مرگ فجیع دختر ٤ ساله در قطار پارک‌ رشت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ساعت ۲۴
  4. حوادث
مرگ فجیع دختر ٤ ساله در قطار پارک‌ رشت

مرگ فجیع دختر ٤ ساله در قطار پارک‌ رشت

ساعت ۲۴خبرگزاری ساعت ۲۴ |
ساعت24 -یک کودک ٤ ساله به دلیل پرت شدن از روی قطار کودک در یکی از پارک‌های رشت کشته شد‎.

یک کودک ٤ ساله به دلیل پرت شدن از روی قطار کودک در یکی از پارک‌های رشت کشته شد‎.

مأموران پاسگاه زیباکنار در پی ‏دریافت خبری مبنی بر فوت کودک ٤ ساله حین بازی در یکی از پارک‌های شهرستان رشت برای بررسی موضوع به محل اعزام ‏شدند‎. ‎ماموران پلیس پس از حضور در محل مشاهده کردند یک دختر بچه ٤ ساله اهل یزد حین بازی از قطارکودک به دلیل رعایت ‏نشدن موارد ایمنی از قطار بازی به بیرون پرت شده و بر اثر این حادثه فوت کرده است‎. ‎این کودک برای تعیین علت تامه فوت به ‏پزشکی قانونی معرفی شد. پرونده اولیه تشکیل و مقصران حادثه به مراجع قضائی معرفی شدند‎. ‎

خبری: اخبار حوادث و جنایت

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ حمله به یک بازیگر با چاقو!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
سیمون یام، بازیگر هنگ‌کنگی که برای رویدادی تبلیغاتی به چین رفته بود، توسط یک ناشناس و به دلایل نامعلوم چندین مرتبه چاقو خورد. او پس از این اتفاق به بیمارستان منتقل شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت.

فیلم/ برخورد عجیب با متهم سیاهپوست

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

لحظات نفسگیر نجات یک دختر پیش از خودکشی در اتوبان

الفالف16 ساعت قبل
لحظات نفسگیر نجات یک دختر پیش از خودکشی در اتوبانگروه ویدئو الف، ۱ مرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۴۵ ۳۹۸۰۵۰۱۲۰۲عملیات نجات دختری که قصد خودکشی در اتوبان امام علی (ع) تقاطع پیروزی را داشت با موفقیت انجام شد.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ­سرهنگ احسان مومنی گفت: ساعت ۲۱:۲۰ دیشب (دوشنبه ۳۱ تیر) در مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید تندگویان بعد از پل صنیع خانی، یک دستگاه سواری پراید با عابر پیاده که در حال عبور از عرض بزرگراه بود، برخورد و عابر پیاده متاسفانه در اثر شدت ضربه در محل حادثه فوت کرد. سرهنگ مومنی به عابران پیاده توصیه کرد از توقف و تردد در سطح محور‌های بزرگراهی به جهت سرعت زیاد وسایل نقلیه خودداری و از پل‌های عابر پیاده استفاده کنند و در ساعات تاریکی هوا هم از محل‌هایی که روشنایی کافی دارد، تردد کنند. رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت تصریح کرد: رانندگان هم هنگام رانندگی کاملا به جلو توجه کنند و از اقداماتی که باعث حواس پرتی می‌شود مانند استفاده از تلفن همراه و خوردن و آشامیدن و … خودداری کنند تا شاهد چنین حوادث دلخراش در معابر شهر تهران نباشیم.

طوفان سهمگین با ۱۵۸ کیلومتر سرعت در ایرانشهر

الفالف17 ساعت قبل
طوفان سهمگین با ۱۵۸ کیلومتر سرعت در ایرانشهرگروه ویدئو الف، ۱ مرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۲۱ ۳۹۸۰۵۰۱۱۹۸رئیس اداره هواشناسی ایرانشهر گفت: سرعت لحظه‌ای طوفان در ایرانشهر به ۱۵۸ کیلومتر بر ساعت رسید و شعاع دید افقی در محدوده فرودگاه این شهر را به ۵۰۰ متر کاهش داد.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.

نظرها

اخبار بیشتر