اولین عکس از اعدام ۳ جوان پلید در بندر عباس / این زن توانست از چنگال آن‌ها فرار کند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. حوادث

اولین عکس از اعدام ۳ جوان پلید در بندر عباس / این زن توانست از چنگال آن‌ها فرار کند

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: امیرحسین جان / عاملان تجاوز به زن جوان صبح امروز در زندان مرکزی بندرعباس به دار مجازات آویخته شدند.

اولین عکس از اعدام ۳ جوان پلید در بندر عباس / این زن توانست از چنگال آن‌ها فرار کند - 1

پرسه های 3 شیطان برای زخمی کردن یک فرشته

به گزارش گروه جنایی رکنا، سال ۹۳ زن جوانی در یکی از خیابان‌های بندرعباس سراسیمه زنگ خانه‌ای را فشرد و از خانمی که آیفون را جواب داد درخواست کمک کرد. زن همسایه که چهره گریان و بهم ریخته این زن را دید مقابل در خانه‌اش رفت و این زن را به منزلش پناه داد.

زن نگون‌بخت در تشریح ماجرایی که برای او پیش آمد گفت که از خانه دوستم قصد رفتم به منزل خود را داشتم که یک خودرو راهم را سد کرد و سه مرد حیوان صفت خیلی سریع از خودرو پیاده شدن و مرا با تهدید ربودند.

زن قربانی که با گفتن هرجمله از آنچه به سرش آمده ثانیه هایی را به گریستن می‌پرداخت در ادامه گفت: از ترس خشکم زده بود که بعد از دقایقی یکی از آنها چاقو را کنار پهلویم گذاشت و دستش را از روی دهان برداشت در آن لحظه از آنها پرسیدم که هرچه دارم را بردارید و مرا رها کنید که با خنده‌های هر سه آنها فهمیدم ماجرای آدم ربایی ام برای سرقت اموال قیمتی نیست و آنها می‌خواهند مرا بی عفت کنند.

دستگیری ۳ شیطان

زن همسایه با شنیدن حرف‌های دلخراش بی درنگ با پلیس تماس گرفت و ماجرا را گزارش کرد. ماموران پلیس بندرعباس خیلی زود به محل اعزام شدند.

زن قربانی که در یک فرصت مناسب توانسته بود از مخفیگاه این شیطان صفتان فرار کند مکانی را که مورد تجاوز قرار گرفته بود را به ماموران نشان داد و نیروهای پلیس هنگامی که ۳ مرد تبهکار قصد ترک کردن مخفیگاهشان را داشتند آنها را دستگیر کردند.

اعترف تکاندهنده

متهمان در بازجویی‌های نخست جرم خود را انکار می‌کردند اما مدارک به دست آمده آنها را مجاب کرد که به جرم شیطانی خود اعتراف کنند.

یکی از متهمان در ادامه گفت: با همدستان در خیابان در حال پرسه زنی بودیم که یک زن تنها را مشاهده کردیم و در آن لحظه فکر پلیدی به سرم زد و با در میان گذاشتن نقشه‌ام بادوستانم، زن تنها را ربوده و به منزل مان بردیم. آن زن خیلی التماس می‌کرد که این کار را با او انجام ندهیم اما در آن زمان به هیچ چیز به غیر از تجاوز به او فکر نمی‌کردم. مقاومت‌های آن زن ما را کلافه کرده بود، طوری که مجبور شدیم او را مورد ضرب و شتم قرار بدهیم و هرکدام مان با کمک دیگری به زن تنها تجاوز کردیم.

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار حوادث ایران و جهان

دادگاه و اعدام

شیاطین در چند نوبت در بندرعباس محاکمه شدند که در پایان قاضی این پرونده، سه متهم را به اعدام محکوم کرد.

به گزارش رکنا، این ماجرا در سال ۹۳ شروع شد و دیروز صبح (۲۹ خرداد ماه ۹۸) ۳ متهم این پرونده زندگی شان با چوبه دار به پایان رسید.

هشدار رئیس کل دادگستری هرمزگان به اخلال گران در امنیت عمومی

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با هشدار به اخلالگران درنظم و امنیت عمومی و تهدیدکنندگان حیثیت و ناموس مردم اعلام کرد: حکم اعدام سه متجاوز به عنف که پس از ربایش یک زن در بندرعباس به طرز وحشیانه‌ای به او تجاوز کرده بودند، اجرا شد.

علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اظهار داشت: سه متهم تجاوز به عنف صبح دیروز در زندان مرکزی بندرعباس به دار مجازات آویخته شدند.

رئیس شورای قضایی استان هرمزگان با هشدار به اخلال گران در نظم و امنیت عمومی و تهدیدکنندگان حیثیت و ناموس مردم خاطرنشا ن ساخت: افرادی که سودای چنین جرائم شیطانی را در سر می‌پرورانند، آگاه باشند و بدانند که دستگاه قضایی استان هرمزگان قاطعانه با آنها برخورد می‌کند و مجازات این گونه افراد مانند این سه متجاوز به عنف، صریح و بدون اغماض خواهد بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

ساعت ۲۴ساعت ۲۴16 ساعت قبل
ساعت۲۴-در پی برخورد دو هواپیما به یکدیگر در آسمان استرالیا، دو خلبان و دو مسافر کشته شدند. برخورد دو هواپیمای سبک در آسمان استرالیا به کشته شدن چهار نفر منجر شد. تکه‌های خرد شده دو هواپیما در سراسر منطقه‌ای روستایی در شمال ملبورن پخش شد. بقایای خرد شده این دو هواپیما روی زمین و لابه‌لای شاخه‌های درختان پخش شد. پلیس می‌گوید این دو هواپیما قانونی پرواز می‌کردند، اما بررسی درباره این حادثه ادامه دارد.
رکنارکنا14 ساعت قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ محمود مالمیر با اعلام این خبر گفت: چندی قبل ماموران در جریان ۲ فقره سرقت خانه که به یک شیوه و شگرد صورت گرفته بود قرار گرفتند و تیم عملیات کلانتری برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند. این مقام پلیسی ادامه داد: در ادامه تحقیقات مشخص شد سارقان در دومین سرقت خود در زمان خروج ساختمان در برابر صاحبخانه که زن جوانی است قرار گرفته‌اند که با استفاده از افشانه اشک آور موفق به فرار شده‌اند. رییس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر عنوان کرد: تجسس‌های پلیسی برای دستگیری سارقان ادامه داشت تا اینکه روز گذشته ماموران خودروی سمند سفید رنگ با ۳ سرنشین که پلاک خودرویشان مخدوش بود را مشاهده کردند و با توجه به مرموز بودن آنها دستور ایست صادر شد. این مقام پلیسی ادامه داد: ماموران پس از دستگیری و برداشتن کوله پشتی سارقان وسایل و ابزار سرقت از قبیل ماسک، دستکش، و یک حلقه برای باز کردن دستگیره پنجره‌های خانه به دست آوردند و جالب اینکه متهمان اصرار بر بیگناهی داشتند که تصویر دوربین مداربسته که داخل یکی از خانه‌ها تصاویر دزدان را با همان لباس‌های زمان دستگیری شان ثبت کرده بود پیش روی متهمان قرار گرفت و زن جوان که در زمان فرار دزدان خانه‌اش آنها را مشاهده کرده بود آنها را شناسایی کرد و همین کافی بود تا سارقان به سرقت خانه‌ها اعتراف کنند. سرهنگ مالمیر در پایان گفت: متهمان برای تحقیقات بیشتر به دستور مقام محترم قضایی در اختیار ماموران پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران قرار گرفته‌اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایرناایرنا13 ساعت قبل
