مهار حریق انبار لاستیک‌های فرسوده در منطقه صنعتی حاجی آباد اراک
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. حوادث

مهار حریق انبار لاستیک‌های فرسوده در منطقه صنعتی حاجی آباد اراک

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: انبار و محل جمع آوری لاستیک های فرسوده در منطقه صنعتی حاجی آباد عصر روز گذشته در کام آتش فرو رفت که با تلاش آتش نشانان چهار ایستگاه و پس از نزدیک به 5 ساعت عملیات، مهار و خاموش شد .

به گزارش رکنا، منطقه مرکزی، به نقل از پایگاه خبری ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک در ساعت ۱۷ عصر روز گذشته توسط شاهدان از وقوع این حادثه با خبر شد که بی درنگ آتش نشانان ایستگاههای ۱، ۲، ۵ و ۱۱ را به محل حادثه واقع در جاده تهران، منطقه صنعتی حاجی آباد اعزام کرد.

آتش پاد دوم مسعود آقازیارتی رئیس سازمان آتش نشانی اراک که از همان ابتدای بروز آتش سوزی در محل حادثه حضور یافته بود در این خصوص اظهار کرد: درون یک چهاردیواری مقادیر زیادی لاستیک‌های فرسوده جمع آوری شده و به علل نامشخصی آتش گرفته بود.

وی با اعلام اینکه شدت آتش به حدی بود که دود ناشی از آن از فواصل دور و درون شهر قابل مشاهده بود، در ادامه افزود: آتش نشانان با تجهیز به لوازم حفاظت فردی، از چندین جهت با استفاده از لوله‌های آبدهی مشغول خاموش کردن آتش شدند، اما شدت آتش سوزی به حدی بود که خودروهای آتش نشانی به دفعات اقدام به آبگیری از شیرهای هیدرانت جهت انجام عملیات کردند.

در خبری بخوانید: اخبار حوادث 24 ساعت

آقازیارتی با اشاره به اینکه وجود شیر هیدرانت در نزدیکی محل حادثه کمک شایانی به آتش نشانان کرد ادامه داد: با وجود گستردگی آتش، دو دستگاه لودر و یک دستگاه بیل زنجیری از شهرداری به محل حادثه اعزام شد تا با جابجایی لوازم سوخته از شدت آتش سوزی کاسته شود که سرانجام پس از نزدیک به ۵ ساعت تلاش نفسگیر نیروهای عملیاتی، این آتش سوزی مهار و کاملا خاموش شد.

رئیس سازمان خاطرنشان کرد: با توجه به وزش باد در محل و احتمال شعله وری مجدد، نیروهای آتش نشانی پس از مهار آتش اقدام به جابجایی لوازم سوخته کردند و همچنین به لکه گیری آتش پنهان در زیر ضایعات پرداختند.

وی در خاتمه گفت: علت بروز این آتش سوزی در حال حاضر از سوی کارشناسان آتش نشانی اراک در دست بررسی و تحقیق است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

لحظات نفسگیر نجات یک دختر پیش از خودکشی در اتوبان

الفالف16 ساعت قبل
لحظات نفسگیر نجات یک دختر پیش از خودکشی در اتوبانگروه ویدئو الف، ۱ مرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۴۵ ۳۹۸۰۵۰۱۲۰۲عملیات نجات دختری که قصد خودکشی در اتوبان امام علی (ع) تقاطع پیروزی را داشت با موفقیت انجام شد.

فیلم/ حمله به یک بازیگر با چاقو!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
سیمون یام، بازیگر هنگ‌کنگی که برای رویدادی تبلیغاتی به چین رفته بود، توسط یک ناشناس و به دلایل نامعلوم چندین مرتبه چاقو خورد. او پس از این اتفاق به بیمارستان منتقل شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت.

پارک جمشیدیه تهران آتش گرفت / حریق گسترده است+ فیلم اختصاصی

رکنارکنا1 روز قبل
حوادث رکنا: ارتفاعات پارک جمشیدیه تهران لحظاتی پیش طمعه حریق شد و آتش نشانان در تلاش هستند از سرایت حریق به اطرف پارک و برق فشار قوی که در نزدیکی آتش است جلوگیری کنند.

فیلم/ برخورد عجیب با متهم سیاهپوست

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

طوفان سهمگین با ۱۵۸ کیلومتر سرعت در ایرانشهر

الفالف17 ساعت قبل
طوفان سهمگین با ۱۵۸ کیلومتر سرعت در ایرانشهرگروه ویدئو الف، ۱ مرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۲۱ ۳۹۸۰۵۰۱۱۹۸رئیس اداره هواشناسی ایرانشهر گفت: سرعت لحظه‌ای طوفان در ایرانشهر به ۱۵۸ کیلومتر بر ساعت رسید و شعاع دید افقی در محدوده فرودگاه این شهر را به ۵۰۰ متر کاهش داد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین22 ساعت قبل
مادر نازنین زهرا از پدرش جدا شده و حضانت تنها دخترش را از دادگاه گرفته بود. بعد از جدایی هم، به انحاء مختلف از سوی پدر نازنین زهرا مورد تهدید قرار گرفته بود. سرانجام در روزی که مادر نازنین زهرا از منزل خارج شده بود، پدرش به خانه مادر همسر سابقش می‌رود و نازنین زهرا را از خانه می‌رباید. مادر نازنین زهرا که به شدت عصبانی می‌شود جهت یافتن فرزندش به مراجع قضایی مراجعه می‌کند. پس از گذشت حدود یک هفته از این اتفاق، پلیس نازنین زهرا را در یکی از روستاهای مرند پیدا می‌کند.

نظرها

اخبار بیشتر