بازنده!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. سرگرمی

بازنده!

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: وقتی به حقیقت ماجرای عشق خیابانی پی بردم تازه فهمیدم که کاخ آرزوهایم را در یک دنیای خیالی و پوچ ساخته بودم که با وزش تند باد هوس در هم فرو ریخت و من دوباره از آن آشیانه ویران شده پر کشیدم تا محبت را در گوشه قلب هر بی سر و پایی جست وجو نکنم و ...

دختر ۱۵ ساله که قطرات مروارید گونه اشک از پهنای صورتش می‌غلتید درباره سرگذشت خود به کارشناس اجتماعی کلانتری شفای مشهد گفت: از همان دوران کودکی حس غریب «دوست داشتن» را یک آرزو یافتم چرا که به دلیل درگیری‌های پدر و مادرم عمری با کمبود محبت زندگی کردم. وقتی با مشاجره‌های توهین آمیز و فریادهای پدر و مادرم زانوی غم به بغل می‌گرفتم و از ترس عروسکم را در آغوش می‌فشردم، صدای مادرم در گوشم می‌پیچید که «کاش فرزندی نداشتم تا می‌توانستم به راحتی از تو طلاق بگیرم!» با این جملات فکر می‌کردم مانع خوشبختی مادرم هستم. خلاصه بزرگ‌تر که شدم دریافتم مادرم به خاطر علاقه‌ای که به تحصیل داشته راضی به ازدواج با پدرم نبوده و به اجبار مادربزرگم به عقد پدرم درآمده اما پدرم عاشق او بود و سعی می‌کرد همه خواسته‌ها و آرزوهایش را در زندگی مشترک برآورده کند به همین خاطر دوران جدیدی با پیشنهاد پدرم برای تحصیل در دانشگاه آزاد شد. مادرم بعد از پایان مقطع کارشناسی باز هم تصمیم به ادامه تحصیل گرفت و با ترغیب و تشویق پدرم روبه رو شد. او در حالی مدرک کارشناسی ارشدش را از دانشگاه آزاد گرفت که دیگر افکار و رفتارش به شدت تغییر کرده بود تا جایی که حتی چادرش را کنار گذاشت و پوشش نامناسبی برگزید به طوری که با وضعیت زننده‌ای در خیابان تردد می‌کرد. همین موضوع سرآغاز اختلافات شدید بین آن‌ها شد. مادرم دیگر پدرم را مردی بی سواد خطاب می‌کرد و او را شایسته این زندگی مشترک نمی‌دانست. بالاخره مادرم که فاصله زیادی بین خودش و پدرم احساس می‌کرد در حالی تصمیم به طلاق گرفت که اصرارها و التماس‌های پدرم فایده‌ای نداشت.

آن روزها من ۱۲ سال داشتم که مادرم مهریه‌اش را بخشید و حضانت مرا نیز به پدرم واگذار کرد با این شرط که هفته‌ای یک بار با من ملاقات کند اما پدرم بعد از ماجرای طلاق و برای آن که مادرم را اذیت کند اجازه دیدارهای حضوری بین من و مادرم را نمی‌داد در واقع من مانند یک توپ فوتبال به این سو و آن سو پرت می‌شدم تا یکی از آن‌ها برنده شود ولی در واقع بازنده اصلی این ماجرا من بودم چرا که وقتی مادرم بعد از تلاش‌های زیاد و با دستور دادگاه اجازه ملاقات می‌گرفت برای لجبازی با پدرم و آزار روحی او مرا به خانه مادربزرگم می‌برد و خودش به دنبال کار و زندگی و خوشگذرانی با دوستانش می‌رفت.

در خبری بخوانید: جدیدترین اخبار تفریحی

در این میان فقط من بودم که چون آینه‌ای می‌شکستم و صدها تکه می‌شدم. خلاصه در مدت کوتاهی پدرم با زنی ازدواج کرد که هیچ وقت با من مهربان نبود و حتی محبت پدرم به من را نیز تحمل نمی‌کرد از سوی دیگر هم باردار شده بود و پدرم به خاطر توجه ویژه‌ای که به او داشت مرا به کلی فراموش کرده بود در همین شرایط من به مادربزرگم پناه بردم و نامادری ام که در پی فرصتی برای رهایی از شر من بود، پدرم را متقاعد کرد تا سرپرستی مرا در قبال پرداخت نفقه به مادرم بسپارد؛ اما مادرم تا عصر سر کار بود و شب‌ها را با دوستانش می‌گذراند یا به مسافرت می‌رفت در حالی که من در خانه تنها بودم تا این که در مسیر مدرسه با «یوسف» آشنا شدم.

