جامعه با از بین بردن ارزش‌های اخلاقی، فاجعه اجتماعی و معنوی به وجود آورده است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. کرد آنلاین
  4. اجتماعی

جامعه با از بین بردن ارزش‌های اخلاقی، فاجعه اجتماعی و معنوی به وجود آورده است

کرد آنلاینخبرگزاری کرد آنلاین |
جامعه با از بین بردن ارزش‌های اخلاقی، فاجعه اجتماعی و معنوی به وجود آورده است - 0

بزرگنمایی:

عصر کرد - مسئول مرکز بزرگ تبلیغات اسلامی سنندج، گفت: متاسفانه جامعه‌ امروز ما به جای مبارزه با دفع سم، در برابر آنها رام و به سمت گناه کشیده شده و در نتیجه با از بین رفتن ارزش‌های اخلاقی، معیارهای انسانی و ورشکستگی اخلاقی، رو به فاجعه اجتماعی و معنویی کرده است.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، ماموستا اقبال بهمنی امروز (۲۹خرداد) در نشست هم اندیشی روحانیون، معتقدین، فعالان سیاسی، فرهنگی و اجتماعی استان با حضور معاون سیاسی وزارت کشور، اظهار کرد: ما جامعه روحانیت، با توجه به اینکه محراب نشین هستیم کمی از چپ و راست دوری می‌کنیم و وارد بادیه نخواهیم شد.

وی با اشاره به حدیث پیامبر اکرم (ص) که می‌فرمایند به وعده‌ای که می‌دهید وفا کنید، تصریح کرد: در زمان انتخابات بسیاری از شرکت کنندگان وعده‌هایی را می‌دهند که متاسفانه بعد از انتخابات و در زمان عملکرد، این افراد وفایی به وعده‌ها نمی‌کنند.

مسئول مرکز بزرگ اسلامی سنندج، بیان کرد: جامعه روحانیت کردستان از بدو پیروزی انقلاب اسلامی ایران در راستای دستور بنیان گذار جمهوری اسلامی حضرت امام راحل و همچنین در زمان مقام معظم رهبری حرکت کرده و در این راستا ۵۲ نفر از بهترین مجتهدین و علمای این سرزمین خون خود را فدای انقلاب کردند.

بهمنی افزود: روحانیت تا به امروز نیز در این راه استقامت کرده و به هیچ جریان و گروه‌های علیه نظام در کردستان گرایشی نداشته‌اند.

خبری: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان | اخبار سیاسی روز ایران و جهان

وی در ادامه سخنان خود عنوان کرد: اما آن طور که بایستی دولت به روحانیت و مدارس علوم دینی و به معیشت آنها توجه ویژه‌ای نکرده است.

مسئول مرکز بزرگ اسلامی سنندج، ذکر کرد: از سنت‌های حاکم بر جامعه و تاریخ در جهت احتکار جامعه‌ها و تمدن‌ها با فروپاشی قدرت‌ها، سقوط ارزش‌های اخلاقی، رواج نافرمانی، گناه و حق‌کشی موجب شده که جامعه به انحطاط روی بیاورد.

بهمنی خاطرنشان کرد: متاسفانه جامعه‌ امروز ما به جای مبارزه با دفع سم، در برابر آنها رام و به سمت گناه کشیده شده و در نتیجه با از بین رفتن ارزش‌های اخلاقی، معیارهای انسانی و ورشکستگی اخلاقی، رو به فاجعه اجتماعی و معنویی کرده است.

وی گفت: گسترش اخلاق و معنویت، برای مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران لازم است که باید مسئولین نسبت به این موضوع توجه بیشتری را داشته باشند تا بتوانند سبک زندگی پیامبراکرم (ص) را در جامعه برپا کنند.

مسئول مرکز بزرگ اسلامی سنندج، در پایان یادآور شد: امر به معروف و نهی از منکر که اصول اساسی دین اسلام است را باید بیشتر ترویج دهند و همچنین به اخلاق خانوادگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی توجه داشته باشند.

انتهای پیام

جامعه با از بین بردن ارزش‌های اخلاقی، فاجعه اجتماعی و معنوی به وجود آورده است - 17

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها