هافبک تکنیکی لیگ برتری و یک ستاره گرجستانی به تیم مطرح تبریزی ملحق شدند+عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ورزش ۱۱
  4. ورزشی
هافبک تکنیکی لیگ برتری و یک ستاره گرجستانی به تیم مطرح تبریزی ملحق شدند+عکس

هافبک تکنیکی لیگ برتری و یک ستاره گرجستانی به تیم مطرح تبریزی ملحق شدند+عکس

ورزش ۱۱خبرگزاری ورزش ۱۱ |
اختصاصی | هافبک فصل گدشتۀ پیکان با قراردادی به جمع ماشین سازان تبریزی پیوست.

ورزش ۱۱ - تیم فوتبال ماشین سازی تبریز که به تازگی رسول خطیبی را به عنوان سرمربی جدید خود برگزیده است، حالا به دنبال خریدهای باکیفیت برای لیگ نوزدهم است.

با اعلام رسمی باشگاه تیم تبریزی، شاهین ثاقبی بازیکن فصل گذشتۀ پیکان تهران و کاکاشویلی که فصل گذشته در تیم لیگ‌ برتری ویت‌جورجیا گرجستان حضور داشته به این تیم پیوستند. گفتنی است، ثاقبی سابقۀ بازی در تیم‌هایی چون سپاهان، تراکتور و همچنین کاکاشویلی سابقۀ بازیلی در همین تیم ماشین سازی را داشته‌اند.

در سایت خبری بخوانید: داغ ترین اخبار ورزشی ایران و جهان

هافبک تکنیکی لیگ برتری و یک ستاره گرجستانی به تیم مطرح تبریزی ملحق شدند+عکس - 4

شاهین ثاقبی

هافبک تکنیکی لیگ برتری و یک ستاره گرجستانی به تیم مطرح تبریزی ملحق شدند+عکس - 7

کاکاشویلی

لازم به ذکر ایت که همچنین دو بازیکن این تیم به نام‌های فرید بهزادی کریمی و احمدرضا زنده‌روح قراردادشان را تمدید کردند.

هافبک تکنیکی لیگ برتری و یک ستاره گرجستانی به تیم مطرح تبریزی ملحق شدند+عکس - 10

فرید بهزادی کریمی و احمدرضا‌ زنده‌روح

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ دست ندادن رحمتی با علیرضا منصوریان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از سایت نود، با رفتن برانکو و آمدن کالدرون، آرایش پرسپولیس برای فصل جدید تغییر می‌کند. حالا از تمرینات پرسپولیس شنیده می‌شود کالدرون می‌خواهد پرسپولیس را به آرایش ۱-۳-۲-۴ برگرداند. در این آرایش احتمالا چهار دفاع فصل قبل پرسپولیس در لیگ نوزدهم هم کنار هم قرار می‌گیرند. در پرسپولیس برای سه بازیکن پشت مهاجم ترافیک سنگینی شکل گرفته است. احتمالا این تیم با ترابی، امیری و احمدزاده فصل را شروع می‌کند، تا با بهبود مصدومیت بشار رسن، این بازیکن در پست هافبک تهاجمی به ترکیب پرسپولیس برگردد.

بازگشت پاراوزنه‌برداران به کشور

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

گل‌ها و حرکات تکنیکی گزینه نقل و انتقالاتی استقلال (ویدیو)

ایلناایلنا1 روز قبل

درگیری شدید در دیدار دوستانه تراکتور و ریزه اسپور+فیلم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
در دیدار دوستانه و تدارکاتی تراکتور و ریزه اسپور تنش و درگیری میان بازیکنان دو تیم رخ داد. تیم فوتبال تراکتور که اردوی خود را در کشور ترکیه برگزار کرده است، در دیداری دوستانه مقابل ریزه اسپور به میدان رفت که این بازی با برتری یک برصفر شاگردان دنیزلی به پایان رسید. در این دیدار دوستانه چندین بار روی پای اکبر ایمانی توسط بازیکن ریزه اسپور تکل زده شد که باعث شد ایمانی هم در ادامه تکلی خشن بر روی بازیکن حریف برود که این موضوع باعث درگیری و توقف بازی برای مدتی شد. در ادامه عوامل دو تیم وارد بازی شدند و این دیدار مدتی متشنج شد، البته نیروهای امنیتی هم برای آرام کردن اوضاع وارد عمل شدند.
تابناکتابناک1 روز قبل
حالا قرار است او به جای ستاره فصل قبل استقلال یعنی پاتوسی، پیراهن آبی به تن کند. سبک بازی متفاوت با پاتوسیفرناندو کانسین در پست‌های وینگر راست و چپ، هافبک تهاجمی، هافبک میانی، مهاجم سایه و هافبک راست و چپ سابقه بازی دارد. کانسین در ۱۰۳ مسابقه‌ای که به عنوان وینگر راست بازی کرد، ۱۲ گل زد و ۲۹ پاس‌گل داد. به عنوان هافبک تهاجمی ۹ گل ساخت و ۷ گل زد. بهترین عملکرد کانسین به چهار فصل قبل برمی‌گردد که ۷ گل زد و ۶ پاس‌گل داد.

نظرها

اخبار بیشتر