سرمربی استقلال بالاخره آمد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. ورزشی

سرمربی استقلال بالاخره آمد

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
استقلالی‌ها منتظر هستند تا با حضور مربی ایتالیایی شان آسمان آن‌ها آبی آبی شود و ناکامی‌های دو سه فصل اخیر با حضور این مربی ایتالیایی به روز‌های روشن تبدیل شود

به گزارش خبرنگاران خبرگزاری صدا و سیما؛ استقلالی‌ها منتظر هستند تا با حضور مربی ایتالیایی شان آسمان آن‌ها آبی آبی شود و ناکامی‌های دو سه فصل اخیر با حضور این مربی ایتالیایی به روز‌های روشن تبدیل شود.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در وبسایت خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/گل دیدنی رامین رضاییان برای الشحانیه از روی ضربه ایستگاهی

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
وانانیوزوانانیوز14 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، تیم فوتبال استقلال تهران در حالی برای کسب مجوز حرفه‌ای برای حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا تلاش می‌کرد که طبق خواسته مدیران باشگاه طلب کاران با حضور در دفتر باشگاه چک و یا پول‌های مطالبات خود را با دریافت یک برگه تسویه می‌رفتند تا آبی‌ها مشکلی برای حضور در این مسابقات نداشته باشد. آندو تیموریان نیز جزو شاکیاتی بود که رقم ۱۶۰ میلیون تومان از استقلالی‌ها خواستار بود تا اینکه در نشست با مدیران آبی پوش نیمی از طلب خود را دریافت کرد و قرار بود مابقی طی چکی به او تحویل داده شود. اما در این میان توافقات میان آندو و مدیران استقلال بازیکن خارجی سابق آبی‌ها بابت پولی که دریافت می‌کند و قرار می‌شود در آینده بگیرد برگه تسویه به استقلالی‌ها می‌دهد تا آن‌ها منعی برای حضور در رقابت‌های آسیایی نداشته باشند. البته این بازیکن با توجه به توافقات حاصل شده باز هم می‌تواند با در اختیار دادن برگه تسویه به مدیران استقلال باز هم پیگیر طلبش از آبی پوشان شود و با شکایت دردسر جدیدی را برای آن‌ها رقم بزند.

بغض مارکار آقاجانیان/ «عده‌ای من را ایرانی نمی‌دانند»

مهرمهر19 ساعت قبل
ایلناایلنا14 ساعت قبل
رئیس فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان طی حکمی حمید بنی تمیم را به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون منصوب کرد. به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان، بر اساس حکم صادره از سوی مهران تیشه گران (رئیس فدراسیون)، حمید بنی تمیم به عنوان سرپرست امور دبیری فدراسیون منصوب شد. در حکم سرپرست دبیری آمده است: نظر به تعهد، تجربیات و سوابق ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ بعنوان «سرپرست امور دبیری فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان» منصوب می‌گردید. امید است در مسئولیت جدید در خدمت به جامعه بزرگ ورزش موفق و موید باشید. توفیق جنابعالی در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و اعتلای ورزش کشور علی الخصوص ناشنوایان را از خداوند متعال خواهانم.

لیگ برتر نوزدهم در هاله‌ای از ابهام

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
به وقت ورزشی‌ها؛ لیگ برتر نوزدهم در هاله‌ای از ابهامخبرنگاران صدا و سیما در به وقت ورزشی‌ها از شروع نشدن لیگ برتر نوزدهم به علت آماده نبودن ورزشگاه‌ها و تمرین تیم ملی بسکتبال گفتند
خبر فوریخبر فوری5 ساعت قبل
ستاره سابق تیم فوتبال رئال مادرید هم متهم به فرار مالیاتی شد. رائول، اسطوره رئال مادرید جدیدترین نامی است که متهم به فرار مالیاتی در اسپانیا شده است. ستاره سابق و محبوب برنابئو که اخیرا هدایت تیم دوم رئال مادرید را بر عهده گرفته به ۷٫۱۷ میلیون یورو فرار مالیاتی متهم شده است. او سال ۲۰۰۵ یکی از شرکت‌هایش را ورشکست اعلام کرد تا از پرداخت بدهی مالیاتی اجتناب کند و به همین علت فرار مالیاتی به این ستاره نسبت داده شده است. دادگاه مالیاتی اسپانیا تاکید دارد پرونده دوباره مورد بررسی قرار بگیرد تا در صورت اثبات جرم، رائول مجبور به پرداخت بدهی و پذیرش حکم قاضی شود. رائول تاکید کرده هیچ‌گونه تخلفی در مورد عدم پرداخت مالیات رخ نداده و از این اتهام به زودی مبرا خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر