۶۶ به مقصد مدینه منوره ساعت پرواز ۰۷:۰۰پرواز شماره ۱۴۵۴ به مقصد مدینه منوره ساعت پرواز ۰۷:۴۵پرواز شماره ۱۴۷۴ به مقصد جده ساعت پرواز ۰۹:۰۵زائران می‌توانند آخرین اطلاعات مربوط به پرواز‌های خود را از طریق سایت هما به نشانی www. iranair. com دریافت کنند.

نظرها

اخبار بیشتر