آقای بازیگر ابر جاسوس شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. فرهنگ

آقای بازیگر ابر جاسوس شد

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
مایکل فاسبندر در مایکل فاسبندر هنرپیشگی و تهیه‌کنندگی فیلم سینمایی تریلر جاسوسی "مالکو" را برای کمپانی "لایِنزگِیت" برعهده دارد.فیلم "مالکو" نقش یک اَبَر جاسوس با نام مالکو لینگ را ایفا می‌کند.

فارس: مایکل فاسبندر هنرپیشگی و تهیه‌کنندگی فیلم سینمایی تریلر جاسوسی «مالکو» را برای کمپانی «لاینزگیت» برعهده دارد.

آقای بازیگر ابر جاسوس شد - 1

این فیلم براساس سری کتاب‌های جاسوسی معروف «اس ای اس» ساخته می‌شود. «اریک وارن سینگر» که برای فیلم‌نامه «حقه‌باز آمریکایی» نامزد اسکار شده، تحریر فیلم‌نامه «مالکو» را برعهده دارد.

فاسبندر نقش یک ابر جاسوس با نام «مالکو لینگ» را ایفا می‌کند.

«گرگ شاپیرو» کارگردانی «مالکو» را انجام خواهد داد.

فیلم داستان یک نجیب‌زاده اتریشی و عامل سازمان سیا را به تصویر می‌کشد که سال‌های شکل‌گیری شخصیت کاری و حرفه‌ای خود را از اردوگاه کار اجباری نازی ویژه جاسوس‌های اسیر شده سپری می‌کند و کار جاسوسی را از بهترین‌های این حرفه در این اردوگاه آموخته و حالا در دوران بزرگسالی در گوشه‌ای ناامیدانه زندگی می‌کند که به یکباره به او پیشنهاد می‌شود که به صورت جاسوس کرایه‌ای به استخدام یک گروه دربیاید.

در سایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
روزنامه جمهوری اسلامی در سرمقاله خود نوشت: برای تحقق فرهنگ فاطمی خوب شروع کردیم و در سال‌های دهه ۶۰ خوب عمل کردیم. روزنامه جمهوری اسلامی در سرمقاله خود نوشت: برای تحقق فرهنگ فاطمی خوب شروع کردیم و در سال‌های دهه ۶۰ خوب عمل کردیم. اینگونه از فرهنگ فاطمی حراست کرده‌ایم که امروز خیابان‌های شهرهایمان پر است از زنان بزک‌کرده و گریزان از حجاب اسلامی. مقصر ما هستیم که فرهنگ فاطمی را به ابزاری برای تأمین اهداف سیاسی‌مان تبدیل کرده‌ایم. مشکل از بی‌تصمیمی‌هاست، مشکل از جفائی است که به فرهنگ فاطمی کرده‌ایم.

جشنواره موسیقی فجر- تهران (عکس)

14+
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
انتخابانتخاب1 روز قبل
توالی بازی‌های خوب و گاهی عالی طی چهار سال متوالی، این تلقی را به وجود آورده که جواد عزتی واقعا بدشانس است. ماجرای نیمروز/جشنواره ۳۵یکی از اولین حضورهای جواد عزتی در نقش غیرکمدی، «ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمدحسین مهدویان بود. «لاتاری» هم از لحاظ مضمون و هم از لحاظ فرم، جنجالی‌ترین فیلم جشنواره شد؛ مخاطب فراوان و همچنین مخالفان فراوانی داشت. با این حال کمتر کسی درباره بازی جواد عزتی نظر منفی داشت و بسیاری بازی وی را که کوتاه هم بود، پسندیدند. آتابای/ جشنواره ۳۸دیگر فیلم جواد عزتی در جشنواره امسال که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت، «آتابای» به کارگردانی نیکی کریمی بود.
مهرمهر17 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان ملل متحد، قرن‌ها است که زنان به حوزه علم کمک‌های شایانی کرده‌اند. دسترسی نامتوازن به تحصیلات، فناوری‌ها و موقعیت‌های رهبری سبب شده بسیاری از زنان مستعد از پیشرفت در حوزه علم باز بمانند. در همین راستا نهاد زنان سازمان ملل متحد هفت دانشمند زن را انتخاب کرده که در دنیای امروز تاثیرگذار بوده‌اند. یکی از این زنان مریم میرزاخانی است. هرچند میرزاخانی درگذشته اما کمک‌های شایان او به حوزه ریاضیات ماندگار است و فعالیت‌های او راه را برای بسیاری از زنان ریاضیدان در آینده هموار کرده است.
مهرمهر18 ساعت قبل
وی افزود: وظیفه اصلی همه ما این است که در چرخه علم و فناوری بین المللی قرار بگیریم؛ بر اساس چرخه بین‌المللی علم، یک علم هیچگاه در یک کشور شکل نمی‌گیرد. به گفته قائم مقام وزیر علوم در امور بین‌الملل، در چرخه علم بین‌المللی سه گروه وجود دارند. آمریکا تلاش دارد ما را از رده رهروان به رده جاماندگان بیاندازد. وی ادامه داد: در بخش کلان و در شرایط کنونی انجمن‌ها می‌توانند کمک‌های بسیاری به آموزش عالی کنند. وزارت علوم سامانه‌ای به زبان انگلیسی دارد که در سطح جهان منتشر می‌شود و بازدیدکننده‌های بالایی نیز دارد.

نظرها

اخبار بیشتر