کنایه حسام‌الدین آشنا به فراخوان انتخاباتی قالیباف: مردم از دوران سرلیست‌های غلط‌انداز و پدرخوانده‌ها عبور کرده‌اند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. اجتماعی
کنایه حسام‌الدین آشنا به فراخوان انتخاباتی قالیباف: مردم از دوران سرلیست‌های غلط‌انداز و پدرخوانده‌ها عبور کرده‌اند

کنایه حسام‌الدین آشنا به فراخوان انتخاباتی قالیباف: مردم از دوران سرلیست‌های غلط‌انداز و پدرخوانده‌ها عبور کرده‌اند

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
مشاور رییس جمهور نسبت به فیلم منتشر شده از سوی قالیباف و دعوت انتخاباتی از جوانان واکنش نشان داد.

به گزارش خبرآنلاین، حسام الدین آشنا در کانال تلگرامی خود نسبت به دعوت انتخاباتی قالیباف از جوانان واکنش نشان داد.

در این مطلب آمده است:

‏"از جوانان می‌خواهند اعلام آمادگی خود را برای نمایندگی مجلس در یک سایت ثبت کنند؛ ‏گویا فراموش کرده‌اند که بدون تن دادن به قواعد تحزب و اصول شفافیت انتخاباتی نمی‌توان به جایی رسید.

مردم از دوران پدرخوانده‌های سیاسی و سرلیست‌های غلط‌انداز انتخاباتی عبور کرده‌اند. "

خبری: جدیدترین و بروزترین اخبار اجتماعی ایران

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

شمال کشور خنک‌تر می‌شود

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
مرتضی ضرابی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، افزود: در نیمه جنوبی و مرکز کشور تغییرات دمایی جدی نخواهیم داشت و افزایش اندک دمای هوا پیش بینی می‌شود. وی گفت: عصر امروز و فردا در جنوب استان سیستان و بلوچستان، ارتفاعات جنوبی و غربی کرمان، بخش‌هایی از استان هرمزگان و جنوب و شرق استان فارس شرایط برای رگبار و رعد و برق مهیا خواهد بود و می‌تواند موجب سیلابی شدن مسیل‌ها و رواناب‌ها شود. ضرابی گفت: وزش باد‌های ۱۲۰ روزه سیستان نیز از دیروز شدت پیدا کرده است و فردا هم شدید خواهد شد و در جاده‌های خراسان جنوبی، شمال سیستان وبلوچستان و مناطق شرقی یزد و استان کرمان خیزش گرد و خاک موجب کاهش دید افقی و اخلال در تردد جاده‌ها می‌شود. کارشناس سازمان هواشناسی همچنین وزش باد و خیزش گرد و غبار را در بخش‌هایی از استان‌های قم، مرکزی، سمنان و جنوب تهران پیش بینی کرد. وی گفت: عصر امروز بارش‌هایی در ارتفاعات البرز مرکزی و در بخش‌هایی از استان‌های تهران، سمنان، مازندران و گلستان خواهیم داشت.
برترین‌هابرترین‌ها12 ساعت قبل
موضوع رسیدگی به شرایط و نیازهای کودکان کار و کودکان زباله‌گرد که با راه‌اندازی پویش‌های مختلفی از سوی هنرمندان و اقشار مختلف مردم همراه بوده، دستمایه خودنمایی برخی افراد در شبکه‌های اجتماعی شده است. خبرآنلاین: موضوع رسیدگی به شرایط و نیازهای کودکان کار و کودکان زباله‌گرد که با راه‌اندازی پویش‌های مختلفی از سوی هنرمندان و اقشار مختلف مردم همراه بوده، دستمایه خودنمایی برخی افراد در شبکه‌های اجتماعی شده است. نازنین جمشیدی با انتشار کارتونی در «شهرونگ» به این موضوع واکنش نشان داد.
عصر ایرانعصر ایران20 ساعت قبل
خیریه همت رضا شهر با ارسال نامه‌ای به عصر ایران، خواستار کمک به مادر ۴۷ ساله بی سرپرستی شده که دارای سه فرزند که دودختر ویک پسر و مستاجر می‌باشد. در این نامه آمده است: احتراما به استحضار می‌رساند که سرکار خانم م ر از مددجویان این خیریه به حضورتان معرفی میگردد. خانم ر ۴۷ ساله بی سرپرست دارای سه فرزند که دودختر ویک پسر و مستاجر می‌باشد. باتوجه به اینکه هیچ فرصتی رو نباید از دست دادوانشاءالله بتوانیم با کمک ویاری شما عزیزان باردیگر نجات دهنده جان یک انسان بنام مادر باشیم تقاضا داریم هرچه درتوان دارید به این مهم اختصاص دهید. شماره حساب خیریه ۰۲۰۴۲۱۸۷۳۴۰ شماره کارت خیریه ۶۱۰۴۳۳۷۷۳۳۵۷۳۹۵۸شماره شبای خیریه IR۹۳۰۱۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۲۰۴۲۱۸۷۳۴۰ به نام خیریه همت رضا شهربرای کمک آنلاین کلیک کنید

