کماندوی عشق برای مقابله با والدینی که با ازدواج فرزندان شان مخالفند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. اجتماعی

کماندوی عشق برای مقابله با والدینی که با ازدواج فرزندان شان مخالفند

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
خراسان نوشت:تا حالا از کماندوهای عشق در هند چیزی شنیدید؟ دیروز پستی در شبکه های اجتماعی و در همین زمینه منتشر شد که جالب بود.

ظاهرا در هند گروهی از مردان یک سازمان غیردولتی به نام کماندوی عشق راه انداخته‌اند تا به جوانانی که خانواده‌هایشان با ازدواج‌ آن‌ها مخالفند، کمک کند. این گروه به افراد کمک می‌کند (احتمالا با زور و ترساندن طرف مخالف) تا جوانان به فرد مورد علاقه شان برسند. کاربری نوشت: «هند واقعا کشور عجیبی است در حالی که شما فکر می‌کنید هندی‌ها انسان‌های آرامی هستند اما یکی از بالاترین آمارهای تجاوز در این کشور ثبت شده»!

خبری: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

دورهمی ائمه جمعه سراسر کشور

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
مردم از ائمه جمعه انتظار دارند در دسترس باشند و آن‌ها می‌گفتند که از مشکلات مردم که بیشتر اقتصادی هست خبر دارندمردم، ولی نعمتان ما هستندبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ مردم از ائمه جمعه انتظار دارند در دسترس باشند و آن‌ها می‌گفتند که از مشکلات مردم که بیشتر اقتصادی هست خبر دارند.

دوچرخه‌هایی که به مقصد نرسیدند

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ رکاب‌هایی که سالهاست قرار است در خیابان‌های پایتخت زده شود، موضوع دوچرخه سواری پیشینه‌اش به بیش از یک دهه پیش باز می‌گردد که قرار بود پایتخت نشینان را برای یک زندگی بدون آلودگی هوا آماده کند، اما این طرح در زمان هر شهرداری که روی کار امد در همان سکوی اول باقی ماند.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
زمین لرزه چهار ونیم ریشتری امشب در فاریاب به برخی دیوارها منازل مسکونی مناطق روستایی خسارت جزئی زد. به گزارش خبر گزاری صداوسیما مر کز کرمان سعیدی مدیر کل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: کانون این زمین لرزه در ارتفاعات وخارج از محدوده مسکونی اعلام شده وبر اساس گزارشهای اولیه بر اثر این زمین لرزه دیوار برخی خانه‌ها در روستاهای سرنی، زهمکان وموردان دچار ریزش وترک خوردگی شده است. زمین لرزه‌ای به بزرگی ۴٫۵ ریشتر ساعت ۲۰و۵۱ دقیقه امشب درحوالی فاریاب عمق ۱۱ کیلومتری زمین رخ داد.

یک اتفاق عجیب در شمال غرب ایران/ دریاچه ارومیه زنده ماند اما … (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران14 ساعت قبل
آنچه دریاچه نیاز داشت آب بود که رساندند؛ از کنترل مصرف گرفته تا تونل آب، ‌ اما یک ترس همچنان باقی مانده‌است. کیفیت پایینکیفیت خوبعصر ایران؛ حسن ظهوری فاطمه خسروی ستاد احیاء دریاچه ارومیه دو سال است که خبرنگاران را به ارومیه می‌آورد تا از اقدامات انجام گرفته برای احیاء بزرگترین دریاچه داخلی ایران بگوید. اما بزرگترین بلای دریاچه ارومیه توسعه زمین‌های کشاورزی بود. این زمین‌‌ها هرآنچه آب در سفره‌های زیرزمینی و آبخوان‌ها بود را مصرف کردند و دریاچه که دیگر هیچ حق‌آبه‌ای نداشت روز به روز خشک‌تر شد. اما حالا قرار است هر دو باشند؛ هم زمین‌های کشاورزی و هم دریاچه، اما هر دو آب می‌خواهند؛ درست همان چیزی که هنوز علم نمی‌تواند تولیداش کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین8 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- مدیرکل تغذیه و تدارکات حج، عمره وعتبات از طبخ روزانه ۱۰ هزار پرس در هر وعده برای زائران ایرانی در مدینه منوره خبر داد. به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، مهران فرشید افزود: دو آشپزخانه در شمال شرق و جنوب غربی مدینه برای پخت غذای زائران ایرانی فعال شده‌اند و در کنار آن سردخانه و انبار نگهداری اقلام مورد نیاز و توزیع نیز پیش بینی شده است. مدیرکل تغذیه و تدارکات حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت با تاکید بر اینکه طبخ غذای با کیفیت، سالم و بهداشتی در اولویت قرار دارد، افزود: در هر آشپزخانه ۲۷ نیروی ایرانی مسئولیت طبخ و توزیع غذا را به عهده دارند. فرشید گفت: روزانه ۲۰ دستگاه خودرو حمل غذا که در هر کدام ۱۲ هیتر برقی قرار دارد و در هر هیتر نیز غذای حدود ۵۰۰ نفر نگهداری می‌شود غذای طبخ شده در آشپزخانه‌ها را به بیش از بیست هتلی که زائران ایرانی و کارگزاران حج در مدینه مستقر هستند، منتقل می‌کنند. وی افزود: توزیع غذای ظهر از ساعت ۱۰صبح و توزیع غذای شب از ساعت ۵ بعداز ظهر با رعایت شرایط بهداشتی انجام می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر