گواهینامه سامانه مدیریت یکپارچه IMS در منطقه کیش تمدید شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. شانا
  4. اقتصادی
گواهینامه سامانه مدیریت یکپارچه IMS در منطقه کیش تمدید شد

گواهینامه سامانه مدیریت یکپارچه IMS در منطقه کیش تمدید شد

شاناخبرگزاری شانا |
گواهینامه سامانه مدیریت یکپارچه (IMS)، با انجام دومین مرحله ممیزی مراقبتی ، بر اساس استانداردهای ایزو ۹۰۰۱ :۱۴۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۵ و OHSAS ۱۸۰۰۱ ویرایش ۲۰۰۷، در منطقه عملیاتی کیش تمدید شد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت نفت فلات قاره ایران، با همکاری اداره بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) منطقه عملیاتی کیش، دومین مرحله ممیزی مراقبتی سامانه مدیریت یکپارچه (IMS) با هدف حصول اطمینان از عملکرد جاری منطقه با استانداردهای ۹۰۰۱:۱۴۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۵ و OHSAS ۱۸۰۰۱ ویرایش ۲۰۰۷ به‌ مدت سه روز از سوی ممیزان شرکت TUV NORD آلمان در منطقه عملیاتی کیش انجام شد.

زریر گودرزی، مدیر فنی شرکت نفت فلات قاره ایران، ضمن اشاره به تلاش همه‌جانبه همکاران برای نیل به راهبردها و اهداف عالیه این شرکت و استقرار صحیح سیستم مدیریت یکپارچه، گزارش کوتاهی از فرآیند انجام ممیزی در این منطقه ارائه کرد و در ادامه بر پیاده‌سازی سامانه مدیریت یکپارچه، اصلاح و بهبود مستمر فعالیت‌ها و فرآیندها برای رشد و تعالی شرکت تاکید کرد.

گروه ممیزی با حضور در واحدهای ستادی و عملیاتی، به بررسی موارد مربوطه مطابق با الزام‌های یاد شده پرداختند.

بر اساس این گزارش، مدیریت ارشد منطقه و واحدهای تدارکات و امور کالا، برنامه‌ریزی و کنترل طرح‌ها، ICT، امور حقوقی و قراردادها، امور اداری، حفاظت فنی، بازرسی فنی، خدمات کمپ (رستوران، لاندری، مجموعه ورزشی و خوابگاه‌ها) ابزار دقیق، انبار کالا، خدمات درمانی، اچ‌اس‌یی، برنامه‌ریزی تعمیرات مکانیک و برق و تضمین کیفیت، ممیزی شده و نقاط ضعف و قوت منطقه کیش ارزیابی شد.

در خبری بخوانید: بروزترین اخبار اقتصادی ایران و جهان

در نشست پایانی دومین مرحله ممیزی مراقبتی سامانه مدیریت یکپارچه (IMS) منطقه کیش، شهسوار ارغش، رئیس منطقه عملیاتی کیش نیز در گزارشی به لزوم استقرار سامانه مدیریت یکپارچه با میزان انطباق سامانه با الزام‌های استانداردهای مدنظر اشاره کرد و آن را یکی از موفقیت‌های شرکت نفت فلات قاره در منطقه کیش برشمرد و در ادامه بر بهبود مستمر سازمان تاکید کرد.

بر اساس این گزارش، سه مدرک ایزو ۹۰۰۱ و ۱۴۰۰۱ و OHSAS۱۸۰۰۱ برای شرکت نفت فلات قاره منطقه کیش تمدید شد.

