بهترین مدیرعامل‌های آمریکا در سال ۲۰۱۹ چه کسانی بودند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. دیجیاتو
  4. تکنولوژی
بهترین مدیرعامل‌های آمریکا در سال ۲۰۱۹ چه کسانی بودند

بهترین مدیرعامل‌های آمریکا در سال ۲۰۱۹ چه کسانی بودند

دیجیاتوخبرگزاری دیجیاتو |

فهرست سالانه بهترین مدیرعامل‌های آمریکا در سال ۲۰۱۹ توسط Glassdoor منتشر شده و پاتریک گلسینگر مدیرعامل شرکت نرم افزاری VMware در سیلیکون ولی جایگاه نخست این فهرست را کسب کرده است.

گلسینگر ۵۸ ساله مدت هفت سال را در سمت مدیر عاملی VMware سپری کرد که در زمینه ساخت نرم افزارهای مجازی سازی فعالیت می‌کند. او قبل از پیوستن به VMware بخش اعظمی از دوران حرفه‌ای خود را در اینتل گذراند و در توسعه تکنولوژی‌های USB و وای فای نقشی کلیدی ایفا کرد. این مدیر کهنه کار همچنین در موفقیت اینتل و سلطه آن بر صنعت میکروپردازنده‌ها بسیار تاثیرگذار بود.

بهترین مدیرعامل‌های آمریکا در سال ۲۰۱۹ چه کسانی بودند - 3

پاتریک گلسینگر

در رتبه بندی سال گذشته بهترین مدیرعامل‌های آمریکا توسط Glassdoor که براساس نظرسنجی‌های صورت گرفته از کارمندان تهیه می‌شود، گلسینگر جایگاه ۷۸ را کسب کرد و از آن زمان شرکت تحت مدیریت وی به یکی از کلیدی‌ترین بخش‌ها در کمپانی دل بدل گردید که سهامدار عمده آن محسوب می‌شود (دل ۸۰ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارد).

چند ماه پیش هم مایکروسافت از همکاری خود با VMware برای جلب نظر مشتریان این شرکت به سرویس رایانش آژور خود خبر داد.

بهترین مدیرعامل‌های آمریکا در سال ۲۰۱۹ چه کسانی بودند - 7

تیم کوک مدیرعامل اپل (سمت چپ) / جانی آیو طراح ارشد اپل (سمت راست)

ده گانه بهترین مدیرعامل‌های آمریکا در سال ۲۰۱۹:

۱- پاتریک گلسینگر، VMware

۲- چارلز بات، H-E-B (سوپرمارکت زنجیره‌ای)

۳- لینسی اسنایدر، فست فود زنجیره‌ای In-N-Out Burger

در سایت خبری بخوانید: آخرین اخبار تکنولوژی روز ایران و سایر نقاط دنیا

۴- جان لجر، تی موبایل (اپراتور آمریکایی)

۵- شانتانا ناراین، ادوبی

۶- ساتیا نادلا، مایکروسافت

۷- کوین اسنیدر، مکنزی و شرکا

۸- جف وینر، لینکدین

۹- گری گوثارت، Intuitive Surgical (سازنده رباتهای جراح)

۱۰- هوبرت جولی، بست بای (فروشگاه آنلاین لوازم الکترونیک)

جالب آنکه مارک زاکربرگ مدیرعامل فیسبوک در رتبه بندی بهترین مدیرعامل آمریکا در سال ۲۰۱۹ جایگاه ۵۵ ام را کسب کرد و تیم کوک مدیرعامل اپل در جایگاه ۶۹ قرار گرفت. کوک و زاکربرگ تنها مدیرعامل هایی هستند که طی هفت سال گذشته (از زمان آغاز به کار Glassdoor) در فهرست آن حضور داشته‌اند.کوک و زاکربرگ تنها مدیرعامل هایی هستند که برای ۷ سال پیاپی در رتبه بندی Glassdoor حضور دارند

از میان ۱۰۰ مدیرعامل برتر امسال Glassdoor پنجاه و سه نفرشان برای بار دوم از سوی کارمندانشان انتخاب شده‌اند و ۴۰ نفرشان نیز برای نخستین بار است که در این فهرست جای گرفته‌اند. صنعت تکنولوژی با ۲۷ مدیرعامل منتخب پیشگام فهرست ۲۰۱۹ وبسایت Glassdoor است و بعد از آن صنعت سلامت با ۱۲ مدیرعامل برتر قرار دارد.

