حضور اقشار مختلف در برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشور
  4. فرهنگ
حضور اقشار مختلف در برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی

حضور اقشار مختلف در برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی

ویژه برنامه‌های فرهنگی متنوعی با حضور اقشار مختلف در کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، همزمان با هفته سوم خردادماه و با حضور اقشار مختلف مردم، برنامه‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی برگزار شد.

برگزاری کلاس آموزش ساخت کاردستی در مهد مهتاب شهر نراق

مسئول کتابخانه عمومی فاضلین نراقی با حضور در مهد مهتاب شهر نراق در جمع خردسالان این مهد به معرفی کتاب «احساس‌های خوب» نوشته تاد پار پرداخت و در ادامه ساخت کاردستی فرفره را به اعضا آموزش داد.

حضور اقشار مختلف در برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی - 4

جمع خوانی کتاب توسط نابینایان در کتابخانه شماره یک اراک

با حضور اعضای نابینا و کم بینای کتابخانه شماره یک شهر اراک، جلسه جمع خوانی کتاب «درس هایی برای درست اندیشیدن» نوشته ادوارد دوبونر در بخش نابینایان دکتر خزائلی برگزار شد.

حضور اقشار مختلف در برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی - 7

شعرخوانی از کتاب «فاطمه و فاطمه» و مسابقه نقاشی رضوی در شهر محلات

با هدف معرفی نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، کتابدار کتابخانه علامه طباطبایی در مهد کودک گلهای انقلاب شهر محلات حضور یافت و ضمن برگزاری مسابقه نقاشی، اشعار کتاب «فاطمه و فاطمه» سروده سید محمد مهاجرانی را برای کودکان حاضر در مهد کودک قرائت کرد.

حضور اقشار مختلف در برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی - 10

جلسه حافظ خوانی در کتابخانه ولی‌عصر (عج) ساوه

با حضور جمعی از اعضای فعال، جلسه حافظ خوانی در کتابخانه عمومی ولی‌عصر (عج) شهر ساوه برگزار شد و غزل شماره ۱۹ با مطلع «ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست» مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

حضور اقشار مختلف در برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی - 13

شعرخوانی از کتاب «با کبوترهای گنبد» در روستای کردیجان

به همت کتابخانه عمومی سیدالشهدا (ع) روستای کردیجان آشتیان، کتاب «با کبوترهای گنبد» از کتب منتخب جشنواره رضوی توسط اعضای فعال کتابخانه جمع خوانی شد.

حضور اقشار مختلف در برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی - 16

برگزاری نشست کتاب‌خوان در کتابخانه شهدای روستای علیشار

نشست کتاب‌خوان در روستای علیشار شهرستان زرندیه برگزار شد. در این نشست «مثل‌ها و قصه‌هایشان» نوشته مصطفی رحماندوست، توسط محدثه سیدمحمدلو؛ «داستان‌های یه قل دو قل» نوشته طاهره ایبد، توسط صبا شیخلر؛ «قصه ما مثل شد» نوشته محمد میرکیانی، توسط آرزو کاشی؛ «مثل‌ها و قصه‌هایشان» نوشته مصطفی رحماندوست، توسط فائزه امینی نژاد و «پسری که کوچک شد» نوشته عباس علامه، توسط ستایش امینی نژاد معرفی و به اشتراک گذاشته شد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی امروز در ایران و جهان

حضور اقشار مختلف در برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی - 20

جمع خوانی کتاب «پول، خدا، بچه‌ها» در شهر خنجین

نشست جمع خوانی کتاب «پول، خدا، بچه‌ها» نوشته غلامرضا حیدری ابهری در کتابخانه عمومی شهید اسداله هاشمیشهر خنجین برگزار شد.

حضور اقشار مختلف در برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی - 23

برگزاری نشست کتاب‌خوان در کتابخانه ولی‌عصر (عج) ساوه

با حضور جمعی از اعضای فعال، نشست کتاب‌خوان در کتابخانه عمومی حضرت ولی‌عصر (عج) شهر ساوه برگزار شد.