کد خبر ۲۹۰۱۰۷

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
تحت این شرایط است که در عرصه تصمیم‌گیری اقتصادی دچار افت کیفیت و عدم تصمیم‌گیری شده‌ایم. آنچه به تجربه برمی‌گردد، اگر در ظرف تئوریک و نظری مبتنی بر علم روز دنیا قرار نگیرد، تجربیاتی خواهد بود که به یکدیگر وصل نشده است. این‌که ما با افت کیفیت سیاست‌گذاری اقتصادی مواجه هستیم، روند بلندمدت است و محدود به یک بازه مشخص لزوما نیست. پاسخ سوالات را من به عنوان کارشناس بدهم، یک مکتب اقتصادی می‌شود، اما پاسخ سوالات را سیاستمدار که بدهد، تصمیم کشور می‌شود. بنابراین عملکرد اقتصاد کشور مهم است که یا به سمت فقر گسترده برویم یا این‌که اصلاحاتی صورت گیرد.
ایلناایلنا11 ساعت قبل
مدیر عامل بانک صادرات گفت: با وجود تحریم‌ها اکثر فعالیت‌ها را با ارزهای رایج آغاز کردیم و ارز صادرکنندگان را مدیریت و ارز واردکنندگان را تامین خواهیم کرد. وی ادامه داد: ما سعی داریم با افزایش سهم بازار و بهبود دارایی‌ها که در سه ماه آخر سال ۹۷ را آغاز کردیم به روند رو به رشد خود ادامه دهیم. ما اگر بتوانیم روند گردش منابع در بنگاه‌ها را تسهیل کنیم منجر به افزایش کیفیت خدمات بانک‌ها خواهیم شد که بر همین مبنا یک سری محصولات را طراحی کردیم. وی ادامه داد: خوشبختانه این طرح با استقبال مواجه شد و هفته گذشته دو بانک بزرگ که در رده‌های ما هستند تصمیم گرفتند که این طرح را توسعه دهند به طوری که از هفته‌های آینده با همکاری سه بانک این طرح ادامه پیدا خواهد کرد ضمن آنکه کارت‌های اعتباری که به خانواده‌ها تعلق می‌گیرد گسترش پیدا خواهد کرد. صیدی با اشاره به خدمات ارزی بانک صادرات گفت: ما بیشترین شبکه خارجی را داریم و با وجود تحریم‌ها اکثر فعالیت‌ها را با ارزهای رایج آغاز کردیم و ارز صادرکنندگان را مدیریت و ارز واردکنندگان را تامین خواهیم کرد.
صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از سنا، امروز، کالا‌های آیزوریسایکل، آیزوفید، حلال ۴۰۲، حلال ۴۰۴ و ریفورمیت پالایش نفت تبریز، برش سبک و رافینت شرکت پتروشیمی نوری، برش سنگین پتروشیمی تبریز، برش سنگین پتروشیمی جم، پروپان مایع پتروشیمی آبادان، پنتان پلاس و گازمایع پتروشیمی پارس، متانول پتروشیمی زاگرس، متانول پتروشیمی شیراز، متانول شرکت متانول کاوه و نیتروژن مایع پتروشیمی مبین در رینگ داخلی و میعانات گازی مجتمع گاز پارس جنوبی در رینگ بین‌الملل بازار فیزیکی بورس انرژی ایران عرضه می‌شود. روز گذشته نیز (دوشنبه بیست و چهارم تیر ماه)، کالا‌های بلندینگ نفتا حلال ۴۱۰، حلال ۴۰۴، آیزوریسایکل و نفتای سنگین تصفیه نشده (عمده) پالایش نفت شیراز، نفت سفید شرکت ملی پخش فرآورده¬های نفتی ایران، نفتای سبک و سی او پالایش نفت آبادان، حلال ۴۰۲ شرکت نفت ستاره خلیج فارس، آیزوریسایکل، حلال ۴۰۰، ۴۰۲، ۴۰۶ و ۴۱۰ پالایش نفت اصفهان در رینگ داخلی و گاز مایع شرکت نفت ستاره خلیج فارس در رینگ بین‌الملل بازار فیزیکی بورس انرژی ایران عرضه شدند. در معاملات این روز بیش از ۳۲، ۶۵۰ تن انواع فرآورده‌های هیدروکربوری به ارزش بیش از ۱، ۳۷۶ میلیارد و ۱۸۵ میلیون ریال در بازار فیزیکی بورس انرژی ایران داد و ستد شد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین19 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، دقایقی پیش در یک حادثه عجیب راننده سواری خودروی پراید به علت نامعلومی با خودروی خود وارد جمعیتی از مردم در محوطه تفرجگاهی چشمه اعلای دماوند شد و شماری از آنان را زیر گرفت. طبق مشاهده شاهدان عینی در این حادثه، دست کم ۵ نفر مجروح شدند که اورژانس دماوند با اعزام آمبولانس و تکنسین‌های خود به مجروحان امدادرسانی کرد. ماموران انتظامی در حال بررسی موضوع هستند و گفته می‌شود که راننده پراید از صحنه حادثه متواری شده است.
افکارنیوزافکارنیوز12 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشروز گذشته، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از بالا بودن قیمت بلیت «هما» در مسیر مشهد مقدس، عدم نظارت بر قیمت‌ها و نامشخص بودن کف وسقف قیمت بلیت هواپیما اظهار نارضایتی کرد. اخبار اقتصادی- از آنجا که متولی تعیین قیمت بلیت هواپیما، انجمن شرکت‌های هواپیمایی بوده و سازمان هواپیمایی کشوری ناظر بر رعایت قیمت‌ها است، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» نیز بعنوان ایرلاین ملی و شرکت دولتی از قیمت‌های مصوب انجمن تبعیت می‌کند و در هیچ یک از مسیرهای پروازی خود قیمت‌های بالاتری را ارائه نکرده است. قیمت بلیت «هما» در مسیر تهران_مشهد، از مبلغ ۲ میلیون و ۷۳۰ هزار ریال (کف قیمت) تا مبلغ ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال (سفف قیمت) ارائه می‌شود و قیمت اعلام شده توسط سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی مربوط به کلاس بیزینس بوده است که با توجه به نرخ گذاری انجمن شرکت‌های هواپیمایی برای کلاس اکونومی و بیزینس، این نرخ در محدوده نظارتی انجمن و سازمان هواپیمایی کشوری است. هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» آمادگی لازم جهت پاسخگویی به شبهات ایجاد شده برای سازمان‌های نظارتی را از طریق مراجع نظارتی خود دارد.
ایسناایسنا10 ساعت قبل
مدیرکل دفتر سرمایه‌گذاری و اقتصاد مسکن با بیان این‌که طرح مسکن اقساطی کارکنان دولت به رؤیت رئیس‌جمهور رسیده و برای بررسی کارشناسی به سازمان برنامه ارجاع شده است گفت: طبق پیشنهاد اولیه ۲۰ تا ۴۰ درصد حقوق پرسنل به خرید مسکن اختصاص می‌یابد. عباس فرهادیه در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: وزارت راه و شهرسازی، پیرو دستور رئیس‌جمهور طرح مسکن اقساطی کارکنان دولت را تهیه کرد که به رؤیت دکتر روحانی رسید. ایشان هم طرح را برای بررسی کارشناسی به سازمان برنامه و بودجه ارجاع داده است. وی ادامه داد: خانم سعیدی این موضوع را اظهار کردند، لذا اگر سندی دارند حتما باید به سازمان امور مالیاتی ارائه کنند. طبیعتا با توجه به این‌که اطلاعات دقیق املاک مربوط به آنها را ارائه می‌کنیم، نمی‌توانند خود اظهاری نداشته باشند.

نظرها

اخبار بیشتر