زاویۀ بسته؛ گل به خودی برانکو به پرسپولیسی‌ها!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. روزنو
  4. ورزشی

زاویۀ بسته؛ گل به خودی برانکو به پرسپولیسی‌ها!

روزنوخبرگزاری روزنو |

در آمدن و رفتن برانکو در باشگاه پرسپولیس، وجه تشابهی بسیار جالب وجود دارد؛ در هر دو اتفاق، پرسپولیس متوجه شوکی جدی شد و ناباوری بخش مهمی از احساسات هواداران را ترتیب داده بود تا فضایی احساسی بر سیل سرخ‌های تهران حاکم شود؛ ورودی بسیار شیرین و پرهیجان و جدایی بسیار دردناک و تلخ! شاید برانکو به حفظ تعادل معتقد نبود و تفکراتش نیز همانند فسلفۀ فوتبالی‌اش یا بسیار تهاجمی یا بسیار تدافعی بود! مشخصا ایوانکوویچ با میانه‌روی چندان رابطۀ خوب و خوشی نداشت و بر همین اساس برخورد او نیز با مسائل بسیار هیجانی و احساسی بود، یا بسیار زیبا یا بسیار زشت!

بدبین‌ترین هوادار پرسپولیس حتی فکرش را هم نمی‌کرد که برانکو خودخواسته و بدین شرحی که صورت پذیرفته، تصمیم به ترک سرخ‌های تهران بگیرد، هیچ منطقی نمی‌توانست دلایلی محکم را از آیندۀ بدون برانکو حداقل برای یکسال آینده مطرح کند، اما مشکل این ماجرا دقیقا در همان جایی شکل گرفت که تضاد فکری پروفسور با سرخ‌ها اوج گرفت و این دیدگاه در لایه‌های قهرمانی جذاب پرسپولیسی‌ها نفوذ کرد تا روزهای پایانی برانکو در اردوس سرخ‌ها، به دور از زاویۀ دید مخاطبین آنها قرار بگیرد.

در خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

مشخصا جدایی برانکو از پرسپولیس، حقی طبیعی بود که همچون تمامی اعضای سرخ‌ها داشت! اما اینکه او چگونه آن را عملی خواهد کرد، جای بحث دارد و مایۀ همین سوءتفاهم بزرگی شده است که امروز میان مدیران پراشتباه پرسپولیس و هواداران رقم خورده است؛ غافلگیری بزرگی که برانکو به پرسپولیسی‌ها تحمیل کرد، موجب آن شد تا گل به‌خودی بزرگی وارد دروازۀ این باشگاه شود و مواضع تند و تلخی سرخ‌ها، علیه یکدیگر ایجاد کنند که این برهم‌ریختگی، شدیدا باشگاه را در خطر فروپاشی ترسناکی قرار داد، تا همه به دنبال تسویه حساب با یکدیگر باشند.

امروز پرسپولیس تحت تاثیر اتفاقاتی است که کسی برای آن کوچک‌ترین حدس و گمانی را هم نمی‌توانست داشته باشد و برانکو به عنوان مسئول این هیاهوها، به عنوان کسی که از آیندۀ باشگاه مطلع بود، باید در برابر هواداران معترض پرسپولیس پاسخگو باشد؛ چرا که او حقیقتی بزرگ را از پایان خود در تهران، برای ماه‌ها نزد هواداران پنهان کرد و مهره‌های این بازی باخت - باخت را به گونه‌ای چید، که خود، پاک و مبرا از هرگونه اتهام و نقد باشد!

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خورشید عصر ارتباطات می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد. Copyright © ۲۰۱۳-۱۹
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، مهدی طارمی مهاجم ملی پوش کشورمان با انتشار پیامی در صفحه شخصی اش جدایی خود از تیم فوتبال الغرافه قطر را اعلام کرد. از لیگ‌های فرانسه، پرتغال و همچنین تیم پرسپولیس به عنوان مقصد احتمالی این بازیکن نام برده می‌شود.

۹ سال درخشش دیوید سیلوا در منچسترسیتی

نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.
مهرمهر7 ساعت قبل
بهتاش فریبا در گفتگو با خبرنگار مهر به ارزیابی از وضعیت تیم آبی پایتخت پرداخت و گفت: امیدوارم روندی را که آبی پوشان در این فصل پیش گرفته‌اند به درستی ادامه دهند. هفته‌های ابتدایی را به راحتی از دست دادیم و این مسئله باعث شد نتوانیم در پایان فصل به قهرمانی دست یابیم. البته به جز کریمی استقلال نیاز به یک هافبک جنگنده هم دارد و اگر مدیران استقلال بتوانند یک هافبک خوب را به خدمت بگیرند، مشکلات استقلال برطرف خواهد شد. فریبا در خصوص جدایی پاتوسی از استقلال اظهار داشت: همانطور که تیام، ابراهیمی، چشمی و منتظری را از دست دادیم، پاتوسی هم از جمع آبی پوشان جدا شد. بهتاش فریبا در پایان و در خصوص نگرانی هواداران از شرایط این روزهای استقلال گفت: هواداران صاحبان تیم استقلال هستند.
اصلاحات پرساصلاحات پرس1 روز قبل
ایلنا نوشت: روزبه چشمی که چهار فصل پیراهن استقلال را برتن داشت با فرا رسیدن تابستان و پایان قراردادش به عنوان بازیکن آزاد شناخته می‌شود. این مدافع ملی پوش که برای حضور در استقلال با مدیران باشگاه مذاکره نداشته و طرفین توافق دست پیدا نکرده‌اند، فصل آتی در جمع آبی پوشان حضور نخواهد داشت. مدیربرنامه چشمی در گفت و گو با خبرنگار ما درخصوص وضعیت این بازیکن گفت: چشمی قطعا فصل بعد در استقلال حضور نخواهد داشت. او در حال حاضر شش پیشنهاد خارجی دارد؛ دو پیشنهاد از آسیا و چهار پیشنهاد خارج از آسیا به دست ما رسیده است. ما از دو ماه پیش به مدیران باشگاه اعلام کرده بودیم که چشمی قصد همکاری ندارد و آقای فتحی درست گفته‌اند که با ما مذاکره‌ای نداشته‌اند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خورشید عصر ارتباطات می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد. Copyright © ۲۰۱۳-۱۹

نظرها

اخبار بیشتر