اعتیاد، اصلی‌ترین معضل در کشور

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
وی گفت: اگر بحث‌های علمی و کارشناسی جدی صورت نگیرد و موضوع را به خوبی درک نکنیم، مشکلات، زیاد می‌شود. محسنی بندپی افزود: به خاطر اهمیت این موضوع بود که مقام معظم رهبری در بحث آسیب‌های اجتماعی ورود پیدا کردند و از همه دستگاه‌ها گزارش کار خواستند. وی گفت: کار‌ها در بحث مبارزه، مقابله و پیشگیری با همه مظاهری که وجود دارد به خوبی پیش می‌رود و زمینه ترک اعتیاد و افزایش مهارت‌های فنی حرفه‌ای معتادان نیز فراهم است. استاندار تهران افزود: در بحث کودکان کار و خیابانی نیز کار‌ها خوب پیش می‌رود و مقرر شد که مراکز نگهداری کودکان کار و خیابان که برخی مشکلات جزئی دارد، ساماندهی شود. محسنی بندپی گفت: در سه ماه نخست امسال ۷۲ نفر کودک به صورت فردی (به ایران) قاچاق شده‌اند که می‌توانند در انواع و اقسام جرایم نقش داشته باشند. وی افزود: پیش از این ۶۰ تا ۷۰ درصد این کودکان اتباع خارجی بودند، اما اکنون به ۸۱ درصد رسیده که نگران کننده است. محسی بندپی گفت: کودکانی که بدون خانواده هستند به کشور خود برگشت داده می‌شوند.

پایانی بر ۱۹۰ میلیون سال زندگی/ رگ سرخ هیرکانی قطع می‌شود (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل
کیفیت پایینکیفیت خوبعصر ایران؛ حسن ظهوری به قد و قیافه‌‌اش نمی‌خورد اما بیشتر از ۲۰ سال سن دارد. اجدادش ۱۹۰ میلیون سال قبل سر از خاک درآوردند و احتمالا جزء اولین گونه‌های جنگلی شمال ایران بودند. هرچند جنگل هیرکانی در فهرست میراث طبیعی یونسکو به ثبت رسیده‌ اما سرخدار آخرین سال‌های حیات خودش را در نوار سبز ایران سپری می‌کند. این گونه نادر، که زیست کندی دارد سال‌ها مورد علاقه قلیان‌کش‌ها و سازندگان ابزارهای چوبی بوده و قطع بی‌رویه‌اش باعث شده تا امروز در خطر جدی انقراض قرار گیرد. سازمان جنگل‌ها با خارج کردن درختان ریشه کن شده، پیر و بیمار، سعی در بهبود وضعیت سلامتی جنگل هیرکانی داشت اما ماجرا به گونه دیگری پیش رفت و تخلفاتی اتفاق افتاد.
ایسناایسنا1 روز قبل
مدیرکل بهزیستی استان تهران با اشاره به اینکه مجموعه افراد معلول سرپرست خانوار در گذشته به صورت یک نفره مستمری دریافت می‌کردند، گفت: امسال با پیگیری‌های مدیریت سازمان و همکاری مجلس و دولت این افراد بر اساس تعداد اعضای خانوار خود مستمری دریافت می‌کنند. بیات نژاد با اشاره به اینکه مجموعه افراد معلول سرپرست خانوار در گذشته به صورت یک نفره مستمری دریافت می‌کردند، اظهار کرد: امسال با پیگیری‌های مدیریت سازمان و همکاری مجلس و دولت بر اساس کل خانوار خود مستمری دریافت می‌کنند. از این رو برای مجموعه افراد تحت پوشش در استان تهران در سال گذشته بیش از سه هزار و ۴۰۰ شغل ایجاد کرد. مدیرکل بهزیستی استان تهران که در یک برنامه رادیویی صحبت می‌کرد، تصریح کرد: مجموعه «خیریه حامی سازمان بهزیستی» هفته گذشته در مشهد مقدس تشکیل شد. مجمع خیرین ساخت بیش از ۱۶۰۰ واحد مسکونی را با کمک سازمان بهزیستی و بنیاد مستضعفان و مجموعه بسیج و سپاه پذیرفت تا خانواده‌های معلول خانه دار شوند.

