استخدام کارمند فروش با تسلط به کامپیوتر در تهران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی

استخدام کارمند فروش با تسلط به کامپیوتر در تهران

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین |
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

کارمند فروششرح موقعیت شغلی:آشنایی با اصول فروش و بازاریابیآشنایی با اصول و فنون مذاکرهتسلط به کامپیوترتوانایی کار تمام وقتانجام امور دفتریویژگی های عمومی:روابط عمومی بالامنظم و متعهدتسلط به کامپیوتر، اینترنت و نرم افزارهای آفیسوظایف:مذاکرات حضوری و تلفنیدبیرخانهبایگانیانجام برنامه‌های کاری مطابق با اهداف مجموعهمتقاضیان واجد شرایط جهت تکمیل فرم استخدام روی لینک زیر کلیک نمایند.وب سایت: survey. porsline. ir

در وبسایت خبری بخوانید: بروز ترین اخبار اقتصادی و بازرگانی از سراسر وب

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ورود دیرهنگام میوه‌های تنظیم بازاری به میدان مرکزی.

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین18 ساعت قبل
تحت این شرایط است که در عرصه تصمیم‌گیری اقتصادی دچار افت کیفیت و عدم تصمیم‌گیری شده‌ایم. آنچه به تجربه برمی‌گردد، اگر در ظرف تئوریک و نظری مبتنی بر علم روز دنیا قرار نگیرد، تجربیاتی خواهد بود که به یکدیگر وصل نشده است. این‌که ما با افت کیفیت سیاست‌گذاری اقتصادی مواجه هستیم، روند بلندمدت است و محدود به یک بازه مشخص لزوما نیست. پاسخ سوالات را من به عنوان کارشناس بدهم، یک مکتب اقتصادی می‌شود، اما پاسخ سوالات را سیاستمدار که بدهد، تصمیم کشور می‌شود. بنابراین عملکرد اقتصاد کشور مهم است که یا به سمت فقر گسترده برویم یا این‌که اصلاحاتی صورت گیرد.

لکسس ال اکس ۵۷۰؛ ویژگی‌ها و ضعف‌ها! (+تصاویر و فیلم)

عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل
درباره لکسس ال اکس ۵۷۰ مدل ۲۰۱۹ نیز شرایط به همین صورت است. در مطلب امروز به بررسی نقاط مثبت ال اکس ۵۷۰ در مدل ۲۰۱۹ و همچنین انتقادهایی که می‌توان به این خودرو داشت، می‌پردازیم: آفرود/ یک خودروی جان سخت! بنابراین اگر دل و جرات ماجراجویی با یک خودروی ۸۶ هزار دلاری (قیمت پایه) را در خود سراغ دارید، ال اکس گزینه مناسبی است. ال اکس ۵۷۰ نیز یک محصول موفق در زمینه طراحی محسوب می‌شود. موتور ۵٫۷ لیتری ۸ سیلندر ال اکس ۵۷۰ تنها ۳۸۳ اسب بخار خروجی (گشتاور ۴۰۳ پوندفوت) دارد که عدد ناامید کننده‌ای برای این مجموعه محسوب می‌شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز22 ساعت قبل
دولت جبل‌الطارق نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد بر اساس شواهد، نفتکش «گریس یک» حامل نفت ایران برای تحویل به یک پالایشگاه در سوریه بوده است. نکته جالب توجه در این گفت‌وگو شرطی بود که وزیر خارجه انگلیس برای آزادی نفتکش حامل نفت ایران اعلام کرد. جرمی هانت گفت اگر مطمئن شویم که مقصد نفتکش حامل نفت ایران سوریه نیست، آزادی آن را تسهیل می‌کنیم. وزیر خارجه انگلیس در پیامی توئیتری تصریح کرد: «هم‌اکنون با محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران تلفنی صحبت کردم. گفتنی است مقامات و رسانه‌های انگلیس طی ۱۰ روز گذشته و پس از توقیف نفتکش ایرانی، به‌صورت گسترده بر روی اسکورت کشتی‌های خود در خلیج‌فارس مانور می‌دادند.

بازار روغن موتور روان نیست

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین13 ساعت قبل
این شرکت هم اکنون در استان تهران مستقر است و در راستای اهداف بلندمدت خود به دنبال تکمیل افراد و همکاران شرکت است. در همین راستا پلاس پلیمر در جستجوی یک نفر آقا، با حداقل سه سال سابقه کار بازارایابی در حوزه مواد پلمیری، خلاق و نوآور، دارای پشتکار و روحیه کار مستمر و بی پایان است. حقوقی که برای این فرد درنظر گرفته شده است حقوق بسیار خوب است که البته متناسب با عملکرد خود فرد است. این شرکت از همه افرادی که دارای ویژگی‌های معرفی شده هستند دعوت بعمل می‌آورد که رزومه خود را ارسال نمایند. خواهشمند است افراد غیرمرتبط با ویژگی‌های مطرح شده از ارسال رزومه خودداری نمایند.

نظرها

اخبار بیشتر