Glassdoor برای انتخاب مدیرعامل برتر به نقدهایی رجوع میکند که کارکنان فعلی و قبلی شرکت‌های آمریکایی در مورد آنها می‌نویسند و این نقدها نیز براساس تعداد و کیفیتشان مورد استناد قرار می‌گیرند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورج، پدر یک نوزاد، الگوی خواب سال نخست تولد او را به شکل یک پتو بافته است. «سونگ لی» در حقیقت الگوی خواب فرزندش را به شکلی نرم و لطیف ارائه کرده است. هر ردیف از بافتنی الگوی خواب یک روز را نشان می‌دهد. همچنین هر بخیه سفید نشان دهنده ۶ دقیقه بیدار و هر بخیه آبی نشان دهنده ۶ دقیقه خواب است. بنابراین برای خوانش الگوی خواب نوزاد باید از چپ به راست آن را بررسی کرد.
تابناکتابناک22 ساعت قبل
بعد از این توقف ثبت سفارش واردات خودرو، شرایط در بازار خودرو‌های وارداتی به گونه‌ای پیش رفت که تدبیر دولت برای ساماندهی به واردات خودرو به بی تدبیری انجامید و فشار رسانه‌ها باعث شد تا در ۱۲ دی ماه ۱۳۹۶ و با اعمال قوانین جدید برای واردات خودرو، سایت ثبت سفارش باز شود. نکته حائز اهمیت در این بخشنامه این بود که گویا برخی در زمان بسته بودن سایت ثبت سفارش خودرو به این سایت دسترسی پیدا کرده و به ثبت سفارش اقدام نموده بودند. از ۶۴۸۱ خودروی که به صورت غیرقانونی ثبت سفارش شده بودند، نام آذرمهر در ثبت سفارش بیش از ۱۶۸۱ خودرو دیده می‌شد که حدود ۲۰ درصد از کل خودرو‌های ثبت سفارش شده بود. سرنوشت خودرو‌هایی که ثبت سفارش غیرقانونی شده بودند، چه شد؟ شریعتمداری وزیر سابق صمت در برنامه حالا خورشید درباره ترخیص یا عدم ترخیص خودرو‌هایی که به صورت غیرقانونی ثبت سفارش شده بودند گفت: از مجموع ۶۴۸۱ رکوردی که ما معتقد هستیم در ثبت سفارش آن تخلف شده، ۴۵۴۷ خودرو به نقل از جوابیه گمرک، نه اظهار شده و نه وارد. در این تاریخ، بخشنامه‌ای از سوی مدیرکل مبارزه با جرائم سازمان یافته گمرک ایران منتشر شد و دوباره موضوع خودرو‌های ثبت سفارش شده غیرقانونی به جریان افتاد.
برترین‌هابرترین‌ها19 ساعت قبل
خبرآنلاین: قیمت خودرو با رسیدن قطعات از داخل و خارج در ابتدای نیمه دوم سال متعادل می‌شود. وی ادامه داد: همین حالا نیز ثبات بازار خودرو و بهبود وضعیت نسبت به دو ماه قبل ناشی از افزایش عرضه خودرو به بازار است. وی با تاکید بر اینکه خودروسازان از افزایش قیمت خودرو در بازار هیچ منفعتی ندارند و هر چه غیر از این دروغ محض است. وی اضافه کرد: ماندن خودرو در خودروسازی‌ها نیز ناشی از کسری قطعات است که با توجه به اقدامات صورت گرفته تا پایان مهر و اوایل آبان این مشکل حل خواهد شد و در این محدوده زمانی علاوه بر تولید چهار هزار خودرو به صورت روزانه، نزدیک به ۲۰۰ هزار خودرو با تکمیل قطعات به بازار عرضه می‌شوند. لیلاز گفت: وی با تاکید بر اینکه خودروهای ناقص مانده در خودروسازی‌ها اتفاقا چند ده هزار دستگاه نیست بلکه به صدها هزار دستگاه می‌رسد، ادامه داد: از اواخر خرداد ماه عملیات اصلاح در خودروسازی‌ها آغاز شده و تمام خودروهایی که ناقص هستند، به تدریج در حال تکمیل و عرضه به بازار هستند.

ECU خودروها داخلی‌سازی شد/ تولید انبوه کامپیوتر خودروهای اتوماتیک تا شهریور

14+
عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل

مرگ راننده جوان در اتاقک له شده تیبا + تصاویر

5+
تسنیمتسنیم19 ساعت قبل
همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اینهبیتیت، شاید هنگام فوت یکی از نزدیکان، فرد چندان اهمیتی به حفظ محیط ندهد، اما یک کارآفرین معتقد است افراد حتی پس از مرگ نیز می‌توانند به حفظ محیط زیست کمک کنند. در همین راستا او یک لباس نوآورانه از قارچ برای افراد درگذشته ابداع کرده که از تاثیرات مراسم دفن معمولی بر محیط زیست می‌کاهد. به گفته طرفداران محیط زیست دفن فرد درگذشته در تابوت به دلیل استفاده از چوب و فراوری آن به محیط زیست آسیب می‌زند. به هرحال برای تولید این لباس که Infinity Burial Suit نام گرفته هاگ‌های قارچ به تار و پود لباس بافته می‌شود. جی ریم لی مبدع لباس می‌گوید: در نتیجه قارچ روی لباس رشد می‌کند و به تجزیه جسد کمک می‌کند.

نظرها

اخبار بیشتر