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

استقلال دست‌بردار ستاره لیگ برتر نیست؛ خرید جدید آبی‌ها قطعی می‌شود؟!

جام نیوز1 روز قبل

تبریک میثم درویشان پور به رامبد جوان

پارس نیوز20 ساعت قبل

بازدید معاون اول رئیس جمهور از پروژه ‌آزادراه شهید همت کرج

تسنیم21 ساعت قبل

ده لیخت: شایعات پیرامونم زیاد بود؛ می‌گفتند به خاطر چاقی پدرم، یک باشگاه از جذب من منصرف شد!

طرفداری1 روز قبل

مرگ مسعود رجوی تایید شد؛ علت مرگ رجوی، بیماری جنسی؟

فرارو1 روز قبل

حال خوب بازیگر «زیر آسمان شهر» +عکس

پارس نیوز19 ساعت قبل

فوتبال جهان| مانه بازی جام خیریه را از دست می‌دهد

تسنیم1 روز قبل

جیسون رضاییان در واکنش به دستگیری تیم اطلاعاتی CIA در ایران: ثابت کنید!

جام نیوز1 روز قبل

تغییر در برنامه شاگردان خطیبی/ ماشین‌ به مصاف فولاد می‌رود

آناج1 روز قبل

شخصا درباره دادگاه خاتمی به وزیر دادگستری تذکر دادم/ زمان حضور محمدرضا خاتمی در فراکسیون امید مشخص نیست/ آقای عارف با تذکر نمایندگان فراکسیون امید درباره دادگاه خاتمی مخالفت کرد

اعتمادآنلاین1 روز قبل

تازه‌ترین خبرها

همه

انتخاب «بوریس جانسون» به عنوان نخست‌وزیر بریتانیا

خبری14 ساعت قبل

واکنش کابل به اظهارات ترامپ درباره حذف افغانستان

خبری15 ساعت قبل

در ستایش اکران فیلم برای نابینایان و کار زیبای حبیب رضایی

خبری16 ساعت قبل

توصیه «فتاح» به رئیس جدید کمیته امداد

تسنیم44 دقیقه قبل

ستارهماهان بغدادی خرید خارجی استقلال در فاز دفاعی را لو داد متعصب استقلالی بمب خارجی و بزرگ استقلال در خط دفاعی را لو داد + عکس

ورزش ۱۱46 دقیقه قبل

با تایید تباس؛ اتلتیکو مادرید رسما از لالیگا درخواست کرده برای گریزمان کارت بازی صادر نشود!

طرفداری50 دقیقه قبل

دیابتی‌ها ورزش هوازی را جدی بگیرند

آفتاب‌نیوز52 دقیقه قبل

اروپا منتظر نتیجه ارزیابی خطرات توسعه شبکه ۵G

ایسنا52 دقیقه قبل

مهلت ترخیص خودروهای دپو شده پایان یافت

تجارت‌نیوز54 دقیقه قبل

تاوان خروج نیروهای اماراتی از یمن برای عربستان/بارسنگینی که بر دوش ریاض گذاشته می‎شود

میزان‌آنلاین54 دقیقه قبل