احداث راه کلید توسعه و حل مشکلات بشاگرد است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایرنا
  4. اقتصادی
احداث راه کلید توسعه و حل مشکلات بشاگرد است

احداث راه کلید توسعه و حل مشکلات بشاگرد است

ایرناخبرگزاری ایرنا |
بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان با تاکید بر احداث راه مناسب در مناطق مختلف بشاگرد، گفت: احداث راه نیازی اساسی برای این شهرستان و کلید توسعه و حل مشکلات آن است.

فریدون همتی شامگاه چهارشنبه در جمع مردم روستای جکدان شهرستان بشاگرد اظهار داشت: برای ایجاد راه‌های مناسب در این شهرستان تمرکز و برنامه ریزی ویژه ای صورت می‌گیرد و اعتبارات مناسبی به آن اختصاص خواهد یافت.

وی بر لزوم ایجاد یک راه اصلی مناسب و استاندارد از میناب تا شهر سردشت بشاگرد و به روستاهای این شهرستان تاکید کرد.

همتی با اشاره به اجرای طرح‌های آبخیزداری در بشاگرد، گفت: با توجه به اقلیم و شرایط منطقه‌ای این شهرستان، ایجاد سازه‌ها و سدهای آبخیزداری برای این منطقه به طور ویژه در دستور کار قرار دارد و سال گذشته نیز این طرح‌ها در مناطق مختلف بشاگرد به اجرا در آمد.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: طرح‌های آبخیزداری موجب تأمین آب برای مصرف شرب و کشاورزی خواهد شد و همچنین به ایجاد اشتغال برای مردم نیز کمک می‌کند.

همتی خاطرنشان کرد: در زمینه بهداشت و درمان نیز اقدامات خوبی با ایجاد خانه‌های بهداشت و درمانگاه‌های مختلف در شهرستان بشاگرد انجام شده است.

وی با اشاره به طرح وزارت کشور برای اجرای برنامه‌های محرومیت زدایی ویژه در ۳۱ شهرستان در سطح کشور، گفت: در این راستا در هر استان یک شهرستان انتخاب شده که در هرمزگان نیز ما بشاگرد را برای این کار معرفی کردیم.

استاندار هرمزگان بیان داشت: با این کار در تلاش هستیم تا بشاگرد در سطح ملی مورد توجه ویژه قرار گیرد و با اجرای برنامه‌های ویژه و اختصاص اعتبارات مطلوب شاخص‌های توسعه در آن ارتقا یابد.

خبری: اخبار اقتصادی دلار و بورس

همتی در این سخنرانی به مدیران مربوطه دستور داد تا مشکلات تلفن و اینترنت در روستاهای شهرستان بشاگرد را رفع کنند و بر لزوم رفع مشکل دسترسی مردم به اینترنت در روستای جکدان تا هفته دولت سال جاری تاکید کرد.

استاندار هرمزگان آبرسانی از سد جگین به شهرستان بشاگرد را یکی از مهم‌ترین و اثر بخش ترین پروژه‌های در حال اجرا در این شهرستان عنوان کرد.

همتی افزود: برای این طرح بزرگ افزون بر یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که با ایجاد ایستگاه‌های پمپاژ آب را به مناطق مختلف شهرستان بشاگرد منتقل خواهد کرد.

وی تصریح کرد: دیگر پروژه مهم این شهرستان آبرسانی از سد سهران به ۵۵ روستای شهرستان بشاگرد است که موجب تأمین آب شرب پایدار و بهداشتی برای این روستاها خواهد شد.

استاندار هرمزگان تاکید کرد: حرکت جهادی برای آبادانی و توسعه شهرستان بشاگرد با قوت در حال پیگیری و انجام است.

شهرستان بشاگرد در ۳۰۰ کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده و از جمله مناطق محروم و کمتربرخوردار این استان است.

۷۱۹۸/۶۰۴۸

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

الفالف6 ساعت قبل
آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازارگروه اقتصادی الف، ۲۹ تیر ۱۳۹۸، ۰۸:۵۲ ۳۹۸۰۴۲۹۰۳۱روزنامه دنیای اقتصاد در جدول زیر آخرین قیمت خودروهای داخلی را منتشر کرده است.
یورونیوزیورونیوز14 ساعت قبل
خبرگزاری رویترز روز پنجشنبه گزارش داده بود که دو کشتی ایرانی به دلیل خودداری شرکت نفتی پتروبراس از سوخت رسانی به این کشتی‌ها در ساحل برزیل گرفتار شده‌اند. به نظر می‌رسد کشتی‌های ایران در راستای همین راهبرد جدید به برزیل رفته باشند. ژائیر بولسونارو رئیس جمهوری برزیلشرکت پتروبراس اعلام کرده است که دیگر شرکت‌های سوخت رسانی می‌توانند به کشتی‌های ایران سوخت رسانی کنند. این در حالی است که شرکت دولتی پتروبراس انحصار سوخت رسانی به کشتی‌ها در بنادر برزیل را در اختیار دارد. گرفتار شدن کشتی‌های ایران در برزیل بر گمانه زنی‌ها در مورد تاثیر آن بر روابط بین تهران و برازیلیا افزوده است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین29 دقیقه قبل
اما در این روزها حضور دلار در کانال ۱۱ هزار تومان، با توجه به شرایط تحریمی و تجربه التهابات گذشته وضعیت مناسبی محسوب می‌شود و همانطور که کاهش نرخ ارز منجر به بازگرداندن آرامش به فضای اقتصادی کشور شده، انتظار می‌رود این کاهش، نقش خود را در بازار کالاهای مصرفی و معیشت مردم نیز نشان دهد. حالا اگر بخواهیم دلایل کاهش قیمت این ارز پرطرفدار را بررسی کنیم ابتدا باید به نقش پررنگ بانک مرکزی در بازار ارز اشاره کرد، چراکه این بانک در روزهای اخیر اقدامات مناسبی با همکاری صرافی‌ها انجام داده و از طرفی دیگر خبر راه اندازی بازار متشکل ارزی بالاخره در بازار تاثیر خود را گذاشته است. همچنین خروج بازیگران بزرگ از بازار به دلیل ترس از ضرر بیشتر و بازگشت قابل توجه ارز حاصل از صادرات و در پی آن رسیدن نرخ نیما و آزاد به نقطه مشترک نیز، در کاهش نرخ ارز بی تاثیر نبوده استدر همین راستا بانک مرکزی اعلام کرد که ارز صادراتی جایگزین ارز نفتی شده و همچنین شوک ارزی تخلیه شده است؛ خبری که همان طور که پیش‌بینی می‌شد حاکی از بازگشت ثبات و آرامش به بازار ارز، و در پی آن، کاهش حباب نرخ ارز است. با این حال، انتظار می‌رود تدابیر بانک مرکزی به گونه‌ای ادامه پیدا کند که ثبات در بازار ادامه داشته باشد و صرفا محدود به روزهای اخیر نماند چراکه یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت‌ها، علاوه بر کاهش نرخ، ثبات بازار ارز می‌باشد و از این رو نباید به روند کنونی، به چشم یک دوره کوتاه مدت یا گذرا نگاه شود. *عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران
تابناکتابناک4 ساعت قبل
از آنجا که شیشه رنگی لاکوبل به دلیل قابلیت‌های بسیاری که در حوزه طراحی و معماری دارد، کاربرد آن در صنعت ساختمان سازی قابل توجه است. از این رو شناخت انواع شیشه رنگی، قابلیت‌ها و کاربرد آن نقش مهمی در خرید شیشه رنگی و استفاده بهینه از این ماده مهم در افزایش کارایی و زیبایی ساختمان خواهد داشت. مراحل ساخت شیشه رنگی لاکوبلدر مرحله اول: برای ساخت شیشه رنگی لاکوبل ابعاد شیشه مورد نظر برش خورده و بعد از ان ابزار‌های لازم برای حاشیه شیشه (لول براق یا دیاموند یا تراش) اعمال میشود دلیل ابزار زدن حاشیه شیشه‌ها برای صاف و براق شدن حاشیه شیشه میباشد. انواع نرده شیشه‌ای: نرده شیشه‌ای با سیستم فیکس پوینتنرده شیشه‌ای با سیستم یراق روی کفنرده شیشه‌ای با سیستم یراق دفنینرده شیشه‌ای با سیستم اسپیگاتکاربرد وایت برد شیشه ایوایت برد شیشه‌ای جدیدترین و به روز‌ترین نوع وایت برد شیشه‌ای میباشدکه در دو نوعوایت برد شیشه‌ای با یراق اسپیسر المینیومیوایت برد شیشه‌ای بدون فریم ثابتتولید میشود. از نکات مثبت تخته وایت برد می‌توان به فانتزی بودن و شکیل بودن این نوع تخته وایت برد و نوع مغناطیسی و معمولی -پاک شدن بسیار راحت بدون کوچکترین رد ماژیک اشاره کرد.

ابرخودروی بوگاتی پا به خیابان گذاشت/ قیمت گران‌ترین خودوری صفرکیلومتر جهان چند است؟ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران21 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، ابرخوردوی جدید بوگاتی، با قیمت ۱۱ میلیون یورو (معادل ۱۲٫۴۵ میلیون دلار) رسما گران‌ترین مدل صفر کیلومتر تاریخ خودروسازی جهان است. استفان وینکلمن، مدیر بوگاتی در مراسم رونمایی اعلام کرد، تنها نمونه از لا واچو نوار با احتساب مالیات در کشور میزبان، به قیمت ۱۶٫۵ میلیون یورو (معادل ۱۸٫۶۸ میلیون دلار)، فروخته شده است. نام و مشخصات خریدار این خودرو اعلام نشد. بیشتر بخوانید: مراحل مونتاژ خودرو لوکس + فیلم

بازارهای مالی

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر