توصیه‌های ترافیکی پلیس درباره مسیرهای جایگزین پل گیشا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. موج
  4. اجتماعی
توصیه‌های ترافیکی پلیس درباره مسیرهای جایگزین پل گیشا

توصیه‌های ترافیکی پلیس درباره مسیرهای جایگزین پل گیشا

موجخبرگزاری موج |
معاون عملیات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: برای کاهش بار ترافیکی در مسیر کردستان- کارگر، مسیر جایگزین شرق به شمال چمران را انتخاب کنند. همچنین ساکنان این محدوده می توانند از فرعی‌های خیابان امیرآباد از جمله خیابان‌های شانزدهم و عزیزی وارد کردستان شده و به سمت کارگر حرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ مجید رضایی، معاون عملیات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به آغاز عملیات جمع آوری پل گیشا و وجود بار ترافیکی در این منطقه گفت: اطلاع رسانی با نصب بنر از خیابان ولیعصر (عج) به سمت غرب و اعلام محدودیت‌ها و مسیرهای جایگزین اعلام شده است.

وی با بیان اینکه روز گذشته در مسیر غرب به شرق جلال بار ترافیکی وارد محدوده چمران شد، اضافه کرد: به منظور کاهش بار ترافیکی در این محدوده سه مسیر شمال فاطمی، روی پل توحید و تقاطع میدان توحید به سمت شمال به عنوان مسیرهای جایگزین در نظر گرفته شده است.

معاون عملیات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ ادامه گفت: در محدوده پل گیشا روز گذشته شاهد بار ترافیکی سنگین در مسیر جنوب به شمال، شرق به غرب تا میدان گل‌ها بودیم. البته وضعیت بار ترافیکی با توجه به تعطیلی ادارات طی امروز و فردا متفاوت خواهد بود.

رضایی به شهروندان پیشنهاد کرد: برای کاهش بار ترافیکی در مسیر کردستان- کارگر، مسیر جایگزین شرق به شمال چمران را انتخاب کنند. همچنین ساکنان این محدوده می‌توانند از فرعی‌های خیابان امیرآباد از جمله خیابان‌های شانزدهم و عزیزی وارد کردستان شده و به سمت کارگر حرکت کنند.

معاون عملیات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه شهروندان می‌توانند برای رسیدن به مقصد از اپلیکیشن‌های مسیریاب استفاده کنند، گفت: نفراتی که داخل محدوده کوی نصر و کوی نویسندگان زندگی می‌کنند برای تردد می‌توانند از مسیر جایگزین ضلع غربی بزرگراه چمران استفاده کرده و وارد کوی نصر شوند. همچنین شهروندان می‌توانند با استفاده از بزرگراه شیخ فضل الله و ضلع شمال حکیم غرب به شرق وارد کوی نصر شوند. همین طور ساکنان محدوده پاتریس و شهرآرا برای ورود به غرب کوی نصر می‌توانند از خیابان‌های ستارخان و شوریده استفاده کنند و از آن مسیر وارد شیخ فضل الله شوند.

خبری: جدیدترین و بروزترین اخبار اجتماعی ایران

وی با تاکید بر اینکه پلیس ایجاد بار ترافیکی در این محدوده را پیش بینی می‌کرد، افزود: از ماه‌ها قبل حجم بار ترافیکی روی پل و معابر مجاور اندازه‌گیری شده و مشخص بود که در ساعات صبحگاهی و بعدازظهر با پایان یافتن ساعات کاری ادارات شاهد افزایش بار ترافیکی در این مسیر هستیم.

رضایی با اشاره به اطلاع رسانی‌های مستمر پلیس، شهرداری و رسانه به شهروندان گفت: پیش بینی می‌شود تا ۱۵ شهریور در این مسیر شاهد بار ترافیکی باشیم؛ به شهروندان توصیه می‌شود مسیرهای جایگرین مناسب را انتخاب کنند تا بدون گرفتار شدن در بار ترافیکی محدوده پل به مقصد برسند.

معاون عملیات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به تعامل همه جانبه پلیس و شهرداری تهران در راستای روان‌سازی بار ترافیکی در این محدوده اضافه کرد: با تمام احترام برای ساکنان این محدوده، پلیس تلاش به روان سازی بار ترافیکی در این محدوده می‌کند.

بنابر اعلام شهرنوشت، وی ادامه داد: با توجه به حجم بار ترافیک روز پنجشنبه و اعمال تدابیر ترافیکی پلیس در محدوده پل نصر (گیشا) به شهروندان محترم توصیه می‌گردد از سفر‌های غیر ضروری به این محدوده اجتناب کنند. همچنین از شهروندانی که قصد سفر به مراکز زیارتی، تفریحی و خرید واقع در مناطق جنوبی تهران مانند بهشت زهرا (س)، بوستان ولایت و یا بازارچه شهید احسانی را دارند، توصیه می‌شود به جای تردد از بزرگراه شهید چمران و شهید نواب از مسیر‌های جایگزین استفاده کنند.

