هم وقت بگذارید، هم فکر بکنید و هم در امر خدمت به مردم پویا باشید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. سیاسی

هم وقت بگذارید، هم فکر بکنید و هم در امر خدمت به مردم پویا باشید

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین |
خبرگزاری میزان- در جریان سفر مشاور وزیر کشور، نشست شورای اداری تایباد با حضور حسن شوشتری مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت کشور برگزار شد.
هم وقت بگذارید، هم فکر بکنید و هم در امر خدمت به مردم پویا باشید - 0

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، شوشتری در این نشست با اشاره به ارزش خدمت در مناطق محروم و مرزی گفت: خدمات مدیران در مناطق محروم و مرزی قابل ستایش است.

رئیس مرکز حراست وزارت کشور خاطر نشان کرد: مدیران سرمایه کشور هستند و باید با صداقت و حفظ امانت داری امورات محوله را انجام دهند و از نارضایتی مردم جلوگیری کنند تا دشمنان به اهداف شوم خود نرسند.

شوشتری افزود: هدف دشمن از طرح مذاکره با ایران، تحمیل ذلت به ایران است و ان شاا … با مقاومت مردم و درایت مسئولین، دشمن در این هدف ناکام خواهد ماند.

وی افزود: دشمن تمام تلاش خود را برای نارضایتی مردم در کشور ما بکار بسته است. مدیران لازم است با تدبیر و درایت لازم به مردم خدمت رسانی صادقانه داشته باشند.

شوشتری خاطر نشان کرد: دشمن تاکنون حداکثر فشار خود را بر کشور ما وارد کرده است و همچنان تلاش می‌کند تا بر این فشار بیفزاید تا مردم را ناراضی کند و این نارضایتی منجر به پدیده‌های مخرب شود.

مشاور وزیر کشور افزود: مسئولین شهرستان مرزی تایباد همانند دیگر مسئولین کشور وظیفه مهمی برای حل مشکلات و همبستگی مردم دارند تا از این تحریم‌های ناجوانمردانه عبور کنیم.

وی به دو آسیب در مدیران اشاره نمود و گفت: مدیران در کشور سرمایه هستند و حفظ این سرمایه بر مسئولین حراست لازم است.

وی افزود: مدیران در معرض مشکلات و اتهامات مالی قرار دارند و بعضی از مدیران در قبال پیشنهادات و مبالغ زیاد توان استقامت ندارند و مشکلات سیاسی هم مضاعف شده است و جامعه را نسبت به این سرمایه بزرگ بدبین نموده است، که مسئولین حراست باید مراقبت لازم را داشته باشند.

در سایت خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

وی دیگر مشکل را پارتی بازی و رابطه بازی در ادارات ذکر نمود و گفت: جلوی این آسیب‌ها باید گرفته شود.

مشاور وزیر کشور به انتخابات ۹۸ اشاره کرد و گفت: از فرماندار و مدیران شهرستان مرزی تایباد درخواست دارم تا با نظارت جدی انتخاباتی باشکوه و با حضور حداکثری مردم صورت بگیرد.

شوشتری تصریح کرد: مدیران حق تبلیغ له یا علیه کاندیدایی را ندارند و همه باید تلاش کنند تا انتخابات پرشور و سالم برگزار شود و آنچه مردم خواستند از صندوق‌ها خارج شود.

وی افزود: زمینه رقابت سالم و امنیت انتخابات در کشور فراهم است و همه مدیران باید به این مهم توجه داشته باشند.

در ابتدای این نشست سیاح سرپرست فرمانداری تایباد هم گفت: این اولین نشست شورای اداری تایباد پس از انتصاب بنده است و نشست‌های شورای اداری در تایباد با رویکرد جدید و متفاوت از گذشته برگزار خواهد شد.

وی گفت: در نشست‌های شورای اداری تاکید بر حل مشکلات شهرستان با استفاده از سه فرصت شورای اداری و شورای برنامه ریزی و شورای تامین خواهد بود.

در این نشست حجه الاسلام علیپور امام جمعه موقت تایباد، مولوی علی بایی امام جمعه مشهدریزه، مهندس میری مدیر جهاد کشاورزی، سیدالحسینی رئیس اصناف و رضایی منفرد رئیس دادگستری شهرستان تایباد مطالبی را ایراد نمودند.

گفتنی است، شوشتری در ادامه سفر خود به تایباد از مرز دوغارون بازدید کرد و با مدیران این مجموعه گفتگو کرد.

شوشتری و هیات همراه در جریان بازدید از مرز دوغارون، از نمایندگی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی در تایباد، محوطه‌ها، کلینیک و هلال احمر این نمایندگی، نقطه صفر مرزی و سایت سوخت گمرکی دوغارون بازدید کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها