آخرین قیمت طلای آبشده و طلای ۱۸ عیار امروز | چهارشنبه ۹۸/۳/۲۹
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصادنیوز
  4. اقتصادی
آخرین قیمت طلای آبشده و طلای ۱۸ عیار امروز | چهارشنبه ۹۸/۳/۲۹

آخرین قیمت طلای آبشده و طلای ۱۸ عیار امروز | چهارشنبه ۹۸/۳/۲۹

اقتصادنیوزخبرگزاری اقتصادنیوز |
اقتصادنیوز: امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ بازار طلا در معاملات ابتدایی روی مدار نزولی حرکت کرد و قیمت هر مثقال طلای آبشده به محدوده ۱ میلیون و ۸۳۰ هزار تومانی رفت اما بعدازظهر قیمت‌ها یافت و آبشده تا محدوده ۱ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان پیش رفت. همچنین گرم طلای ۱۸ عیار به حدود ۴۲۶ هزار تومان رسید.

به گزارش اقتصادنیوز؛ امروز چهارشنبه ۹۸/۳/۲۹ بازار طلای تهران پس از طی کردن مسیر نزولی بعدازظهر به مدار صعودی بازگشت و مثقال طلا به سمت نیمه کانال ۱٫۸ میلیون تومانی رشد یافت.

بیشتر بخوانید: + قیمت دلار، طلا و سکه امروز چهارشنبه ۹۸/۳/۲۹ | سومین کاهش متوالی نرخ‌ها عقیم ماند+ گزارش «اقتصادنیوز» از بازار طلا و ارز پایتخت؛ خروج کاهشی دلار از حبس سه روزه

** قیمت‌های درج شده مربوط به زمان تنظیم خبر است.

*** برای اطلاع از نرخ لحظه‌ای و نمودار تغییر قیمت به صفحه بازارهای اقتصادنیوز مراجعه کنید.

آخرین نرخ مثقال طلا

امروز هر مثقال طلا برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که هر مثقال طلا که روز قبل تا ۱,۸۴۴,۰۰۰ (یک میلیون و هشتصد و چهل و چهار هزار) تومان رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ مصادف با ۱۹ ژوئن ۲۰۱۹ - با رشد ۰٫۱۶ درصدی به ۱,۸۴۷,۰۰۰ (یک میلیون و هشتصد و چهل و هفت هزار) تومان رسید.

در خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

جدول قیمت 3 روز اخیر هر مثقال طلا
قیمت (تومان)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۱,۸۴۷,۰۰۰۳,۰۰۰۰.۱۶امروز
۱,۸۴۴,۰۰۰-۱۲,۰۰۰-۰.۶۶روز قبل
۱,۸۵۶,۰۰۰-۲۹,۰۰۰-۱.۵۷۲ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار

هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز با افزایش ۰٫۳۷ درصدی، از ۴۲۵,۰۰۰ (چهارصد و بیست و پنج هزار) تومان به ۴۲۶,۶۰۰ (چهارصد و بیست و شش هزار و ششصد) تومان رسید.

جدول قیمت 3 روز اخیر هر گرم طلا ۱۸ عیار
قیمت (تومان)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۴۲۶,۶۰۰۱,۶۰۰۰.۳۷امروز
۴۲۵,۰۰۰-۳,۹۰۰-۰.۹۲روز قبل
۴۲۸,۹۰۰-۶,۳۰۰-۱.۴۷۲ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

قیمت گرم طلا ۲۴ عیار امروز

هر گرم طلا ۲۴ عیار، امروز به ۵۶۸,۸۰۰ (پانصد و شصت و هشت هزار و هشتصد) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۰٫۳۶ درصدی داشته است.

جدول قیمت 3 روز اخیر هر گرم طلا ۲۴ عیار
قیمت (تومان)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۵۶۸,۸۰۰۲,۱۰۰۰.۳۶امروز
۵۶۶,۷۰۰-۵,۲۰۰-۰.۹۲روز قبل
۵۷۱,۹۰۰-۸,۳۰۰-۱.۴۶۲ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

قیمت اونس طلا امروز

در بازار امروز هر اونس طلا نسبت به روز قبل، با ۴٫۸۷ دلار کاهش، ۱,۳۴۵ (یک هزار و سیصد و چهل و پنج) دلار نرخ گذاری شد.

جدول قیمت 3 روز اخیر هر اونس طلا
قیمت (دلار)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۱,۳۴۵-۰.۳۷امروز
۱,۳۵۰۱۰۰.۷۶روز قبل
۱,۳۳۹-۰.۱۸۲ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

این مطلب برایم مفید است ۰

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

اظهارات ظریف پس از ورود به نیویورک +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

ورود دیرهنگام میوه‌های تنظیم بازاری به میدان مرکزی.

