۴۰۰ هکتار از اراضی میانکاله در آتش سوخت/حریق به آشوراده نرسید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. حوادث
۴۰۰ هکتار از اراضی میانکاله در آتش سوخت/حریق به آشوراده نرسید

۴۰۰ هکتار از اراضی میانکاله در آتش سوخت/حریق به آشوراده نرسید

مهرخبرگزاری مهر |
بندرترکمن- مدیرکل محیط زیست گلستان از مهار آتش سوزی در میانکاله خبر داد و گفت: بر اثر آتش سوزی در میانکاله ۴۰۰ هکتار از پوشش گیاهی منطقه در آتش سوخت.

محمدرضا کنعانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ساعت ۱۳ روز چهارشنبه آتش سوزی در پناهگاه حیات وحش میانکاله، منطقه‌ای بین میان قلعه و کانال خزینی آغاز شد.

وی افزود: علیرغم حضور نیروهای امدادی و آتش نشانی و همچنین اعزام تجهیزات و امکانات مختلف مانند لودر، بیل مکانیکی و غیره وزش باد و گستردگی آتش عملیات اطفاء حریق را با مشکل مواجه کرد.

مدیرکل محیط زیست گلستان ادامه داد: آتش در پناهگاه حیات وحش میانکاله پس از ۱۲ ساعت (یک بامداد پنج شنبه) آتش سوزی مهار شد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوادث واقعی در ایران

وی تصریح کرد: وسعت منطقه آتش سوزی ۴۰۰ هکتار و پوشش گیاهی آن ۳۰ درصد انار وحشی و ۷۰ درصد سازیل و تمشک بود.

کنعانی خاطرنشان کرد: نیروهای امدادی، همچنان برای جلوگیری از آتش سوزی احتمالی (شعله ورشدن دوباره آتش) در میانکاله حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه حریق به آشوراده نرسید، گفت: علت آتش سوزی انسانی و شناسایی عاملان آتش سوزی با جدیت در حال پیگیری است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فرار میلیمتری از تصادف با کامیون + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، زن جوانی که برای عبور از عرض خیابان عجله کرده بود، با فاصله بسیار کمی از کامیون، جان سالم به در برد. لحظه وقوع این اتفاق را که در هنگ کنگ رخ داده است، در فیلم زیر مشاهده می‌کنید. بیشتر بخوانید: راننده کامیون خودروی سواری را زیر گرفت + فیلمانتهای پیام/

له شدن خودروی تاکسی زیر چرخ‌های قطار با ۵ کشته + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک راننده جوان خودروی تاکسی، در خیابانی در یکی از شهرهای ویتنام، مشغول رانندگی بود که به دلیل بی‌توجهی به عبور قطار از عرض خیابان، حادثه تلخی را رقم زد. باوجود بوق زدن‌های مکرر قطار و اعلام هشدار، راننده با بی‌توجهی، به حرکت خود ادامه داد و تصادفی شدید بین دو دستگاه شکل گرفت. این حادثه به مرگ یک زن ۶۵ ساله و نوزادش، راننده ۲۳ ساله، یک زن ۲۲ ساله و پسر ۲ ساله‌اش منجر شد. انتهای پیام/
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
شدت آسیب وارده به حدی بوده که قلب از پایه عروقی خارج شده است. نجفی نامه پرحاشیه را در ۱۵ دقیقه نوشت| شهردار پیشین تهران لحظه قتل شلوارک آبی پوشیده بود! راننده نجفی در آن زمان متوجه می‌شود که پای چپ متهم خون‌آلود است، و وقتی از نجفی علت خون آلودی را می‌پرسد او می‌گوید با همسرش درگیر شده است. عقد میترا استاد با فردی در وزارت خارجه! نجفی در جریان تحقیقات پرونده گفته بوده که در تمامی هشت ماه عقد موقت و یک سال عقد دائم با میترا استاد، جدل داشته است، حتی استاد چهار بار برای او چاقوکشی کرده است، راننده نجفی، دو مرتبه از درگیری‌های این دو را با توجه به آثار کبودی که در صورت نجفی دیده تایید می‌کند.

فیلم/ قطع برق مترو منهتن آمریکا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
انتخابانتخاب10 ساعت قبل
مهندس رسمی وزارت نفت که نخبه هم هست دختر ۷ساله خودش را در آغوشش خفه کرد! وقتی از او پرسیدند چرا اینکار را کردی، گفته رفتین بیرون و براش مرغ مینا خریدم، در بغلم خفه‌ا‌ش کردم، میخواستم دخترم گناه نکند و آزاد و معصوم به بهشت برود! دادستان شهرستان جم در مورد پرونده قتل هولناک دختری هفت ساله توسط پدرش در این شهرستان گفت: قاتل فردی سالم، تحصیل کرده از خانواده‌ای معروف و مشهور در گچساران است که اکثر اعضای خانواده وی تحصیلکرده‌اند. این قاتل فارغ التحصیل رشته مهندسی است که با ۱۵ سال سابقه کار، رسمی یکی از پتروشیمی‌های عسلویه است و برخلاف برخی شایعات اولیه مبنی بر معتاد بودن وی به شیشه، نه معتاد به مواد مخدربوده و نه مشروبات الکلی مصرف کرده است. به گفته این پدر، وی با هدف اعزام دخترش به بهشت اقدام به چنین کاری کرده است.
فراروفرارو23 ساعت قبل
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مینودشت از دستگیری دو نفر به اتهام قتل در این شهرستان خبر داد. به گزارش ایسنا، حسینعلی ایزد گفت: پس از وصول نتیجه قطعی پزشکی قانونی در پرونده فوت مشکوک و احراز وقوع قتل عمدی، فرزند مقتول با حضور در پلیس آگاهی اعلام کرد ۶ ماه پیش، پدر خود را با کمک مادرش به قتل رسانده است. وی افزود: این نوجوان در تحقیقات اعلام کرده، اعتیاد و سو رفتار پدرم تا حدی بود که یکی از خواهرهایم به علت فشارهای روحی، خودکشی کرد و همین امر سبب شد با کمک مادرم، به قتل پدرم اقدام کنم و حالا پس از گذشت چند ماه به علت عذاب وجدان به قتل اعتراف کردم. ایزد گفت: این نوجوان و مادرش به اتهام قتل عمد و معاونت در آن برای تحقیقات بیشتر بازداشت شدند.

نظرها

اخبار بیشتر