مهاجری سرمربی جدید نساجی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایران ورزشی
  4. ورزشی
مهاجری سرمربی جدید نساجی

مهاجری سرمربی جدید نساجی

ایران ورزشیخبرگزاری ایران ورزشی |
سمیرا شیرمردی / فصل هجدهم برای نساجی با مشکلات زیادی به پایان رسید که مهمترین آن اختلاف‌نظرهای مالکان باشگاه بود. در یک طرف فرهاد صنیعی‌فر با مالکی ۶۰ درصد سهام باشگاه قرار داشت و در طرف دیگر رضا حدادیان با ۴۰ درصد دیگر. با این شرایط، تصمیم‌گیری در باشگاه به سختی انجام می‌شد. ظاهرا یکی از مالکان فقط هزینه می‌کرد و مالک دیگر تصمیم‌گیری‌های اصلی را انجام می‌داد. همین مساله هم اختلاف در بین مالکان باشگاه را به وجود آورد و به اوج رساند. این اختلافات، مشکلات زیادی در تیم به وجود آورد. چراکه مالک مورد نظر که هزینه می‌کرد، تصمیم گرفت دیگر پولی به تیم ندهد و به این صورت مشکلات مالی هم به نساجی اضافه شد.

سمیرا شیرمردی/ فصل هجدهم برای نساجی با مشکلات زیادی به پایان رسید که مهمترین آن اختلاف‌نظرهای مالکان باشگاه بود. در یک طرف فرهاد صنیعی‌فر با مالکی ۶۰ درصد سهام باشگاه قرار داشت و در طرف دیگر رضا حدادیان با ۴۰ درصد دیگر. با این شرایط، تصمیم‌گیری در باشگاه به سختی انجام می‌شد. ظاهرا یکی از مالکان فقط هزینه می‌کرد و مالک دیگر تصمیم‌گیری‌های اصلی را انجام می‌داد. همین مساله هم اختلاف در بین مالکان باشگاه را به وجود آورد و به اوج رساند. این اختلافات، مشکلات زیادی در تیم به وجود آورد. چراکه مالک مورد نظر که هزینه می‌کرد، تصمیم گرفت دیگر پولی به تیم ندهد و به این صورت مشکلات مالی هم به نساجی اضافه شد.

همین مشکلات باعث شد جواد نکونام از سرمربیگری نساجی مازندران کنار برود. سرمربی جوانی که خودش تیم را به لیگ برتر آورده بود. با این مشکلات، استاندار مازندران وارد عمل شد و از مالکان باشگاه خواست به اختلافات پایان بدهند و به فکر تیم باشند. در آنجا همه چیز خوب پیش رفت اما اختلاف‌ها ادامه داشت. با این وجود، مجید جلالی هدایت نساجی را به عهده گرفت و جانشین نکونام شد. تصور می‌شد با حضور جلالی شرایط خوب پیش می‌رود اما اینطور نشد تا او هم با دلخوری نساجی را ترک کند.

مهاجری سرمربی جدید نساجی - 3

لیگ هجدهم با همه مشکلاتش و با رتبه دهم لیگ برتر برای نساجی به پایان رسید اما این تیم همچنان درگیر یک سری مشکلات است. مشکلاتی مثل نداشتن مدیرعامل و سرمربی تیم و البته بلاتکلیفی بازیکنان. این مسائل نگرانی‌های زیادی برای هواداران پرشمار نساجی به وجود آورد تا بار دیگر استاندار مازندران وارد عمل شود و از مالکان بخواهد کار را زودتر شروع کنند و به فکر تیم باشند. جلسه بدون نتیجه به پایان رسید اما بعد از آن گفته می‌شد رضا حدادیان مالک ۴۰ درصد سهام باشگاه که فکر می‌کند مشکلات حل نمی‌شود، به دنبال واگذاری سهمش است. او ظاهرا جلساتی هم با چند خریدار داشته اما هنوز نهایی نشده. هر چند که خبرهای مثبتی در این باره به گوش می‌رسد اما صنیعی‌فر بدون توجه به این مساله به دنبال انتخاب سرمربی جدید است.

خبری: آخرین اخبار ورزشی ایرانی و خارجی

صنیعی‌فر با گزینه‌های سرمربیگری زیادی مذاکره کرده و خیلی زود هم با یکی از آنها به توافق رسید. گفته می‌شود باشگاه نساجی مازندران به زودی نام رضا مهاجری را به عنوان سرمربی تیم رسما معرفی خواهد کرد تا تیم زودتر کارش را شروع کند. مهاجری هم لیست بازیکنان موردنیازش را در اختیار باشگاه قرار داده تا فرصت برای شروع کار، از دست نرود. صنیعی‌فر هم پیش از اینکه دیر شود، ظاهرا قرار است با بازیکنانی که قرار است بمانند مذاکره کند تا قرارداد آنها تمدید شود. در این رابطه حتی خبر می‌رسد قرار است ۱۰ درصد دیگر از مطالبات بازیکنانی که قرار است بمانند را پرداخت کند تا مشکلی برای تمدید قرارداد نداشته باشند.

