نجات پیرمرد دوچرخه‌سوار از مرگ حتمی برخورد با قطار + ویدئو
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین

نجات پیرمرد دوچرخه‌سوار از مرگ حتمی برخورد با قطار + ویدئو

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین |
«ییری دوس» 85 ساله، در غرب جمهوری چک، نرده پایین‌آمده جلوی ریل قطار را ندید و با موتور محکم به آن برخورد کرد؛ تنها چند ثانیه با مرگ فاصله داشت که دالیبور وبورنیک 32 ساله جانش را نجات داد.

اعتمادآنلاین| «ییری دوس» ۸۵ ساله، در غرب جمهوری چک، نرده پایین‌آمده جلوی ریل قطار را ندید و با موتور محکم به آن برخورد کرد؛ تنها چند ثانیه با مرگ فاصله داشت که دالیبور وبورنیک ۳۲ ساله جانش را نجات داد.

منبع: مهر

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
دانشگاه‌ها در چند استان تعطیل شد. بر اساس اعلام وازرت بهداشت دانشگاه‌ها در چند استان از جمله تهران، البرز، قزوین، مرکزی قم همدان، اصفهان، گیلان، مازندران، مرکزی تا آخر هفته تعطیل شد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

تعطیلی مدارس تهران به دلیل پیشگیری ار شیوع کرونا

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
وزیر علوم بخشنامه‌ای درباره کرونا خطاب به روسای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور صادر کرد. به گزارش ایسنا، برخی از بندهای بخشنامه وزیر علوم خطاب به روسای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور به شرح زیر است:
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
کرونا ویروس‌ " (Coronaviruses) از ویروس سرماخوردگی معمولی تا عامل بیماری‌های شدیدتری همچون سارس و مرس را شامل می‌شود. تاکنون هفت کرونا ویروس انسانی کشف شده‌ است که آخرین نوع آن همین ویروسی است که از شهر «ووهان» شیوع پیدا کرد. تشخیص اینکه علت بیماری فردی ویروس کرونا باشد یا خیر کمی مشکل است، چرا که بسختی در آزمایشگاه رشد و نمو می‌کنند. با توجه به نوع ویروس کرونا، علایم آن می‌تواند از نشانه‌های سرماخوردگی عادی تا تب، سرفه، تنگی نفس و مشکلات حاد تنفسی باشد. دانشمندان تاکنون موفق شده‌اند زمان کمی پس از شیوع هر نوع ویروس کرونا راه‌های درمان‌ آن را پیدا کنند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر