مرگ دو کارگر بر اثر برق‌گرفتگی در چاه/ سقوط کودک ۶ ساله از پل جویی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایمنا
  4. اجتماعی
مرگ دو کارگر بر اثر برق‌گرفتگی در چاه/ سقوط کودک ۶ ساله از پل جویی

مرگ دو کارگر بر اثر برق‌گرفتگی در چاه/ سقوط کودک ۶ ساله از پل جویی

ایمناخبرگزاری ایمنا |
سخنگوی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: سه کارگر در شهرک صنعتی سروش بادران در چاه دچار گاز گرفتگی شدند که نیروهای آتش نشانی آن‌ها را از چاه خارج کردند لیکن دو نفر از آنها جان باخته بودند.

فرهاد کاوه آهنگران با اشاره به حادثه گاز گرفتگی سه کارگر در چاه اظهار کرد: این حادثه در شهرک صنعتی سروش بادران اتفاق افتاده است و ساعت ۱۲ و ۵۴ دقیقه به ستاد فرماندهی آتش نشانی اصفهان گزارش شده است.

وی با بیان اینکه نیروهای امداد آتش نشانی علی رغم دوری مسافت از دو ایستگاه پنج و ۱۵ با افسرهای آماده به محل حادثه اعزام شدند، تصریح کرد: سه کارگر در این حادثه آسیب دیدند که نیروهای آتش نشانی آن‌ها را از چاه خارج کردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری اصفهان با بیان اینکه ظرف هفت دقیقه سه کارگر از چاه خارج شدند، ادامه داد: دو نفر از این افراد فوت کرده و یک نفر هنوز زنده بود و به اورژانس تحویل شد.

وی در خصوص حادثه سقوط کودک شش ساله از پل جویی اصفهان نیز گفت: این حادثه نیز ۱۲ و ۵۶ دقیقه به ستاد فرماندهی آتش نشانی اصفهان گزارش شده است.

کاوه آهنگران افزود: نیروهای ایستگاه‌های یک و پنج آتش نشانی به محل این حادثه اعزام شدند که قبل از حضور نیروهای آتش نشانی مردم این کودک را نجات دادند.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

نمایش دستاوردهای مهارتی هنرمندان صنایع دستی

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
همزمان با هفته ملی مهارتدر یازده بوستان تهران از جمله بوستان لاله این شهر دایر شده است. این نمایشگاه تا ششم مرداد عصر‌ها از ساعت ۱۸ میزبان علاقه‌مندان است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، نمایشگاه دستاورد‌های مهارتی به منظور آشنایی علاقه‌مندان با تازه‌ترین دست ساخته‌های صنعت گران و هنرمندان صنایع دستی استان تهران، آغاز به کار کرد. این نمایشگاه

فیلم | دردسر جدید برای ترامپ: افغانستان یک هفته‌ای از کره زمین محو می‌شود!

خبرآنلاینخبرآنلاین19 ساعت قبل
همه ما این مصرع را از کودکی در رادیو و تلویزیون و هیات‌ها و … شنیده‌ایم، به نوعی داستان حماسه کربلا و کربلاییان به وسیله تاریخ نویسان و شاعران با پوست و خون و وجود شیعیان اجین گشته است. یکی از زیباترین این اشعار را محتشم کاشانی نام‌ آورترین شاعر مدیحه‌ سرای شیعه سروده: این حسین کیست که عالم همه دیوانه اوست // این چه شمعیست که جانها همه پروانه اوست هر کجا می‌نگرم رنگ رخش جلوه‌گر است // هر کجا می‌گذرم جلوه مستانه اوست هر کسی میل سوی کرببلایش دارد // من چه دانم که چه سریست به در خانه اوست
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ­سرهنگ احسان مومنی گفت: ساعت ۲۱:۲۰ دیشب (دوشنبه ۳۱ تیر) در مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید تندگویان بعد از پل صنیع خانی، یک دستگاه سواری پراید با عابر پیاده که در حال عبور از عرض بزرگراه بود، برخورد و عابر پیاده متاسفانه در اثر شدت ضربه در محل حادثه فوت کرد. سرهنگ مومنی به عابران پیاده توصیه کرد از توقف و تردد در سطح محور‌های بزرگراهی به جهت سرعت زیاد وسایل نقلیه خودداری و از پل‌های عابر پیاده استفاده کنند و در ساعات تاریکی هوا هم از محل‌هایی که روشنایی کافی دارد، تردد کنند. رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت تصریح کرد: رانندگان هم هنگام رانندگی کاملا به جلو توجه کنند و از اقداماتی که باعث حواس پرتی می‌شود مانند استفاده از تلفن همراه و خوردن و آشامیدن و … خودداری کنند تا شاهد چنین حوادث دلخراش در معابر شهر تهران نباشیم.

اعتیاد، اصلی‌ترین معضل در کشور

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
وی گفت: اگر بحث‌های علمی و کارشناسی جدی صورت نگیرد و موضوع را به خوبی درک نکنیم، مشکلات، زیاد می‌شود. محسنی بندپی افزود: به خاطر اهمیت این موضوع بود که مقام معظم رهبری در بحث آسیب‌های اجتماعی ورود پیدا کردند و از همه دستگاه‌ها گزارش کار خواستند. وی گفت: کار‌ها در بحث مبارزه، مقابله و پیشگیری با همه مظاهری که وجود دارد به خوبی پیش می‌رود و زمینه ترک اعتیاد و افزایش مهارت‌های فنی حرفه‌ای معتادان نیز فراهم است. استاندار تهران افزود: در بحث کودکان کار و خیابانی نیز کار‌ها خوب پیش می‌رود و مقرر شد که مراکز نگهداری کودکان کار و خیابان که برخی مشکلات جزئی دارد، ساماندهی شود. محسنی بندپی گفت: در سه ماه نخست امسال ۷۲ نفر کودک به صورت فردی (به ایران) قاچاق شده‌اند که می‌توانند در انواع و اقسام جرایم نقش داشته باشند. وی افزود: پیش از این ۶۰ تا ۷۰ درصد این کودکان اتباع خارجی بودند، اما اکنون به ۸۱ درصد رسیده که نگران کننده است. محسی بندپی گفت: کودکانی که بدون خانواده هستند به کشور خود برگشت داده می‌شوند.

پایانی بر ۱۹۰ میلیون سال زندگی/ رگ سرخ هیرکانی قطع می‌شود (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
کیفیت پایینکیفیت خوبعصر ایران؛ حسن ظهوری به قد و قیافه‌‌اش نمی‌خورد اما بیشتر از ۲۰ سال سن دارد. اجدادش ۱۹۰ میلیون سال قبل سر از خاک درآوردند و احتمالا جزء اولین گونه‌های جنگلی شمال ایران بودند. هرچند جنگل هیرکانی در فهرست میراث طبیعی یونسکو به ثبت رسیده‌ اما سرخدار آخرین سال‌های حیات خودش را در نوار سبز ایران سپری می‌کند. این گونه نادر، که زیست کندی دارد سال‌ها مورد علاقه قلیان‌کش‌ها و سازندگان ابزارهای چوبی بوده و قطع بی‌رویه‌اش باعث شده تا امروز در خطر جدی انقراض قرار گیرد. سازمان جنگل‌ها با خارج کردن درختان ریشه کن شده، پیر و بیمار، سعی در بهبود وضعیت سلامتی جنگل هیرکانی داشت اما ماجرا به گونه دیگری پیش رفت و تخلفاتی اتفاق افتاد.

نظرها

اخبار بیشتر