غلامرضا شافعی رییس اتاق بازرگانی ایران و مهراله رخشانی‌مهر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور امروز - چهارشنبه در نشست مشترکی، موضوع فضاهای آموزشی آسیب‌دیده از سیل اخیر استان‌های جنوبی کشور را مورد بحث و بررسی قرار دادند. رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در این نشست با اشاره به ضرورت توجه به محرومیت‌زدایی از فضاهای آموزشی مناطق مختلف کشور گفت: متاسفانه فضاهای آموزشی سیستان و بلوچستان دارای مطلوبیت نسبی در مقایسه با میانگین کشوری نبود که موضوع وقوع حادثه سیل اخیر نیز مزید بر علت شده و فضاهای آموزشی این استان را در شرایط بسیار نامناسب قرار داد. رخشانی مهر با بیان اینکه می‌طلبد که خیرین حقیقی و حقوقی به این مسأله توجه ویژه کنند، اظهار داشت: توسعه و ترمیم فضاهای آموزشی مناطق آسیب‌دیده تنها با اختصاص اعتبارات دولتی امکان‌پذیر نیست و نیاز است که با کمک‌ جذب مشارکت‌ خیرین نیکوکار حقیقی و حقوقی به این مسأله بپردازیم. معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به بازدید اخیر وزیر آموزش و پرورش که در جریان وقوع سیل از مناطق آسیب‌دیده سیستان و بلوچستان صورت گرفت، بیان کرد: با توجه به حضور رئیس اتاق بازرگانی ایران در آن سفر، تعهد کمک به ساخت فضاهای آموزشی در مناطق آسیب‌دیده سیستان و بلوچستان با اختصاص ۲۰ میلیارد تومان از طرف اتاق بازرگانی ایران اعلام شده بود. وی اظهارکرد: بر اساس تعهد مبلغ اعلام شده، ساخت صفر تا صد ۸۴ کلاس درس جدید در مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان پیشنهاد و مقرر شد پس از بررسی میدانی توسط اتاق بازرگانی ایران، کار ساخت و یا مشارکت در ساخت این فضاهای آموزشی طی هفته‌های آینده آغاز شود.
افکارنیوزافکارنیوز18 ساعت قبل
وی با اشاره به روند پیر شدن جمعیت ایران، تصریح کرد: تا «سال ۲۱۰۰» ۹۹٫۵ درصد جمعیت ایران شهر نشین خواهند شد. رئیس مرکز تحقیقات سلامت در حوادث و بلایا از پوشش ۹۷ درصدی مناطق ایران توسط زلزله خبر داد. خانکه با بیان اینکه تا «سال ۲۰۱۸»، ۶۱ درصد حوادث در ایران سیل بوده است، ابراز داشت: در سیل اخیر امسال ۳۲۰۰ مصدوم شدند و ۸۵ نفر جان باخته داشتیم. خانکه با اشاره به معلول شدن ۱۵ هزار مرد در حوادث ترافیکی در سال، متذکر شد: در حوادث ترافیکی مردان بیشترین آسیب را می‌بینند. وی با اشاره به اینکه بروز حوادث به ویژه حوادث طبیعی در حال گسترش است، خاطرنشان کرد: حوادث ترافیکی در ۲ سال گذشته ۶ درصد افزایش داشته است.
تابناکتابناک14 ساعت قبل
زن همسایه که با پیرمرد سه زنه اختلاف داشت وقتی شنید زن سوم این مرد خواستار به قتل رساندن شوهرش است در اقدامی کینه جویانه دست به قتل زد. راز این جنایت پس از دو ماه که سه مظنون در بازداشت بودند با شکسته شدن سکوت زن همسایه و اعتراف به قتل پیرمرد فاش شد. این اعترافات کافی بود تا ماموران به سراغ زن همسایه بروند و او را بازداشت کنند. اما این زن اصرار داشت که در ماجرای قتل نقشی نداشته است و گفت: زن سوم و پسرش عامل قتل مرد همسایه هستند و اختلاف ما به حدی نبود که بخواهم او را به قتل برسانم. سکوت شکسته شددو ماه از ماجرای قتل معمایی پیرمرد سه زنه گذشت تا این که صبح روز گذشته زن همسایه که نازنین نام دارد سکوتش را شکست و به قتل مرد همسایه با همدستی زن سوم اعتراف کرد.

نظرها

اخبار بیشتر