ماجرای ادعای یک مامای متخلف در فضای مجازی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فردا نیوز
  4. اجتماعی
ماجرای ادعای یک مامای متخلف در فضای مجازی

ماجرای ادعای یک مامای متخلف در فضای مجازی

فردا نیوزخبرگزاری فردا نیوز |
مشاور وزیر بهداشت در امور مامایی ضمن تکذیب ادعاهای یک مامای متخلف در فضای مجازی گفت: از سازمان نظام پزشکی درخواست کرده‌ایم تا مجوز فعالیت این ماما باطل شود.

خبرگزاری مهر: شهلا خسروی مشاور وزیر بهداشت در امور مامایی در واکنش به رفتار متخلفانه یک ماما و متعاقب آن ادعای دروغین مبنی بر دلجویی تلفنی از وی، ضمن تکذیب این موضوع بر ادامه پیگیری جهت برخورد با این افراد متخلف و موارد مشابه آن از سوی وزارت بهداشت و نظام پزشکی تاکید کرد.

وی ادامه داد: به محض اطلاع از تخلفات آشکار فردی بنام (ع. ض.)، پیگیری موضوع از طریق مسئولین ذیربط، صورت گرفت و حتی از سازمان نظام پزشکی نیز پیگیر لغو مجوز این فرد خاطی شدیم.

وی افزود: امروز در کمال شگفتی از سوی برخی همکاران مطلع شدم که خاطی در فضای مجازی ادعای دلجویی بنده و یکی از همکارانم از وی را داشته است، متأسفانه فضای مجازی دستاویز عده‌ای افراد متخلف در میان صنوف مختلف گردیده است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی روز ایران و جهان

خسروی در ادامه اظهار داشت: ضمن تکذیب ادعای هرگونه حمایت و دلجویی از وی، حداقل جهت صیانت از وجهه و زحمات جامعه شریف مامایی، اعلام برائت از معدود افرادی که در لباس حرفه‌ای به هر نحو مرتکب تخلف می‌شوند را وظیفه و مسئولیت خود و همه همکارانم دانسته و برخورد با تخلفات این خاطیان و ایضا نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی موضوعی است که از مسیر نهادهای قانونی برابر قوانین و مقررات به طور جدی مورد پیگرد قرار خواهم داد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

انتخابانتخاب16 ساعت قبل
پسر میترا استاد امروز پیراهن خود را که به هنگام روبه رو شدن با صحنه قتل مادرش به تن داشت، به دادگاه آورد. وی لحظاتی پیش برای پاسخ به سوالات قاضی در جایگاه قرار گرفت.

وزش باد شدید و وقوع روان‌آب در شرق کشور

مهرمهر19 ساعت قبل
طبق گزارش هواشناسی در سرخس هوا از ۵۰ درجه کاهش یافته و در شمال کشور بارش باران خواهیم داشت و بارش‌های جنوب شرق کشور در حالت هشدار است و احتمال وقوع روان‌آب و برخورد صاعقه وجود دارد.
برنابرنا1 روز قبل
دانشمندان طبق تحقیقاتی متوجه شدند که تغییر رنگ بشقاب می‌تواند از پرخوری جلوگیری کرده و در نتیجه باعث کاهش غذای مصرفی توسط افراد شود. به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ دانشمندان طبق تحقیقاتی متوجه شدند که تغییر رنگ بشقاب می‌تواند از پرخوری جلوگیری کرده و در نتیجه باعث کاهش غذای مصرفی توسط افراد شود؛ طبق این تحقیقات پیرامون راه‌های سریع کاهش وزن وقتی شما رنگ بشقابتان را تغییر می‌دهید، توجه شما به این تغییر رنگ جلب شده و میزان غذای کمتری را نوش جان می‌کنید.
خبرآنلاینخبرآنلاین17 ساعت قبل
حسین شهبازی گفت: پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشاندهنده افزایش موقتی غلظت آلاینده‌ها طی برخی ساعات صبح امروز (۳۱ تیر) به دلیل کاهش میزان ناپایداری جوی و ازدیاد تردد خودروها است. او با بیان اینکه با تغییر شرایط جوی تا بعد ازظهر برای برخی ساعات افزایش میزان ابرناکی و وزش باد شدید به بزرگی بالاتر از ۸ متر بر ثانیه انتظار می‌رود، ادامه داد: از این رو در برخی ساعات احتمال خیزش گرد و خاک و افزایش موقتی غلظت ذرات معلق وجود دارد. شهبازی افزود: با توجه به افزایش موقتی غلظت آلاینده‌ها به ویژه ذرات معلق در بعضی ساعات امروز (۳۱ تیر) وضعیت کیفیت هوای برخی مناطق شهر تهران در آستانه شرایط نامطلوب به‌ویژه برای گروه‌های حساس قرار می‌گیرد. او با اشاره به اینکه به‌تدریج با کاهش میزان ناپایداری جوی در ساعات پایانی امروز و تداوم آن تا فردا (۱ مرداد)، در برخی ساعات صبح شرایط برای افزایش موقتی آلاینده‌ها فراهم می‌شود، گفت: همراه با افزایش میزان ناپایداری جوی تا بعد ازظهر برای برخی ساعات افزایش ابر و وزش باد انتظار می‌رود. شهبازی در پایان با بیان اینکه کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ صبح امروز با میانگین ۷۴ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار کرد: کیفیت هوای هم اکنون نیز با میانگین ۶۸ همچنان در شرایط سالم است.
شاناشانا14 ساعت قبل
به گفته وی، ورود واگن‎های جدید باید در بازه‎های زمانی سه ‎ماهه از سوی شهرداری تهران و سایر کلانشهرها به وزارت نفت اعلام شود و شرکت ملی نفت ایران از منابع حاصل از صرفه‎جویی سوخت ناشی از سفرهای اضافی، مکلف است به ازای هر سفر اضافی نسبت به دوره مبنا، ۹٫۸ سنت پرداخت کند. وی به عزم وزارت نفت برای اجرای طرح‎هایی از این دست اشاره کرد و افزود: با هدف همکاری در رفع مشکلات، با تصویب هیئت‎مدیره شرکت ملی نفت ایران، ضمانت بانکی حذف و قرار شد تضمین‎نامه از شهرداری و سرمایه‎گذار اخذ شود. با اصلاح موارد ذکرشده و ارائه تضمین‎نامه از سوی شهرداری، قرارداد ورود ۳۰۱ دستگاه واگن به شهرداری و شرکت بهره‎برداری راه‎آهن شهری تهران و حومه ابلاغ شد، اما هنوز شهرداری تهران فهرست واگن‎های جدید را در اختیار وزارت نفت قرار نداده است. بر اساس این گزارش، شرکت بهینه‎سازی مصرف سوخت با هدف پیگیری و شتاب‎بخشی به اجرای طرح‎های توسعه حمل‎ونقل، طی سه ماه اخیر جلساتی را با حضور متولیان حوزه حمل‎ونقل برگزار کرده است. شرکت بهینه‎سازی مصرف سوخت، اواخر خردادماه امسال نیز میزبان معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران بود که محسن پورسیدآقایی در این نشست به پیگیری طرح‌های ماده ۱۲ قانون رفع موانع تولید در حوزه توسعه و نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر تهران با حمایت‌های تمام و کمال وزارت نفت اشاره کرد و تلاش‌های شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت را در جهت تسهیل مسیر اجرای قراردادهای منعقد شده در این حوزه، موثر برشمرد.

هوای شمال خنک می‌شود

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
محمد اصغری در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: در جنوب شرق سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، استان فارس و جنوب شرق استهبان در بعد از ظهر شاهد رگبار سیل آسا خواهیم بود که مردم از نزدیکی به رودخانه در آن مناطق خودداری کنند. وی گفت: در زاگرس مرکزی ارتفاعات لرستان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد نیز شاهد رگبار‌های خفیف‌تر خواهیم بود. اصغری افزود: پیش بینی می‌شود در شرق کشور هم وزش باد و گردو خاک را داشته باشیم. کارشناس هواشناسی گفت: در اصفهان، سمنان، استان مرکزی، قم و جنوب تهران شاهد غبار خواهیم بود و در آخر هفته نیز در شمال آذربایجان غربی و شرقی رگبار‌های سیل آسا داریم.

نظرها

اخبار بیشتر