در این نشست «برتری خفیف» نوشته جف اولسون، توسط زهره دانش؛ «زندانی قلعه قهقهه» نوشته حمزه سردادور، توسط فاطمه صادقی؛ «معماری عشق پایدار» نوشته مسعود راد، توسط مریم زهرا زاده حسن؛ «مهارت‌های ازدواج کارآمد» نوشته دیوید اولسون، توسط مهتاب ملکی و «یادت باشد» نوشته محمدرسول ملامحسنی، توسط مرضیه ناصری معرفی و به اشتراک گذاشته شد.

حضور اقشار مختلف در برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی - 27

بازدید کودکان استثنایی از کتابخانه ادیب الممالک جاورسیان

همزمان با پایان سال تحصیلی، جمعی از دانش آموزان استثنایی مدرسه شهید تقی زاده روستای خانقاه شهرستان خنداب، از کتابخانه عمومی ادیب الممالک فراهانی شهر جاورسیان بازدید و در برنامه قصه گویی این کتابخانه شرکت کردند.

حضور اقشار مختلف در برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی - 30

جمع خوانی کتاب «پول، خدا، بچه‌ها» در کتابخانه امام خمینی (ره) روستای گرکان

با حضور جمعی از کودکان روستای گرکان شهرستان آشتیان، کتاب «پول، خدا، بچه‌ها» جدید‌ترین اثر غلامرضا حیدری ابهری در کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) معرفی و جمع خوانی شد.

حضور اقشار مختلف در برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی - 33

جمع خوانی کتاب «با کبوترهای گنبد» در کتابخانه ولی‌عصر (عج) ساوه

نشست جمع خوانی کتاب «با کبوترهای گنبد» نوشته احمد میرزاده در کتابخانه عمومی حضرت ولی‌عصر (عج) شهر ساوه برگزار شد.

حضور اقشار مختلف در برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی - 36

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

علیخانی سلطان اعتماد به نفس تهران را معرفی کرد!

الفالف1 روز قبل
شکوفه عزیزی؛ دومین شرکت کننده برنامه دوم از مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید بود. شکوفه عزیزی در روز‌های اول می‌خواست از برنامه انصراف بدهد، اما با اراده خود توانست استعدادش را در برنامه عصر جدید کشف کند. علیخانی عنوان کرد: شما با سلطان اعتماد به نفس تهران صحبت کردید و چیزی غیر از این نیست. رضا آرمند پیشه آخرین اجرا را در دومین مرحله نیمه نهایی در عصر جدید به نمایش گذاشت. در پایان دومین قسمت مرحله نیمه نهایی داوران شکوفه عزیزی و محمد زارع را برگزیدند و حالا باید منتظر بمانیم که مردم کدام گروه را انتخاب می‌کنند.

فیلم | جان باختن ۱۷نفر در دو حادثه رانندگی در خوانسار و ایرانشهر

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
عباس ایروانی مالک گروه قطعات خودروی عظام گفت: ما یکی از تامین‌کنندگان اصلی قطعات برای خودروسازان بزرگ هستیم و طی سال‌های گذشته، علی‌رغم فشارهای گسترده اقتصادی و تحریم‌های بین‌المللی، توانستیم نیاز خودروسازان و عموم مردم را به قطعات یدکی خودرو تامین کنیم.
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
پارس نیوز، به گزارشیک دهه از حضور «سحر قریشی» در سینمای ایران گذشت. ‌خانم قریشی شما در سه سال اخیر، تنها در سه فیلم بازی کردید و طی دو سال اخیر هم فیلمی روی پرده نداشتید. سال‌ها در شرایط سلامت سینما کار کرده‌ام. برای من اهمیتی ندارد که جزو بازیگران بفروش هستم یا نه، مهم این است که مردم به‌اندازه ۱۰ سال حضور من در سینما، از من راضی هستند. من سحرم؛ این قریشی و پسوندی که برجسته شده، به‌خاطر حضور و لطف همین مردم است.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
این اتفاق حذف بخشی از محصول تولید شده در هر جای جهان ممکن است رخ دهد ولی وقتی که سریال یا فیلم در معرض دید مخاطبان قرار می‌گیرد سابقه ندارد که همزمان با آن بخش‌های حذف شده هم منتشر شود. نهایتا شاید چند سال بعد نسخه‌ای معروف به «نسخه کارگردان» از آن فیلم یا سریال منتشر شود که زمان آن بیشتر است و این مهم با رضایت تهیه کننده و صاحب اثر انجام می‌شود. در این میان مدیر روابط عمومی شبکه افق سیما از پخش سریال گاندو بدون حذفیات از این شبکه خبر داد. اما این که یک سریال که محصول خود تلویزیون است قرار باشد در ۲ کانال مختلف پخش شود که در یک کانال بخش‌هایی از آن حذف شده است در نوع خود بی سابقه است. اگر چنین اتفاقی رخ دهد پرسشی جدی‌ مطرح است که آیا شاهد موقعیت یک بام و دو هوا در صدا و سیما هستیم؟ برای پرهیز از این شائبه که این نوشتار موافق با سانسور سریال گاندو است، اتفاقا برعکس از رویکرد شبکه افق استقبال می‌کنیم و ای کاش که شبکه ۳ هم سریال گاندو را بدون هیچ گونه حذفیاتی پخش می‌کرد.
برنابرنا1 روز قبل
پیش فروش بلیت‌های نمایش «افعال بی قاعده آغاز شد. در این نمایش صابر ابر و پانته آ پناهی‌ها با صدای خود، بازیگران را همراهی می‌کنند. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ نمایش «افعال بی قاعده» به نویسندگی و کارگردانی پویا سعیدی مردادماه ۹۸ در تماشاخانه ملک روی صحنه می‌رود. صابر ابر و پانته‌آ پناهى‌ها هم با صدای خود این نمایش را همراهی می‌کنند. مشاور پروژه: صابر ابر، مجری طرح: امیر سپهر تقی‌لو، مشاور کارگردان: صالح علوى زاده، نفیسه زارع، دستیار کارگردان و برنامه ریز: مهدیه صمدى، طراح صحنه: پوریا اخوان، طراح نور: علیرضا میرانجم، طراح لباس: مهدیه صمدى، گرافیست: امیر صداقتی، تیزر و موشن: محمد نوحى از عوامل دیگر این نمایش هستند.
فردا نیوزفردا نیوز22 ساعت قبل
محیا اسناوندی که تحربه بازی در سریال روزهای بهتر، نامه آخر، دستت را به من بده و فیلم سینمایی دم سرخ‌ها و همچنین اجرای صبح بخیر را داشته است، راهی خانه بخت شد. سرویس عکس و فلیم فردا: محیا اسناوندی که تحربه بازی در سریال روزهای بهتر، نامه آخر، دستت را به من بده و فیلم سینمایی دم سرخ‌ها و همچنین اجرای صبح بخیر را داشته است، راهی خانه بخت شد. بیوگرافی محیا اسناوندیمحیا اسناوندی متولد ۲۵ اردیبهشت ۱۳۶۹ در تهران، مجری استفارغ التحصیل فوق لیسانس رشته میکروبیولوژی می‌باشد، فعالیت خود را با مجری‌گری گروه کودک و نوجوان شروع کرد و حالا مجری، گوینده و بازیگر می‌باشدفعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۸۸ وقتی ۱۹ ساله بود با گروه اجتماعی شبکه تهران شروع کرد و یکسال بعد در سال ۸۹ وارد گروه کودک و نوجوان همین شبکه شداجرای برنامه مشترک خانوم اسناوندی به همراه مژده لواسانی در برنامه سه نقطه که اولین تجربه کاریش بود، باعث دیده شدنش شد سپس بعد از سال ۹۴ مجری‌گری برنامه شاخص و موفق بچه‌های مردم و سپس ترانه باران را نیز برعهده گرفتمحیا اسناوندی تیر ۹۸ خبر ازدواج خود را با متن زیر رسانه‌ای کرد: ورود شکوهمندانت به هستی من؛ عقد بستگی قلب و جسم و روحمون، دلبرانه‌ترین روز تاریخ زندگیم، مقارن شد با روز میلاد حضرت دلبر…. چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی …همسرشان مجتبی کشاورز تهیه کننده برنامه‌های تلویزیونی می‌باشد

نظرها

اخبار بیشتر