«مدیر حریم» شهربان شهرداری تهران منصوب شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. اجتماعی
«مدیر حریم» شهربان شهرداری تهران منصوب شد

«مدیر حریم» شهربان شهرداری تهران منصوب شد

فارسخبرگزاری فارس |
محمدصادق زمانی «مدیر حریم» شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران شد.

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، طی حکمی از سوی سید امیر فتاحیان مدیرعامل شهربان شهرداری تهران، در راستای ارتقای سطح کیفی و کمی صیانت از حریم پایتخت در حوزه وظایف شرکت شهربان و حریم‌بان، افزایش سطح تعاملات مؤثر شهربان با اداره کل حریم شهرداری تهران و مناطق پایتخت و نیز در راستای جوانگرایی، محمدصادق زمانی به عنوان مدیر حریم این مجموعه منصوب شد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ماندگاری هوای گرم تا دو سه روز آینده

صدا و سیماصدا و سیما53 دقیقه قبل
در بخش‌هایی از نیمه جنوب شرقی هم شرایط برای رگبار، رعد و برق و وزش باد‌های شدید و موقتی مهیاست. وی گفت: در جنوب سیستان و بلوچستان، مناطقی از استان هرمزگان و جنوب غرب استان کرمان، نیمه جنوبی و جنوب شرق استان فارس شرایط برای سیلاب، روان آب‌ها و طغیان رودخانه‌های محلی و فصلی مهیا است، به هموطنان توصیه می‌کنیم از اسکان در حاشیه رودخانه‌ها و حتی از رفتن به ارتفاعات در ساعات بعدازظهر خودداری کنند. کارشناس هواشناسی افزود: وزش باد‌های ۱۲۰ روزه سیستان و بلوچستان امروز و فردا نیز ادامه خواهد داشت و بخش‌های از استان‌های خراسان شمالی، جنوبی و رضوی به ویژه شمال سیستان و بلوچستان و منطقه زابل را تحت تأثیر قرار می‌دهد. در شرق استان کرمان و بخش‌های شرقی استان یزد نیز وزش باد‌های ۱۲۰ روزه اثرگذار است و می‌تواند منجر به کاهش کیفیت هوا شود. ضرابی گفت: وزش باد دامنه‌های جنوبی البرز و بخش‌هایی از جنوب استان تهران، بخش‌های شمالی استان اصفهان، استان سمنان، قم و مرکزی را تحت تأثیر قرار می‌دهد و در بعدازظهر باعث کاهش کیفیت هوا می‌شود. کارشناس هواشناسی افزود: در ارتفاعات رشته کوه‌های البرز مرکزی و شرقی یعنی در استان‌های قزوین، البرز، تهران و سمنان شرایط برای رشد ابر و بارش‌های پراکنده مهیا است، ​ ضمن این که استان‌های ساحلی دریای خزر نیز در ساعات بعدازظهر با بارش‌های پراکنده روبرو خواهند شد.

اعتیاد، اصلی‌ترین معضل در کشور

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
وی گفت: اگر بحث‌های علمی و کارشناسی جدی صورت نگیرد و موضوع را به خوبی درک نکنیم، مشکلات، زیاد می‌شود. محسنی بندپی افزود: به خاطر اهمیت این موضوع بود که مقام معظم رهبری در بحث آسیب‌های اجتماعی ورود پیدا کردند و از همه دستگاه‌ها گزارش کار خواستند. وی گفت: کار‌ها در بحث مبارزه، مقابله و پیشگیری با همه مظاهری که وجود دارد به خوبی پیش می‌رود و زمینه ترک اعتیاد و افزایش مهارت‌های فنی حرفه‌ای معتادان نیز فراهم است. استاندار تهران افزود: در بحث کودکان کار و خیابانی نیز کار‌ها خوب پیش می‌رود و مقرر شد که مراکز نگهداری کودکان کار و خیابان که برخی مشکلات جزئی دارد، ساماندهی شود. محسنی بندپی گفت: در سه ماه نخست امسال ۷۲ نفر کودک به صورت فردی (به ایران) قاچاق شده‌اند که می‌توانند در انواع و اقسام جرایم نقش داشته باشند. وی افزود: پیش از این ۶۰ تا ۷۰ درصد این کودکان اتباع خارجی بودند، اما اکنون به ۸۱ درصد رسیده که نگران کننده است. محسی بندپی گفت: کودکانی که بدون خانواده هستند به کشور خود برگشت داده می‌شوند.

شمال کشور خنک‌تر می‌شود

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مرتضی ضرابی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، افزود: در نیمه جنوبی و مرکز کشور تغییرات دمایی جدی نخواهیم داشت و افزایش اندک دمای هوا پیش بینی می‌شود. وی گفت: عصر امروز و فردا در جنوب استان سیستان و بلوچستان، ارتفاعات جنوبی و غربی کرمان، بخش‌هایی از استان هرمزگان و جنوب و شرق استان فارس شرایط برای رگبار و رعد و برق مهیا خواهد بود و می‌تواند موجب سیلابی شدن مسیل‌ها و رواناب‌ها شود. ضرابی گفت: وزش باد‌های ۱۲۰ روزه سیستان نیز از دیروز شدت پیدا کرده است و فردا هم شدید خواهد شد و در جاده‌های خراسان جنوبی، شمال سیستان وبلوچستان و مناطق شرقی یزد و استان کرمان خیزش گرد و خاک موجب کاهش دید افقی و اخلال در تردد جاده‌ها می‌شود. کارشناس سازمان هواشناسی همچنین وزش باد و خیزش گرد و غبار را در بخش‌هایی از استان‌های قم، مرکزی، سمنان و جنوب تهران پیش بینی کرد. وی گفت: عصر امروز بارش‌هایی در ارتفاعات البرز مرکزی و در بخش‌هایی از استان‌های تهران، سمنان، مازندران و گلستان خواهیم داشت.

برف‌روبی جاده کوهرنگ شهرکرد (عکس)

3+
عصر ایرانعصر ایران23 ساعت قبل

فیلم | دردسر جدید برای ترامپ: افغانستان یک هفته‌ای از کره زمین محو می‌شود!

خبرآنلاینخبرآنلاین17 ساعت قبل
همه ما این مصرع را از کودکی در رادیو و تلویزیون و هیات‌ها و … شنیده‌ایم، به نوعی داستان حماسه کربلا و کربلاییان به وسیله تاریخ نویسان و شاعران با پوست و خون و وجود شیعیان اجین گشته است. یکی از زیباترین این اشعار را محتشم کاشانی نام‌ آورترین شاعر مدیحه‌ سرای شیعه سروده: این حسین کیست که عالم همه دیوانه اوست // این چه شمعیست که جانها همه پروانه اوست هر کجا می‌نگرم رنگ رخش جلوه‌گر است // هر کجا می‌گذرم جلوه مستانه اوست هر کسی میل سوی کرببلایش دارد // من چه دانم که چه سریست به در خانه اوست

سی و دومین دوره مسابقات قرآن نیرو‌های مسلح

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ سی و دومین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان نیرو‌های مسلح باشرکت ۲۲۸ قاری قرآن در ۱۰ رشته قرآنی آغاز به کار کرد. در این دوره از سرباز وظیفه تا نیرو‌های درجه دار حضور دارند و این مسابقات تا سوم مرداد ماه در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی کشور ادامه دارد.

نظرها

اخبار بیشتر