چند انتصاب در فدراسیون بدمینتون
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. ورزشی

چند انتصاب در فدراسیون بدمینتون

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
رئیس فدراسیون بدمینتون، مسئولان کمیته‌های استعدادیابی، مسابقات، پیشکسوتان و باشگاه‌ها را منصوب کرد
چند انتصاب در فدراسیون بدمینتون - 0

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، محمدرضا پوریا رئیس فدارسیون بدمینتون مسئولان چند کمیته را به شرح زیر منصوب کرد:

محمود انصاری به عنوان مسئول کمیته استعدادیابی، ابوالفضل مهاجر بختیاری به عنوان مسئول کمیته پیشکسوتان، امید مقدس زاده به عنوان مسئول کمیته مسابقات و مصطفی عرب به عنوان مسئول سازمان لیگ و باشگاه‌های فدراسیون بدمینتون

محمود انصاری از پیشکسوتان ورزش بدمینتون، سابقه مربیگری تیم ملی، مسئولیت کمیته پیشکسوتان، عضویت در کمیته فنی فدراسیون و ریاست هیات بدمینتون استان زنجان را در کارنامه دارد.

در وبسایت خبری بخوانید: داغ ترین اخبار ورزشی ایران و جهان

ابوالفضل مهاجر بختیاری مسئول اسبق کمیته داوران و دبیر سابق فدراسیون بدمینتون است و در حال حاضر سمت مشاور عالی رئیس فدراسیون را دارد.

مصطفی عرب مسئول اسبق کمیته مسابقات و مسئول سازمان لیگ باشگاه‌هاست.

امید مقدس زاده دبیر کمیته مسابقات، داور بین المللی و آسیایی و از بازیکنان سابق بدمینتون کشور است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ دست ندادن رحمتی با علیرضا منصوریان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم/گل‌هاومهارت‌های مهاجم مدنظر پرسپولیس

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

مرغ همسایه غاز است!

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به وقت ورزشی‌ها؛ مرغ همسایه غاز است! خبرنگاران صدا و سیما در به وقت ورزشی‌ها از صعود به قله کلکچال به ارتفاع ۳۳۵۰ متر و اردوی تیم‌های فوتبال کشورمان در کشور‌های همسایه گفتند

گل‌ها و حرکات تکنیکی گزینه نقل و انتقالاتی استقلال (ویدیو)

ایلناایلنا1 روز قبل

درگیری شدید در دیدار دوستانه تراکتور و ریزه اسپور+فیلم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
در دیدار دوستانه و تدارکاتی تراکتور و ریزه اسپور تنش و درگیری میان بازیکنان دو تیم رخ داد. تیم فوتبال تراکتور که اردوی خود را در کشور ترکیه برگزار کرده است، در دیداری دوستانه مقابل ریزه اسپور به میدان رفت که این بازی با برتری یک برصفر شاگردان دنیزلی به پایان رسید. در این دیدار دوستانه چندین بار روی پای اکبر ایمانی توسط بازیکن ریزه اسپور تکل زده شد که باعث شد ایمانی هم در ادامه تکلی خشن بر روی بازیکن حریف برود که این موضوع باعث درگیری و توقف بازی برای مدتی شد. در ادامه عوامل دو تیم وارد بازی شدند و این دیدار مدتی متشنج شد، البته نیروهای امنیتی هم برای آرام کردن اوضاع وارد عمل شدند.
نودنود21 ساعت قبل
جناح چپ استقلال در این سال‌ها، مرحله برو و بیا بوده و گزینه‌های زیادی در آن امتحان شده‌اند. به گزارش وب‌سایت نود، شایان مصلح بعد از حضور در لیست مازاد کالدرون اعلام کرد که شاید به تیم رقیب سنتی قرمزها برود. اما آیا این انتقال انجام خواهد شد؟ حضور مصلح در استقلال شاید برای بازیکن مازاد پرسپولیسی‌ها یک انتقال خوب به حساب بیاید اما برای استقلال شاید یک مهره دیگر به مهره‌های ناموفق استقلال در دفاع چپ اضافه کند. بعد از رفتن نیکبخت، استقلال برخلاف جناح راست در جناح چپ همواره از نداشتن یک دفاع چپ تخصصی ضربه خورد. استقلال در این سال‌ها گزینه‌های مختلفی را برای این پست امتحان کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر