به سادگی پردازنده‌های خود را با Performance Maximizer اورکلاک کنید!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مجله سخت‌افزار
  4. تکنولوژی
به سادگی پردازنده‌های خود را با Performance Maximizer اورکلاک کنید!

به سادگی پردازنده‌های خود را با Performance Maximizer اورکلاک کنید!

مجله سخت‌افزارخبرگزاری مجله سخت‌افزار |
پردازنده "اینتل" از نظر اورکلاک به 2 دسته K یا ضریب باز و Non-K یا همان ضریب بسته تقسیم می شوند. پردازنده های ضریب باز که دارای قابلیت اورکلاک پذیری بوده و از این نظر مشکلی برای آنها وجود نخواهد داشت. اما اینتل به تازگی یک برنامه نرم افزاری اورکلاک را برای تمامی پردازنده های نسل 9 خود معرفی کرده تا بدین ترتیب کارایی نسل 9 را افزایش دهد.

برنامه اورکلاک Performance Maximizer برای اورکلاک هوشمند پردازنده‌ها

برنامه نرم افزاری Performance Maximizer یک برنامه هوشمند و خودکار اورکلاک انواع پردازنده است؛ این احتمال وجود دارد که Performance Maximizer از طریق یک رابط در بایوس اقدام به اورکلاک می‌کند. ویژگی برنامه Performance Maximizer آن است که می‌توانید پردازنده‌های نسل نهم اینتل را به وسیله آن اورکلاک کرده و کارایی آنها را افزایش دهید.

اینتل برنامه Performance Maximizer را برای کاربرانی معرفی کرده است که بدون پیچیدگی‌های اضافی در بایوس، نیازمند اورکلاک پردازنده خود هستند. از این رو حتی یک گارانتی نیز به همراه این برنامه ارائه می‌شود. در صورتی که پردازنده کاربران در اثر هر گونه ایراد در اورکلاک برنامه Performance Maximizer دچار ایراد شده و یا از بین برود، اینتل به صورت رایگان این CPU را برای کاربران تعویض خواهد کرد.

خبری: جدیدترین اخبار مهم تکنولوژی و فناوری

به سادگی پردازنده‌های خود را با Performance Maximizer اورکلاک کنید! - 5

برای اورکلاک در برنامه Performance Maximizer هیچ نیازی به دخالت کاربران نیست؛ تنها برنامه را نصب کرده و سپس اجرا خواهید کرد؛ سپس برنامه با توجه به خنک کننده شما و توان حرارتی، بالاترین فرکانس را برای پردازنده در نظر گرفته و به همین سادگی می‌توانید پردازنده‌های نسل ۹ خود را اورکلاک کنید. این برنامه نیازی به دانش فنی OC نداشته و همه کاربران می‌توانند از آن بهره مند شوند.

به سادگی پردازنده‌های خود را با Performance Maximizer اورکلاک کنید! - 7

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
وی گفت: امسال حدود ۲ هزار و ۱۰۰ دستگاه خودرو وارداتی شماره گذاری شده است که در مقایسه با سال گذشته ۷۱ درصد کاهش نشان می‌دهد. رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا افزود: در بخش شماره گذاری خودرو‌های نو شماره داخلی نیز در سال جاری حدود ۱۵۲ هزار دستگاه خودروی داخلی در کشور شماره گذاری شده است که بیشترین آن‌ها به ترتیب پراید ۱۳۱، پژو ۲۰۶، پژو ۴۰۵، تیبا ۲ و سایناست. به گفته وی در مجموع در بخش خودرو‌های نو شماره اعم از داخلی و وارداتی امسال ۵۶ درصد کاهش یافته است. معاون اجتماعی و فرهنگی ترافیک پلیس راهور ناجاالزام بستن کمربند ایمنی برای سرنشینان خودرو‌های شخصی و ناوگان عمومیسرهنگ عین‌اله جهانی گفت: بستن کمربند ایمنی برای همه سرنشینان خودرو‌های شخصی و ناوگان عمومی برابر ماده ۱۹ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی در جاده‌های کشور الزامی است. رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در ادامه افزود: تخطی از سرعت مطمئن با سهم ۲۰٫۸ درصد در رتبه دوم قرار دارد.

نمایش یک خودروی جدید در ایران (+عکس)

7+
عصر ایرانعصر ایران10 ساعت قبل

از فضانوردانی که سوختند تا اتهاماتی علیه استنلی کوبریک و ناسا! (+تصاویر)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
اما مشهورترین ماموریت این پروژه؛ آپولو۱۱ نامگذاری شد که طی آن نیل آرمسترانگ و باز آلدرین در ۲۰ ژوئیه ۱۹۶۹ بر کره ماه فرود آمدند. هشدار غیرمنتظره۲۰۱۲همانطور که اشاره شد آرمسترانگ و آلدرین فضانوردانی بودند که روی ماه فرود آمدند. با اعلام این خبر روحیه به سفینه باز می‌گردد و فضانوردان آماده فرود روی ماه می‌شوند. هوای طوفانیشرایط نامساعد جوی و هوای طوفانی مانع فرود فضانوردان آپولو۱۱ در نقطه مشخص شده در اقیانوس آرام شد. فیلمی که استنلی کوبریک در سال ۲۰۰۱ با نام ادیسه فضایی تولید کرد یکی دیگر از دلایل مطرح شده برای دروغ ناسا بود.

GXOR، لکسوس لوکس آف‌رود (+عکس)

3+
عصر ایرانعصر ایران9 ساعت قبل
انتخابانتخاب10 ساعت قبل
به نظر می‌رسد دوران انتظار طرفداران گوشی تاشو سامسونگ به پایان رسیده و به زودی شاهد ورود این گوشی به بازار خواهیم بود. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، برخی اطلاعات نشت پیدا کرده از بخش بازاریابی شرکت سامسونگ حکایت از آن دارند که این شرکت به زودی گوشی‌های گلکسی تاشو را وارد بازار می‌کند. گوشی هایی که پس از یک رونمایی ناموفق اکنون روزهای باز طراحی و باز تولید را طی می‌کنند. شاید تصور کنید که شرکت سامسونگ برای ورود گوشی‌های تاشو خود به بازار وقت بسیاری در اختیار دارد اما جالب است بدانید که اگر سامسونگ قصد دارد هواوی را شکست دهد بهتر است برای ارائه هر چه سریعتر گوشی خود تلاش کند. از سوی دیگر رویداد بزرگ بعدی سامسونگ برای ۷ اوت برنامه ریزی شده است رویدادی که البته با هدف رونمایی گلکسی نوت ۱۰ طرح ریزی شده اما پیشبینی می‌شود در این رویداد شاهد اطلاعاتی از گلکسی تاشو سامسونگ نیز باشیم.
صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، باتوجه به اینکه یکی از سوالات رایج بین مالکانی که دارای کارت سوخت هستند، نحوه بازیابی رمز کارت سوخت است، شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی اعلام کرده رمز این کارت‌ها بصورت پیش فرض چهاررقم آخر کد ملی مالک خودرو است. اما اگر نام مالک فعلی خودرو با نام ثبت شده در روی کارت سوخت مغایرت دارد یا افراد رمز کارت سوخت خود را از حالت پیش فرض تغییر داده باشند، در صورت فراموش کردن رمز کارت هوشمند سوخت، برای بازیابی آن باید به یکی از نواحی یا مناطق شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در سراسر کشور مراجعه کنند. جهت انجام فرآیند حذف رمز کارت هوشمند سوخت همراه داشتن مدارک هویتی مالک و مدارک شناسایی خودرو الزامی است. همچنین حضور مالک وسیله نقلیه جهت حذف رمز کارت ضروری بوده و در صورت درخواست توسط شخص دیگر با ارائه وکالتنامه محضری و یا برگه انحصار وراثت حذف رمز کارت سوخت امکان پذیر است. در دست داشتن اصل کارت هوشمند سوخت دارای فیزیک سالم بدون چسب خوردگی و شکستگی و … نیز جهت حذف رمز الزامی است.

نظرها

اخبار بیشتر