بهاروند و طالقانی بازهم به کمیته اخلاق نرفتند! / واکنش قاضی تورک چیست؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تابناک
  4. ورزشی

بهاروند و طالقانی بازهم به کمیته اخلاق نرفتند! / واکنش قاضی تورک چیست؟

تابناکخبرگزاری تابناک |
به نظر می رسد که وقتش رسیده کمیته اخلاق فدراسیون بعد از مواجهه با بی‌اعتنایی بهاروند و طالقانی برای حفظ اعتبار این کمیته و صیانت از فوتبال از تمام قدرت و اختیارات قانونی خود استفاده کند.

دو عضو بازنشسته هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال که هنوز به قانون تمکین نکرده و از سمت خود استعفا نداده‌اند، حالا مقابل احضاریه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال هم قدعلم کرده و در جلسات این نهاد قضایی فوتبال حضور پیدا نمی‌کنند!

به گزارش تابناک ورزشی، به نظر می‌رسد دیگر برای قاضی تورک این امر ثابت شده باشد که دو مدیر بلندپایه فدراسیون حاضر نیستند برای پاسخگویی درباره مسایل و اتفاقات تاسفبار فینال جام حذفی در ورزشگاه فولادآره نا اهواز در کمیته اخلاق توضیح دهند. این درحالی است که این حضور لزوما به محکومیت آنها منجر نمی‌شود و شاید تنها بررسی ابعاد دیگری از این فاجعه باشد اما عدم حضور این دو مدیر، سرپیچی از قانون و خود یکی از مظاهر قانون شکنی و قلدری در فوتبال ایران است.

بهاروند و طالقانی بازهم به کمیته اخلاق نرفتند! / واکنش قاضی تورک چیست؟ - 3

متاسفانه این دو مدیر بدون عذر و بهانه خاصی؛ برای سومین بار به دعوت کمیته اخلاق برای پاسخگویی به اتفاقات تلخ فینال جام حذفی بی اعتنایی کردند که به نظر می‌رسد این کمیته برای صیانت از اعتبار فوتبال از تمام قدرت قانونی خود برای رسیدگی به معضلات فوتبال بهره ببرد. حیدر بهاروند و کاظم طالقانی به عنوان رئیس سازمان لیگ و رئیس هیات فوتبال خوزستان سه مرتیه به احضار کمیته اخلاق برای پاسخگویی به اتفاقات تلخ فینال جام حذفی در این کمیته بی‌توجهی کردند و به کمیته اخلاق نرفتند.

در سایت خبری بخوانید: خبر ورزشی جدید ایران و سایر نقاط جهان

بی‌اعتنایی مطلق دو عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به احضاریه کمیته اخلاق در حالی که به عنوان مدیران عالی رتبه فدراسیون فوتبال باید بیش از هر فرد و گروه دیگری به قوانین فوتبال احترام بگذارند، می‌تواند فرهنگ غلطی را بین مربیان و مدیران دیگر باشگاه‌ها و هیات‌های فوتبال باب کند.

همچنین مهدی تاج طی روز‌های گذشته برای پاسخگویی درباره اتفاقات این دیدار در دادستانی کل کشور حضور یافت و اظهارات خودش را بیان کرد. کمیته اخلاق فدراسیون بعد از مواجهه با بی‌اعتنایی بهاروند و طالقانی باید برای حفظ اعتبار این کمیته و صیانت از فوتبال از تمام قدرت و اختیارات قانونی خود استفاده کند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ مراسم معارفه آنتوان گریزمان در نیوکمپ

طرفداریطرفداری1 روز قبل

زنیت سنپترزبورگ ۲ - تامبوو ۱ و حضور ۸۸ دقیقه‌ای سردار آزمون

نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، فرناندو دخسوس که برای جنشینی رحمتی مدنظر باشگاه استقلال قرار داشت. رسما به تیم فوتبال پارس جنوبی جم پیوست و فصل آینده با پیراهن زرد در میادین حاضر خواهد شد. این دروازه‌بان که سابقۀ حضور در چند تیم فوتبال ایران را دارد فصل آینده شاگرد فراز کمالوند خواهد بود. کمالوند با حضور در جم قصد دارد تیم فوتبال این شهر را در میان تیم‌های بالانشین قرار دهد و حتی خود را به عنوان مدعی کسب سهمیۀ لیگ قهرمانان آسیا مطرح کند.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، جمعه گذشته بود که زین الدین زیدان اردوی رئال در مونترال کانادا را ترک کرد و به اسپانیا برگشت. باشگاه رئال مسائل خانوادگی را دلیل بازگشت زیدان اعلام کرد و سپس مشخص شد که وخامت حالبرادر بزرگ او باعث شده تا او اردوی رئال را ترک کند. فرید زیدان در نهایت شنبه درگذشت و خانواده زیدان را در غم و اندوه فرو برد. زین الدین زیدان شب گذشته با انتشار عکسی از خود و برادرش در اینستاگرام نوشت: «تو همیشه به من مسیر را نشان می‌دادی. همیشه در قلب من جای خواهی داشت.» زیزو قرار است در چند روز آینده به اردوی رئال در کانادا برگردد.

۹ سال درخشش دیوید سیلوا در منچسترسیتی

نامه‌نیورنامه‌نیور2 روز قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | در حالی که می‌بایست روز گذشته ستارۀ پرسپولیس در تمرینات این تیم حضور می‌یافت، اتفاقی عجیب رقم خورد. ورزش ۱۱ - وحید امیری ستارۀ تازه بازگشته به باشگاه پرسپولیس که طبق اعلام قبلی سرخ‌ها می‌بایست روز گذشته رسما در تمرینات این تیم حضور می‌یافت، بنا به دلایل نامشخص، با وجود آنکه باشگاه پرسپولیس برای او بلیت سفر به ترکیه را فراهم کرده بود، از حضور در تمرینات سرخ‌ها سر باز زد! وحید امیریکریم باقری نیز یکی از افرادی بود که روز گذشته خود را به تمرینات پرسپولیس، مطابق انتظارات اضافه کرد، اما عدم حضور امیری، تعجب گابریل کالدرون را برانگیخت تا این مربی آرژانتینی نسبت به این اتفاق انتقادهایی را مطرح کند؛ لازم به ذکر است که دلیل غیبت امیری هنوز مشخص نشده است!

نظرها

اخبار بیشتر