اگرچه صنیعی‌فر تلاش می‌کند زمان را از دست ندهد اما نکته جالب این است که همه این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که نه مالک ۴۰ درصد دیگر سهام باشگاه مشخص شده و نه مدیرعامل باشگاه. باید دید زمانی که سهم رضا حدادیان واگذار می‌شود و مالک جدید انتخاب خواهد شد، چه اتفاقاتی می‌افتد. آیا او موافق حضور رضا مهاجری و روش کار صنیعی‌فر است یا اینکه مشکلات جدیدی برای نساج‌ها در راه خواهد بود.

۹

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ دست ندادن رحمتی با علیرضا منصوریان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم/گل‌هاومهارت‌های مهاجم مدنظر پرسپولیس

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز23 ساعت قبل

گل‌ها و حرکات تکنیکی گزینه نقل و انتقالاتی استقلال (ویدیو)

ایلناایلنا1 روز قبل

درگیری شدید در دیدار دوستانه تراکتور و ریزه اسپور+فیلم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
در دیدار دوستانه و تدارکاتی تراکتور و ریزه اسپور تنش و درگیری میان بازیکنان دو تیم رخ داد. تیم فوتبال تراکتور که اردوی خود را در کشور ترکیه برگزار کرده است، در دیداری دوستانه مقابل ریزه اسپور به میدان رفت که این بازی با برتری یک برصفر شاگردان دنیزلی به پایان رسید. در این دیدار دوستانه چندین بار روی پای اکبر ایمانی توسط بازیکن ریزه اسپور تکل زده شد که باعث شد ایمانی هم در ادامه تکلی خشن بر روی بازیکن حریف برود که این موضوع باعث درگیری و توقف بازی برای مدتی شد. در ادامه عوامل دو تیم وارد بازی شدند و این دیدار مدتی متشنج شد، البته نیروهای امنیتی هم برای آرام کردن اوضاع وارد عمل شدند.

تبانی علنی در لیگ برتر فوتسال نوجوانان +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، مسابقات لیگ برتر نوجوانان این روزها در دو گروه در حال برگزاری است و تلاش تیم‌ها برای رسیدن به قهرمانی یا عدم سقوط باعث بروز اتفاقاتی در این رده سنی شده است. در حالی که توجه به فوتسال پایه و دعوت بازیکنان به اخلاق مداری از نکات ضروری ورزش و به خصوص در این پایه محسوب می‌شود، شنیده‌ها حاکی از تبانی در یکی از دیدارهای این مسابقات است. براساس فیلم موجود در دیدار دو تیم اقلید شیراز و شازند اراک در مرحله گروهی مسابقات لیگ برتر نوجوانان اتفاقات نامتعارفی رخ داده است. در روز آخر بازی‌ها، تیم شازند اراک با تیم اقلید شیراز بازی داشت که بر اساس نتایج قبلی اگر تیم اقلید با یک گل تیم شازند را شکست می‌داد، هم تیم اقلید به عنوان تیم دوم گروه بالا می‎رفت و هم تیم شازند با تفاضل گل بهتر نسبت به تیم هتل الماس مشهد در لیگ ماندنی می‎شد. با شروع بازی بلافاصله تیم اقلید بدون مزاحمت هیچ‌ یک از بازیکنان حریف به گل می‎رسد و بعد از گل هم طبق فیلم هر کدام از تیم‌ها در زمین خودشان ایستاده و به ترتیب به حفظ توپ بدون فشار حریف می‌پردازند.
وانانیوزوانانیوز2 روز قبل
به گزارش وانانیوز، استراماچونی سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال استقلال در فصل نقل و انتقالات تابستانی سعی داشت تا با جذب بازیکنان جدید نقاط ضعف خود را بپوشاند. استراماچونی با کنار گذاشتن برخی از بازیکنان و جذب شیخ دیاباته و آرش رضاوند به دنبال این است تا دیگر ضعف‌های تیمش را پوشش دهد و با خرید بازیکن جدید بتواند در رقابت‌های لیگ نوزدهم با تمام قدرت حاضر شود. رضا اسدی، علی کریمی، عارف غلامی و کانسین برزیلی بازیکنانی هستند که این روز‌ها مذاکراتی را با استقلالی‌ها داشتند و احتمال حضور برخی از آن‌ها در ترکیب استقلال بسیار زیاد خواهد بود. این بازیکنان در هفته جاری وضعیت قراردادشان با باشگاه استقلال مشخص می‌شود. انتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر