واکنش اردن به بازداشت یک تبعه خود توسط رژیم‌صهیونیستی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. سیاسی
واکنش اردن به بازداشت یک تبعه خود توسط رژیم‌صهیونیستی

واکنش اردن به بازداشت یک تبعه خود توسط رژیم‌صهیونیستی

فارسخبرگزاری فارس |
وزارت امور خارجه اردن به خبر بازداشت یک تبعه خود توسط رژیم صیهونیستی، در کرانه باختری رود اردن، واکنش نشان داد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی امروز پنجشنبه از بازداشت یک تبعه اردن خبر داد و اعلام کرد او را به اتهام «جاسوسی برای ایران» در کرانه باختری رود اردن بازداشت کرده است (جزئیات بیشتر).

وزارت امور خارجه اردن نیز ساعتی بعد به این خبر واکنش نشان داد و اعلام کرد که این موضوع را دنبال می‌کند.

وبگاه خبری «عمون» اردن، گزارش کرد: «سفیان سلمان القضاة سخنگوی رسمی وزارت خارجه اعلام کرد که این موضوع را از طریق کانال‌های دیپلماتیک دنبال می‌کند تا همه جزئیات و اطلاعات لازم درباره بازداشت تبعه اردنی را به دست آورد».

پایگاه خبری «تایمز اسرائیل» امروز پنجشنبه گزارش کرده بود که سرویس امنیت داخلی رژیم صهیونیستی (شین بت) می‌گوید فرد بازداشت شده «تائر شافوت» نام دارد و چند ماه پیش بازداشت شده است. رژیم صهیونیستی مدعی شده است که این فرد قصد داشته به نمایندگی از ایران، شبکه‌ای در کرانه باختری ایجاد کند.

در سایت خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

در بخشی از بیانیه شین بت ادعا شده است که این فرد سال گذشته به کرانه باختری اعزام شده تا «به نمایندگی از سرویس اطلاعاتی ایران مأموریت‌هایی اجرا کند که هدف آن ایجاد یک شبکه در اسرائیل و کرانه باختری برای استفاده از عملیات‌های مخفی برای ایران بوده است».

طبق این گزارش، با وجود گذشت چند ماه از بازداشت این فرد، رسانه‌های رژیم صهیونیستی از انتشار این خبر منع شده بودند و تنها از ساعتی پیش اجازه انتشار آن را دریافت کرده‌اند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها