۲۸ میلیارد برای ساخت تقاطع غیرهمسطح الله‌دادی‌کرمان هزینه شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
۲۸ میلیارد برای ساخت تقاطع غیرهمسطح الله‌دادی‌کرمان هزینه شد

۲۸ میلیارد برای ساخت تقاطع غیرهمسطح الله‌دادی‌کرمان هزینه شد

مهرخبرگزاری مهر |
کرمان - مدیرعامل موسسه شهید رجایی قرارگاه سازندگی خاتم‌ الانبیاء از صرف 28 میلیارد برای ساخت تقاطع غیرهمسطح الله‌دادی‌کرمان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، جواد فلاح پیش از ظهر پنجشنبه در آیین افتتاح تقاطع غیرهمسطح الله‌دادی بیان داشت: این پروژه سومین پروژه عمرانی در کرمان است که توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء اجرا و به پایان رسیده است.

وی افزود: قرارگاه خاتم پیش از این پروژه غیر همسطح باغملی و میدان آزادی را به پایان رسانده بود.

مدیر عامل گروه تخصصی شهید رجایی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گفت: طولکلمسیر پروژه هزار و ۱۰۰ متر است و بیشترین عرض این مسیر ۲۱ متر است، ارتفاع عرشه ۱۸ متر است همچنین حفاری در این پروژه سه کیلومتر بوده که حدود ۲۰ هزار و ۱۰۰ تن آسفالت و سه هزار تن میلگرد در آن به کار گرفته شده است.

فلاح اظهار داشت: این پروژه یکی از ۹ پروژه مورد قرارداد قرارگاه خاتم الانبیاء با شهرداری است.

وی یادآور شد: در شهر کرمان کارخانه پیش ساختگی احداث شده که در آن نظیر آن تنها در تهران وجود دارد و به منظور پیشبرد پروژه‌های در دست اقدام شهر کرمان این کارخانه احداث شده است.

فلاح گفت: این پروژه از نظر کیفیت «نما»، همزمانی کار و مبلمان شهری بدون هیچ گونه انسدادی با استفاده از تکنولوژی‌های نوین اجرا شده است.

وی بیان داشت: ۹۷ درصد از نیروهای دخیل در این پروژه بومی هستند و امیدواریم با اجرای این پروژه رسوبدانشی در استان ایجاد گردد و بتوانیم از مهندسین بومی در کارهای اجرایی و پروژه‌ها استفاده کنیم.

فلاح یادآور شد: هزینه اولیه این پروژه ۲۸ میلیارد تومان بوده است همچنین پس از افتتاح پروژه فوق پروژه‌های امیرکبیر، تقاطع غیرهمسطح راه‌آهن و تقاطع غیرهمسطح هوانیروز را پیش رو داریم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نودنود1 روز قبل
جناح چپ استقلال در این سال‌ها، مرحله برو و بیا بوده و گزینه‌های زیادی در آن امتحان شده‌اند. به گزارش وب‌سایت نود، شایان مصلح بعد از حضور در لیست مازاد کالدرون اعلام کرد که شاید به تیم رقیب سنتی قرمزها برود. اما آیا این انتقال انجام خواهد شد؟ حضور مصلح در استقلال شاید برای بازیکن مازاد پرسپولیسی‌ها یک انتقال خوب به حساب بیاید اما برای استقلال شاید یک مهره دیگر به مهره‌های ناموفق استقلال در دفاع چپ اضافه کند. بعد از رفتن نیکبخت، استقلال برخلاف جناح راست در جناح چپ همواره از نداشتن یک دفاع چپ تخصصی ضربه خورد. استقلال در این سال‌ها گزینه‌های مختلفی را برای این پست امتحان کرده است.

اولین تصاویر از بازسازی قتل میترا استاد به دست محمدعلی نجفی

مهرمهر13 ساعت قبل

فیلم/گل دیدنی رامین رضاییان برای الشحانیه از روی ضربه ایستگاهی

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

رفتار نایس پلیس هلند با دو زن +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز15 ساعت قبل
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، رسانه صهیونیستی جروزالم پست امروز در گزارشی در اشاره به توقیف نفتکش دارای پرچم انگلیس در تنگه هرمز به دلیل نقض برخی از قوانین اذعان کرد: ایران هم اکنون در قامت یک قدرت جهانی ظاهر شده است که می‌تواند هرآنچه می‌خواهد را در تنگه راهبردی هرمز انجام دهد. در گزارش این رسانه صهیونیستی در این خصوص آمده است: این اقدام (توقیف نفتکش انگلیس) پیام مهمی بود که تهران برای یک قدرت بزرگ غربی به ویژه کشوری که به لحاظ تاریخی به قدرت دریانوردی خود افتخار می‌کند، فرستاد. گزارش مذکور تصریح می‌کند: ایران به آنچه می‌خواست برای چانه زنی با انگلیس دست یافته است. ایران مانند اقدام انگلیس در توقیف نفتکش ایرانی از یک بالگرد استفاده کرد تا نشان دهد ایران نیز می‌تواند همانند تفنگداران نیروی دریایی سلطنتی انگلیس وارد عمل شود. به گفته یک منبع نظامی آگاه، این نفتکش قصد عبور از مسیر خلاف کشتیرانی در تنگه هرمز را داشته است.
کرد آنلاینکرد آنلاین19 ساعت قبل
عصر کرد - با گرم شدن هوا در روزهای تابستان، بروز گرما زدگی در بین افراد افزایش پیدا کرده در واقع تولید گرما در بدن به علت افزایش شدید حرارت محیط و ناتوانی در دفع حرارت ایجاد شده باعث گرمازدگی می‌شود. به عقیده متخصصان مصرف مواد غذایی تازه و زودهضم مانند میوه‌های تازه، سبزیجات، سالاد و غیره برای روزهای گرم و پیشگیری از گرمازدگی مفید است، توصیه می‌شود که برای هضم بهتر غذا حتما در مکان‌های خنک و به دور از گرمای شدید قرار بگیرید و میوه‌های آبدار مصرف کنند چراکه روش مکملی برای تامین آب بدن و مقابله با گرمازدگی است. مدیر سلامت دانشگاه علوم پزشکی کردستان، بیان کرد: وجود بیماری هایی نظیر بیماری دیابت، کلیوی، عفونی، تب چاقی، سوءتغذیه و خستگی زمینه را برای گرما زدگی فراهم می‌کند. در ادامه کارشناس ارشد گیاهان دارویی در کردستان، ذکر کرد: از آنجا که فرد گرمازده اشتهای زیادی برای خوردن آب سرد دارد، باید به تدریج و آهسته مایعات را بنوشد تا معده وی دچار تحریک و درد نشود. لعاب این دانه‌ها پس از جذب آب، به صورت ژله‌ای درمی‌آید که می‌تواند برای رفع عطش مورد استفاده قرار گیرد.

نظرها

اخبار بیشتر