لزوم افزایش فعالیت اجرایی دستگاههاجهت بالابردن سطح آموزش در پردیس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. فرهنگ
لزوم افزایش فعالیت اجرایی دستگاههاجهت بالابردن سطح آموزش در پردیس

لزوم افزایش فعالیت اجرایی دستگاههاجهت بالابردن سطح آموزش در پردیس

مهرخبرگزاری مهر |
پردیس- فرماندار پردیس بر لزوم افزایش فعالیت اجرایی دستگاههاجهت بالابردن سطح آموزش در پردیس تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالعظیم رضایی ظهر چهارشنبه در دومین جلسه شورای آموزش و پرورش پردیس در سال ۹۸ طی سخنانی اظهار داشت: آن طور که شایسته و بایسته بوده به آموزش و پرورش بها نداده‌ایم و دلیل آن هم مسائلی مانند دفاع مقدس و دوران سازندگی بوده است.

رضایی افزود: بسیاری از کشورهایی که به رشد رسیده‌اند از راه علم و دانش و تعلیم در مدارس بوده است اما آموزش و پرورش ما در ساختار و محتوا دچار مشکل است، چرا که حجم انبوهی از کتاب و درس را به خورد دانش آموز می‌دهیم و از درس زندگی غافل هستیم و آموزش و پرورش هم بنا به مشکلاتی که دارد همواره به دنبال حل مسائل و مشکلات خود است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

فرماندار پردیس گفت: همه ما می‌دانیم که آموزش و پرورش چند سال است حتی یک ریال هم به مدارس پرداخت نمی‌کند لذا از آموزش و پرورش پردیس می‌خواهم نو آوری و خلاقیت داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه همه مسئولان و مدیران باید کمی اجرایی‌تر فعالیت کرده و کمک کنند تا مدارس پردیس و اموزش و پرورش به سطح کیفی مطلوبی برسد بیان داشت: افرادی بوده‌اند در آموزش و پرورش که در آستانه نابودی بوده و با یک رفتار صحیح نجات پیدا کرده‌اند و بالعکس این موضوع را هم شاهد بوده‌ایم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | اثر جدید سالار عقیلی با شعر سید عبدالجواد موسوی

خبرآنلاینخبرآنلاین16 ساعت قبل

برگزاری نمایشگاه الکامپ

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

پای صحبت‌های حجت‌الاسلام حاج علی‌اکبری

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی در پایان این جلسه به خبرنگاران گفت: در این جلسه ائین نامه داخلی ستاد به تصویب اعضا رسید. سید سعید رضا عاملی توجه محوری به جامعه و رصد نیازهای اجتماعی را محوری‌ترین اهداف ستاد مهندسی فرهنگی عنوان کرد و افزود: در شرایط کنونی جلوگیری از تبعیض اجتماعی، تامین عدالت فرهنگی، توجه به نیازهای اساسی مردم و توجه به اقتصاد فرهنگ پایه و اساس مهندسی فرهنگی است. وی گفت: در این جلسه یک وفاق در مورد مفهوم مقوله فرهنگ میان اعضا وجود داشت و ان نگاه دانش یکپارچه به مقوله فرهنگ بود. سید سعید رضا عاملی گفت: در جلسه مرکز مروری بر چارچوب سند مهندسی فرهنگی و بررسی وظایف ششگانه این سند و نگاه به مفهوم مهندسی فرهنگی شد. وی افزود: هدف ستاد از مهندسی فرهنگ نگاه بین رشته‌ای به مقوله فرهنگ و فضا ایجاد کردن برای مردم در مدیریت فرهنگی بها دادن به حضور مردم در مقوله فرهنگ و توانمند سازی فرهنگی و بها دادن به نهاد خانواده است و در همین چارچوب اولویتهای سند باز مهندسی مورد بررسی قرار گرفت.
صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
محمد مهدی رحیمی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما درباره مسدود شدن حساب توئیتری خبرگزاری مهر ادامه داد: شب گذشته و بعد از انتشار خبر توقیف نفتکش انگلیسی‌ها در خلیج فارس حساب توئیتری ما چه خبرگزاری مهر و چه بخش بین الملل را مسدود کردند با اینکه ما با همین چارچوب‌های قانونی که خودشان قرار دادند عمل می‌کردیم و از باب محتوای خشونت یا غیر اخلاقی پایبند انها بودیم اما خلاف ان عمل کردند و پاسخی هم به ایمیل‌های ما برای چرایی این عمل ندادند. این اقدام محدود به ما هم نیست و اکانت‌های دیگری را هم محدود کردند. وی گفت: البته این حرکت انها قابل درک است وقتی در هوا و دریا در مقابل ما اسیب می‌بینند طبیعی است که وقتی انجا نمی‌توانند پاسخ دهند جلوی ما را در فضای مجازی می‌گیرند تا پیام حق و اقتدار جمهوری اسلامی به جهانیان منتقل نشود. صداو تصویر دارد.
کانون پرورش فکریکانون پرورش فکری9 ساعت قبل
پویش «فصل گرم کتاب» در پارک اللرباغی ارومیهطرح «پویش فصل گرم کتاب» قرار است عصر روزهای پنج‌شنبه هر هفته تا هفتم شهریور در پارک اللرباغی و پارک قائم ارومیه برگزار شود. تمرین زندگی در پویش «فصل گرم کتاب» ایلامهمزمان با برگزاری کارگاه‌های شهریه‌ای در کنار کارگاه‌های تابستانی، پویش «فصل گرم کتاب» در مراکز شهرستان‌ها نیز آغاز شد و شهرستان‌های، مهران، دهلران، چرداول و ایلام نیز به صورت جداگانه ایستگاه‌های پویش «فصل گرم کتاب» را در فضاهای باز و عمومی شهرستان خود آغاز کرده‌اند. برگزاری «فصل گرم کتاب» در بوستان بعثت شیرازدومین پویش «فصل گرم کتاب» در بوستان بعثت شیراز برگزار شد. دومین اجرای تابستانی پویش «فصل گرم کتاب» در قزوینبه همت کانون استان قزوین دومین اجرای پویش «فصل گرم کتاب» در تابستان با فعالیت‌های متنوعی همراه شد. طرح «پویش فصل گرم کتاب» در استان گیلان کلید خوردطرح «پویش فصل گرم کتاب» کانون گیلان در نمایش‌خانه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت آغاز شد.

نظرها

اخبار بیشتر