رضایی تاکید کرد: از شهروندان گرامی درخواست می‌کنیم، در صورت انتخاب این دو مسیر با صبر و حوصله و تمرکز بیشتر رانندگی کنند و لازم است در این خصوص مواردی چون توجه کافی به جلو و رعایت فاصله طولی حین رانندگی همواره مدنظر رانندگان قرار گیرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سید محسن نقیبی، شهید کرمانشاهی و از نیرو‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز گذشته در جریان درگیری با اشرار و ضد انقلاب به همراه عبدالخالق درازهی در شهر سراوان استان سیستان و بلوچستان و در نزدیکی مرز پاکستان به شهادت رسیدند. در این درگیری پاسداران محمد ثوری و شمس الدیق بوداق نیز زخمی شدند. قرار است عصر امروز (دوشنبه ۳۱ تیر) مراسم وداع با این شهید از ساعت ۱۷ در معراج الشهدای تهران برگزار شود.
خبرآنلاینخبرآنلاین18 ساعت قبل
حسین شهبازی گفت: پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشاندهنده افزایش موقتی غلظت آلاینده‌ها طی برخی ساعات صبح امروز (۳۱ تیر) به دلیل کاهش میزان ناپایداری جوی و ازدیاد تردد خودروها است. او با بیان اینکه با تغییر شرایط جوی تا بعد ازظهر برای برخی ساعات افزایش میزان ابرناکی و وزش باد شدید به بزرگی بالاتر از ۸ متر بر ثانیه انتظار می‌رود، ادامه داد: از این رو در برخی ساعات احتمال خیزش گرد و خاک و افزایش موقتی غلظت ذرات معلق وجود دارد. شهبازی افزود: با توجه به افزایش موقتی غلظت آلاینده‌ها به ویژه ذرات معلق در بعضی ساعات امروز (۳۱ تیر) وضعیت کیفیت هوای برخی مناطق شهر تهران در آستانه شرایط نامطلوب به‌ویژه برای گروه‌های حساس قرار می‌گیرد. او با اشاره به اینکه به‌تدریج با کاهش میزان ناپایداری جوی در ساعات پایانی امروز و تداوم آن تا فردا (۱ مرداد)، در برخی ساعات صبح شرایط برای افزایش موقتی آلاینده‌ها فراهم می‌شود، گفت: همراه با افزایش میزان ناپایداری جوی تا بعد ازظهر برای برخی ساعات افزایش ابر و وزش باد انتظار می‌رود. شهبازی در پایان با بیان اینکه کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ صبح امروز با میانگین ۷۴ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار کرد: کیفیت هوای هم اکنون نیز با میانگین ۶۸ همچنان در شرایط سالم است.
برنابرنا1 روز قبل
دانشمندان طبق تحقیقاتی متوجه شدند که تغییر رنگ بشقاب می‌تواند از پرخوری جلوگیری کرده و در نتیجه باعث کاهش غذای مصرفی توسط افراد شود. به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ دانشمندان طبق تحقیقاتی متوجه شدند که تغییر رنگ بشقاب می‌تواند از پرخوری جلوگیری کرده و در نتیجه باعث کاهش غذای مصرفی توسط افراد شود؛ طبق این تحقیقات پیرامون راه‌های سریع کاهش وزن وقتی شما رنگ بشقابتان را تغییر می‌دهید، توجه شما به این تغییر رنگ جلب شده و میزان غذای کمتری را نوش جان می‌کنید.
انتخابانتخاب17 ساعت قبل
پسر میترا استاد امروز پیراهن خود را که به هنگام روبه رو شدن با صحنه قتل مادرش به تن داشت، به دادگاه آورد. وی لحظاتی پیش برای پاسخ به سوالات قاضی در جایگاه قرار گرفت.

وزش باد شدید و وقوع روان‌آب در شرق کشور

مهرمهر20 ساعت قبل
طبق گزارش هواشناسی در سرخس هوا از ۵۰ درجه کاهش یافته و در شمال کشور بارش باران خواهیم داشت و بارش‌های جنوب شرق کشور در حالت هشدار است و احتمال وقوع روان‌آب و برخورد صاعقه وجود دارد.

هوای شمال خنک می‌شود

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
محمد اصغری در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: در جنوب شرق سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، استان فارس و جنوب شرق استهبان در بعد از ظهر شاهد رگبار سیل آسا خواهیم بود که مردم از نزدیکی به رودخانه در آن مناطق خودداری کنند. وی گفت: در زاگرس مرکزی ارتفاعات لرستان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد نیز شاهد رگبار‌های خفیف‌تر خواهیم بود. اصغری افزود: پیش بینی می‌شود در شرق کشور هم وزش باد و گردو خاک را داشته باشیم. کارشناس هواشناسی گفت: در اصفهان، سمنان، استان مرکزی، قم و جنوب تهران شاهد غبار خواهیم بود و در آخر هفته نیز در شمال آذربایجان غربی و شرقی رگبار‌های سیل آسا داریم.

نظرها

اخبار بیشتر