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
الفالف1 روز قبل
بواقع سیاست واشنگتن در قبال ایران پیروی از الگویی است که قبلا در قبال کشورهایی مانند کره شمالی، لیبی و عراق جواب داده است. اگر چه این الگو در برابر کشورهای دیگر جواب داده بود اما ایران توانست الگوی رفتاری همیشگی غرب را با چالش مواجه سازد. در این باره باید به مدل مواجه غرب با کشورهایی مانند عراق و لیبی اشاره کرد. در لیبی، کشورهای غربی علی الخصوص آمریکا با استفاده از تحریم اقتصادی فشار مضاعفی علیه دولت معمر قذافی وارد کردند. به عبارتی بی اثر کردن این ارتباط نقش کلیدی در مقابله با سیاست تحریمی ایالات متحده آمریکا دارد.

فیلم | مافیای پشت پرده اطلاعات نفتکش‌های ایرانی را می‌فروشند؟

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این شوخی زنگنه با کدام دوستان داخلی می‌توانست باشد؟ نمایندگان مجلس؟ سیاستمداران خارج از گود یا خود رسانه ملی؟ به نظر می‌رسد زنگنه به رغم دلخوری از این دوستان، صحنه گردان واقعی را مافیایی پشت پرده می‌داند. مافیای کاسبان تحریم. وزارت نفت در ماه‌های اخیر مدام با اتهاماتی از سوی آنهایی که زنگنه دوستان داخلی معرفی کرده، بوده است. این فشارها حاصل تحریک همین مافیا هستند. سعید لیلاز می‌گوید: «گردش مالی «دلالی در شرایط تحریم، این قدر هست که برایش مافیایی پشت پرده امثال بابک زنجانی دیگر کاسبان تحریم دست به هر کاری بزنند. حتی به قیمت فروش اطلاعات سری راه‌های دور زدن تحریم و مسیر نفتکش‌های ایرانی!» از همین روست که بیژن نامدار زنگنه به دوستانش می‌گوید: اگر بگذارید، بر دشمنان غلبه می‌کنیم.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 روز قبل
این دو محصول در حال‌حاضر گران‌ترین خودروهای تولید و مونتاژ داخل به‌شمار می‌روند و همچنین از داخلی‌سازی پایینی برخوردار هستند. در این گروه دو خودروی چینی حضور دارد و هر دو آنها توانسته‌اند چهار ستاره کیفی به دست آورند. چانگان نیز که در سایپا مونتاژ می‌شود چهار ستاره کیفی خود را حفظ کرده است. دو میهمان جدید در دسته چهارنگاهی هم بیندازیم به دسته قیمتی چهار که بیشترین خودروهای داخلی را در خود جای داده است. طبق گزارش منتشره اما سطح کیفی خودروهای حاضر در دسته قیمتی پنج طی خرداد در مقایسه با اردیبهشت تغییری نکرده است.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
عادل پیرمحمدی معاون تحقیقات و مهندسی ایران خودرو در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ با اعلام این خبر گفت: با اعلام تحریم‌های ظالمانه امریکا علیه ملت و کشور ایران به ویژه تحریم علیه صنعت خودروسازی کشور، شرکت پژوی فرانسه با بدعهدی ایران را ترک کرد. از این رو خودکفایی و ادامه تولید محصول پژوه ۳۰۱ در دستور کار قرار گرفت که فردا تولید آزمایشی آن آغاز می‌شود. وی افزود: هم اکنون داخلی سازی این محصول ۶۰ درصد است که تا پایان سال به ۸۰ درصد خواهد رسید و با همین میزان داخلی سازی سال آینده، تولید رسمی آن آغاز و روانه بازار خواهد شد. پیرمحمدی گفت: برای ۳ ماه نخست سال ۹۹ پیش بینی شده است که ۱۰ هزار دستگاه خودروی پژو ۳۰۱ تولید شود البته توان تولید سالانه این محصول در مرحله نخست ۱۰۰ هزار دستگاه خواهد بود که در مرحله بعدی به ۱۷۰ هزار دستگاه افزایش خواهد یافت. وی افزود: هم اکنون با قطعه سازانی که صاحب دانش فنی و طراحی هستند همکاری می‌کنیم ضمن اینکه بعضی از قطعه سازان در حوزه‌های مختلف طراحی از کمک دانشگاه‌ها و جوانان متخصص استفاده می‌کنند.

نظرها

اخبار بیشتر