این مرد مشهدی سر یک سفره شیطانی نشست / زنم با دوستم ازدواج کرد!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
این مرد مشهدی سر یک سفره شیطانی نشست / زنم با دوستم ازدواج کرد!

این مرد مشهدی سر یک سفره شیطانی نشست / زنم با دوستم ازدواج کرد!

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
دست دوستی به کسی داد که از گذشته اش چیز خاصی نمی دانست. او را به حریم خانه اش به بهانه رفت و آمد خانوادگی راه داد تا این که دوست به ظاهر خیرخواهش پوست خربزه زیر پایش گذاشت و او را زمین زد.

به گزارش مشهد فوری، پیشه‌اش نجاری بود اما طمع کرد و با طناب پوسیده دوست قاچاقچی اش وارد چاه سوداگری شد. زندگی اش را با شیطان جمع زد و حلال را از زندگی کم و ضربدر حرام کرد و حاصلش شد زندان، طلاق همسر، آینده تاریک فرزند و ویرانی. حالا در زندان به عواقب کارش می‌اندیشد و این که چگونه می‌تواند زندگی سیل زده‌اش را بعد از آزادی از زندان دوباره نونوار کند. در ادامه گفت و گوی ما را با مرد زندانی می‌خوانید.

چند سال است و به چه جرمی در حبس هستی؟

نزدیک ۴ سال است که به جرم نگه داشتن مواد صنعتی، تاوان طمع و قانون گریزی ام را پس می‌دهم.

شغل ات چه بود و چقدر سواد داری؟

نجار بودم و تا مقطع دیپلم ادامه تحصیل دادم و بعد آن به خاطر وضعیت مالی نامناسب درسم را رها کردم و وارد کار آزاد شدم.

بابت قاچاق مواد چه حکمی برایت صادر شد؟

به علت حمل و نگهداری مواد مخدر صنعتی علاوه بر پرداخت جریمه، به ۸ سال زندان هم محکوم شدم.

چطور شد از نجاری به سمت حمل و نگهداری مواد رفتی؟

بعد از ازدواج برای یک شخص در مغازه نجاری کار می‌کردم. کارم هر چند تعریفی نداشت اما به هر حال با هرسختی که بود می‌گذشت. همه چیز ناگهان رخ داد. روزی برای نصب کمد دیواری به خانه یک مشتری رفتم. در حین کار با صاحبخانه گپ و گفت کردیم و همین ماجرا باعث آشنایی مان شد که کاش این اتفاق نمی‌افتاد تا چنین در بستر خاکستر غوطه نمی‌خوردم. بعد از این آشنایی، رفت و آمد خانوادگی ما شکل گرفت و مدتی ادامه پیدا کرد. در این مدت مردی که ادعای دوستی می‌کرد دستش در قاچاق مواد بود و این قدر رویایی برایم حرف زد و از زندگی قشنگ و رنگ و لعاب دارش تعریف کرد که وسوسه شدم و پیشنهادش را برای وارد شدن به این بازی پیچیده و خطرناک قبول کردم اما قبول کردن همانا و در منجلاب افتادن همانا.

مگر شغل ات چه کم داشت که وارد کار قاچاق مواد شدی؟

مغازه مال من نبود و درآمد زیادی نداشتم و مدام حسرت خریدن خیلی چیزها به دل من و همسر و تنها فرزندم می‌ماند. آرزو داشتم برای خانواده‌ام سرپناهی داشته باشم اما با کار نجاری برای یک نفر به این رویاها نمی‌رسیدم. با پیشنهاد دوستم پایم لغزید و وسط سوداگری مرگ سر خوردم.

بابت هر بار حمل مواد از قاچاقچی چقدر پول می‌گرفتی؟

هر بار نزدیک ۳۰۰ هزار تومان از او می‌گرفتم. البته او به غیر از مزد جا به جایی و حمل مواد، خورد و خوراک و کرایه رفت و آمد مرا هم می‌داد تا بدون هیچ مشکل و دغدغه فکری و مالی فقط روی کارم تمرکز کنم تا مبادا محموله لو برود.

چند سال در کار قاچاق مواد بودی؟

به سال نرسید و حدود ۶، ۷ ماه در این کار پر خطر بودم تا این که روزی دستبند قانون بر دستانم نشست. پول زیادی هنوز دستم را نگرفته بود چون این قدر چاله و بدهی داشتم که حداقل باید چند سال با این روش کار می‌کردم تا زندگی ام تکانی بخورد. البته پول مواد برکت نداشت و مدام خرج دارو و درمان می‌شد.

چطور در تور قانون گیر افتادی؟

روزی دوست قاچاقچی ام جلوی در خانه‌ام آمد و مقداری مواد صنعتی به من داد تا برای چند ساعت از آن مراقبت کنم تا او دوباره آن را از من پس بگیرد. هنوز فرصت نکرده بودم مواد را در جای امنی پنهان کنم که ماموران وارد خانه شدند و مرا با مواد گرفتند. همه چیز سریع اتفاق افتاد و بعد فهمیدم که همه آن یک بازی و نقشه از قبل طراحی شده برای به دام انداختن من و نابود کردن زندگی ام بود.

چه کسی این دام را برایت پهن کرده بود؟

دوست قاچاقچی ام یک همسر معتاد داشت و می‌خواست از او جدا شود. انگار قبلا در غیاب من، او و همسرم صحبت کرده بودند که به محض افتادن من به زندان همسرم درخواست طلاق بدهد تا بتوانند با هم ازدواج کنند.

روز حادثه دوست به ظاهر خیرخواهم که از پشت به من خنجر زد با نقشه قبلی، مواد را به من داد تا به هدفش که گیر انداختن من بود برسد و با لو دادن من به هدفش رسید. به محض این که پایم به زندان رسید و حکم قطعی من صادر شد همسرم درخواست طلاق داد و گفت نمی‌تواند چندین سال منتظر من بماند تا من دوباره نزد او بازگردم. با تهدید طلاقش را از من گرفت و با دوست قاچاقچی نامردم ازدواج کرد و خودشان را ناپدید کردند.

بعد از طلاق گرفتن همسرت سرنوشت فرزندت چه شد؟

بعد از این که زنم طلاقش را گرفت بچه را رها کرد. چون در زندان بودم فرزندم را به یک مرکز دولتی تحویل دادند. از یک طرف پدرم فوت کرده بود و از طرفی مادرم هم پیر و ناتوان بود برای همین این وسط بچه سرگردان و تک و تنها ماند.

بعد از زندانی شدنت کسی سراغی از تو گرفت؟

کسی را نداشتم و ندارم که خبر مرا بگیرد. در این دنیای بی رحم تنها و بی یاور مانده‌ام. همسرم مرا به دوستم فروخت و با او ازدواج کرد و فرزندم هم که راهی یک خوابگاه دولتی شد و نمی‌دانم عاقبت من چه خواهد شد. مادرم پیر شده و کاری از دستش بر نمی‌آید. در زندان مدام به گذشته و کارهایم فکر می‌کنم که با دست خودم زندگی ام را آتش زدم و البته همسر و دوست نارفیقم هر دو از پشت به من خنجر زدند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

شبیه سازی شهر موشکی سپاه در شبکه چینی +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرام «اینستاخبر» در جدید‌ترین پست خود نوشت: برنامه تلویزیونی «وضعیت نظامی» شبکه «شنجن» چین در جدیدترین برنامه خود به بررسی موشک‌های بالستیک ایران پرداخت. در این قسمت از برنامه ابتدا به تاریخچه ساخت موشک شهاب ۳ و برد آن می‌پردازد و سپس شهر موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و چگونگی شلیک‌های موشک‌ دوربرد سپاه شبیه‌سازی و بررسی می‌گردد. نکته حائز اهمیت اذعان این شبکه چینی به قدرت موشکی سپاه است. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴دانلود

فرار میلیمتری از تصادف با کامیون + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، زن جوانی که برای عبور از عرض خیابان عجله کرده بود، با فاصله بسیار کمی از کامیون، جان سالم به در برد. لحظه وقوع این اتفاق را که در هنگ کنگ رخ داده است، در فیلم زیر مشاهده می‌کنید. بیشتر بخوانید: راننده کامیون خودروی سواری را زیر گرفت + فیلمانتهای پیام/

فیلم | پشت صحنه «شبی که ماه کامل شد» در گرمای ۶۰ درجه بنگلادش

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
روابط عمومی «شبی که ماه کامل شد» اعلام کرد: این فیلم که بخش زیادی از فیلمبرداری آن در استان سیستان و بلوچستان، بخش دیگر در کشور بنگلادش، پاکستان و تهران انجام شده، جزو فیلم‌های سخت در تولید است.