او با جملات عاشقانه‌اش خیلی به من محبت می‌کرد و من هم دنیای زیبایی برای ازدواج با او ساخته بودم تا این که فهمیدم یوسف با چند نفر دیگر از دختران مدرسه‌ام ارتباط دارد وقتی موضوع را با او مطرح کردم بلافاصله ارتباطش را با من قطع کرد و حتی به تلفن هایم پاسخ نداد اما ای کاش …برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

فیلم | در شهرداری به روی شهردار قفل شد!

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
وقتی وارد جاده شهرکرد به ایذه می‌شوید یکی از منحصربفردترین، زیباترین و در عین حال پرپیچ و خم‌ترین جاده‌های ایران را نظاره خواهید کرد. با ادامه دادن به مسیر، درختان سر به فلک کشیده در دامنه‌های زاگرس خودنمایی می‌کنند. با پشت سر گذاشتن این مسیر، راه‌های فرعی شما را به کوه هزار دره و شاخه‌ای از رودخانه کارون می‌رساند. با عبور از پل، پشت سر گذاشتن روستای جوزستان و روستای پوراز را خواهید دید و جشمتان به جمال این همه زیبایی روشن خواهد شد. و اما در ادامه‌ی مسیر چه عجایبی انتظارتان را می‌کشند؟

فیلم | نقاشی چهره آرمسترانگ با تراکتور روی یک زمین کشاورزی!

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
وقتی وارد جاده شهرکرد به ایذه می‌شوید یکی از منحصربفردترین، زیباترین و در عین حال پرپیچ و خم‌ترین جاده‌های ایران را نظاره خواهید کرد. با ادامه دادن به مسیر، درختان سر به فلک کشیده در دامنه‌های زاگرس خودنمایی می‌کنند. با پشت سر گذاشتن این مسیر، راه‌های فرعی شما را به کوه هزار دره و شاخه‌ای از رودخانه کارون می‌رساند. با عبور از پل، پشت سر گذاشتن روستای جوزستان و روستای پوراز را خواهید دید و جشمتان به جمال این همه زیبایی روشن خواهد شد. و اما در ادامه‌ی مسیر چه عجایبی انتظارتان را می‌کشند؟
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
سلام عزیزای دلمبالاخره امروز نوبت اول دادگاه‌ام بود. قاضی پرونده‌ام بسیار محترمانه باهام برخورد کرد و نکاتی رو بخصوص درباره‌ی یکی از گزارش هام که مربوط می‌شد به ماجرای دعوای یک خانم با راننده‌ی اسنپ عنوان کردن. گفتن اینکه شما هنوز پرونده‌ای به نتیجه نهایی نرسیده یک طرفه رفتید گزارش تهیه کردید کار درست و قانونی ای نبوده و البته چند نکته دیگه هم درباره‌ی بعضی از گزارش هام عنوان کردن. عزیزانم من یه گزارشگر داخلی هستم و تا روزی که نفس تو سینه دارم هم تو همین مملکت نفس میزنم. قربون شما برم دلتون شاد باشه همیشه

سالاد پاستا و استیک

تابناکتابناک1 روز قبل
سالاد ماکارونی یا سالاد پاستا یکی از سالادهای خوش طعم است که می‌توان به عنوان یک غذای کامل استفاده کرد. پیش از این طرز تهیه سالاد پاستا را در تابناک فراگرفته‌اید و اکنون طرز تهیه سالاد پاستا و استیک به شیوه مرسوم در ایران را با آموزش جواد جوادی آشپز حرفه‌ای فرامی‌گیرید.

فیلم | اعدام و صدها سال زندان آیا باعث ریشه‌کنی فساد شد؟

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بزرگترین پرونده، پرونده بانک سرمایه بوده که شبکه مفسدین داشته. ابرفسادی با پول معلمان بازنشسته، ۱۴ هزار میلیارد تومان اختلاس و ۳۱ متهم. سلاطین قیر، پتروشیمی، سکه، کاغذ و مافیای دلار محاکمه شدند. سلطان قیر و سلطان سکه برای جرم‌های‌شان بالای دار رفتند. صدها سال حکم اعدام صادر شده اما ابراهیم فیاض می‌گوید هنوز افکار عمومی باور ندارند با فساد برخورد ریشه‌ای شده است.

نظرها

اخبار بیشتر