له شدن خودروی تاکسی زیر چرخ‌های قطار با ۵ کشته + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک راننده جوان خودروی تاکسی، در خیابانی در یکی از شهرهای ویتنام، مشغول رانندگی بود که به دلیل بی‌توجهی به عبور قطار از عرض خیابان، حادثه تلخی را رقم زد. باوجود بوق زدن‌های مکرر قطار و اعلام هشدار، راننده با بی‌توجهی، به حرکت خود ادامه داد و تصادفی شدید بین دو دستگاه شکل گرفت. این حادثه به مرگ یک زن ۶۵ ساله و نوزادش، راننده ۲۳ ساله، یک زن ۲۲ ساله و پسر ۲ ساله‌اش منجر شد. انتهای پیام/
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | باشگاه پرسپولیس پس از جذب فرشاد احمدزاده، وحید امیری و محمدحسین کنعانی‌زادگان، سورپرایز آخر و نهایی‌اش را مشخص کرد. ورزش ۱۱ - پرسپولیس تهران که در فصل نقل و انتقالات تابستانی خط دفاع و هافبک خود را با حفظ محمد نادری و جذب محمدحسین کنعانی‌زادگان و وحید امیری و فرشاد احمدزاده تقویت کرد، همچنان در فاز هجومی، تیم خود را متوجه مشکلاتی جدی می‌دید که در این راستا قدم نهایی را برای بازگرداندن مهدی طارمی به خانه برداشت و تصمیم نهایی هیئت مدیره، بستۀ پیشنهادی جذابی آمادۀ ارائه به مهاجم تیم ملی و بازیکن لژیونر فوتبال ایران شد. مهدی طارمیبا توجه به مشکلات ارزی و نرخ بالای دلار در کشور، باشگاه پرسپولیس به هیچ عنوان توان خرید مهاجم خارجی را ندارد و تنها برنامۀ آنها در راستای جذب طارمی که به تازگی از باشگاه خود جدا شده است، خلاصه خواهد شد و مهاجم سابق سرخ‌ها، آخرین خرید این تیم در فصل نقل و انتقالات تابستانی خواهد بود که اگر این انتقال به سرانجام نرسد، رسما کار پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات به پایان خواهد رسید.
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
شدت آسیب وارده به حدی بوده که قلب از پایه عروقی خارج شده است. نجفی نامه پرحاشیه را در ۱۵ دقیقه نوشت| شهردار پیشین تهران لحظه قتل شلوارک آبی پوشیده بود! راننده نجفی در آن زمان متوجه می‌شود که پای چپ متهم خون‌آلود است، و وقتی از نجفی علت خون آلودی را می‌پرسد او می‌گوید با همسرش درگیر شده است. عقد میترا استاد با فردی در وزارت خارجه! نجفی در جریان تحقیقات پرونده گفته بوده که در تمامی هشت ماه عقد موقت و یک سال عقد دائم با میترا استاد، جدل داشته است، حتی استاد چهار بار برای او چاقوکشی کرده است، راننده نجفی، دو مرتبه از درگیری‌های این دو را با توجه به آثار کبودی که در صورت نجفی دیده تایید می‌کند.

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

دلار به پایین‌ترین قیمت ۵ ماه اخیر رسید/ سکه‌های انبار شده از خانه‌ها به بازار می‌آید/ چرا عراق واردات تخم مرغ از ایران را متوقف کرد؟ / رئیس کل بانک مرکزی: مردم دیگر توان افزایش قیمت‌ها را ندارند

تابناک15 ساعت قبل

دیگر نیاز به پر کردن مجدد دندان نیست

اقتصادنیوز1 روز قبل

۴۰ درصد ظرفیت بندر امیرآباد خالی است/ قطع سوآپ نفت در بندر

مهر12 ساعت قبل

بوشهر| اراضی گلخانه‌ای کشور به ۴۸ هزار هکتار افزایش می‌یابد

تسنیم1 روز قبل

زلزله ۶ و ۴ دهم ریشتری در گینه‌نو

ایلنا9 ساعت قبل

جذب گردشگر اولین هدف جشنواره/ تسوج، رتبه اول استان در برداشت آلبالو

آناج1 روز قبل

جذب هزار عضو هیئت علمی جدید علوم پزشکی/ آمار افزایش ظرفیت پزشکی

مهر9 ساعت قبل

نیوشا ضیغمی و دختر ناز اینستاگرام+عکس

پارس نیوز1 روز قبل

۱۵۵ نماینده مجلس از ساخت سریال «گاندو» تقدیر کردند

الف5 ساعت قبل

ماجرای ارتباط میترا استاد با یک کارگردان سینما

افکارنیوز1 روز قبل