فیلم | داور همه گل‌های برزیل را مردود کرد، بازی با ونزوئلا مساوی شد!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. اجتماعی

فیلم | داور همه گل‌های برزیل را مردود کرد، بازی با ونزوئلا مساوی شد!

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
در اتفاقی عجیب در بازی تیم های ملی فوتبال برزیل و ونزوئلا، داور همه گل های برزیلی را مردود اعلام کرد و بازی با نتیجه صفر-صفر به پایان رسید.

در ادامه بخوانید

دیروز دمای بالای ۴۰ درجه در یک سوم استان‌ها

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
وی گفت: امروز بارش‌های خفیف و پراکنده در شمال غرب کشور در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، سواحل دریای خزر، گیلان، مازندران، گلستان و ارتفاعات خراسان شمالی و البرز مرکزی و شمال تهران و سمنان پیش بینی می‌شود. سرکرده افزود: بارش‌های خفیف‌تر در نواحی جنوبی استان سیستان و بلوچستان و کرمان، شرق هرمزگان و جنوب فارس هم رخ خواهد داد. وی از وزش باد‌های ۱۲۰ روزه در نوار شرقی کشور به ویژه در شمال سیستان و بلوچستاناز جمله زابل، زهک و هیرمند و جنوب خراسان جنوبی در شهرستان سربیشه خبر داد و گفت: وزش باد موجب خیزش گرد و خاک و کاهش قدرت دید خواهد شد و همین شرایط را در ۳ روز آینده در جنوب استان تهران و سمنان، شمال استان اصفهان و قم خواهیم داشت. وی افزود: آب‌های دریای عمان، خلیج فارس و تنگه هرمز مواج خواهد بود. سرکرده گفت: پیش بینی می‌کنیم امروز دمای تهران در گرم‌ترین زمان به ۴۱ درجه سانتیگراد برسد و از سالمندان و کودکان درخواست می‌شود از تردد غیرضروری به ویژه در ساعات اوج گرما پرهیز کنند.
مهرمهر17 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، نخستین گروه از زائران مدینه بعد در فرودگاه جده مورد استقبال رئیس و اعضای مؤسسه مطوفی حجاج ایران، رئیس و اعضای ستاد مکه مکرمه و نماینده بعثه مقام معظم رهبری قرار گرفتند. وی با بیان اینکه تسهیلات لازم برای انتقال زائران از جده به مکه مکرمه اندیشیده شده است، گفت: تلاش شده تا حد امکان عملیات انتقال زائران در ساعات گرم روز نباشد و به سلامت زائران توجه شده است. رضایی با بیان اینکه اقامتگاه و استراحتگاه بین راهی (جده تا جحفه و مکه) اندیشیده شده است، گفت: زائران مدینه بعد که وارد فرودگاه جده می‌شوند باید ابتدا راهی جحفه شوند تا بعد از بستن میقات به سمت مکه حرکت کنند. رئیس ستاد مکه مکرمه خبر داد: در واقع اوج انتقال زائران ایرانی را طی روزهای آتی شاهد باشیم. عملیات انتقال زائران ایرانی به عربستان از ۱۷ تیرماه آغاز شده و تا ۲۴ مردادماه ادامه خواهد داشت.

سرپل‌های گدایی تهران و کارگران کوچک و خمار/ کودکان در چنگال باندهای مافیایی (+ فیلم)

عصر ایرانعصر ایران22 ساعت قبل
از ۳، ۴ ماهگی برای گدایی کرایه داده می‌شوند تا وقتی که بزرگ شوند و بتوانند یک تنه گدایی کنند. باندهای مافیایی تکدی‌گری، کودکان بی‌بضاعت را به آینده‌ای تیره ‌و تار محکوم می‌کند. بعید نیست که برخی از آنان جذب باندهای سوءاستفاده از کودکان شوند و ابزاری برای کسب درامد سودجویان. حقوق کودکان آشکارا در خیابان‌های شهر نقض می‌شود و اقدام سازنده‌ای برای رفع معضلات مربوط به آنان انجام نمی‌شود. آنان در چرخه‌ای از آسیب‌های اجتماعی به دنیا می‌آیند، بزرگ می‌شوند و زندگی می‌کنند.
ایسناایسنا22 ساعت قبل
رئیس شورای شهر کرج با بیان اینکه در بسیاری از کشورهای دنیا، حتی کشیدن سیگار هم در پارک‌ها ممنوع و برای آن فرهنگ‌سازی شده است، گفت: ولی مشاهدات میدانی از عرضه و مصرف مواد مخدر در پارک‌های کرج حکایت دارد. عباس زارع در گفت و گو با خبرنگار ایسنا‌، در خصوص وضعیت اجتماعی کلانشهر کرج به خصوص در حوزه مواد مخدر گفت: اینکه شورای شهر در این خصوص آمار و اطلاعاتی در دسترس داشته باشد چنین نیست و این آمار در اختیار نهادهای ذیربط قرار داد اما آن چیزی که از مشاهدات عینی بنده به عنوان یک شهروند حاصل شده این است که در پارک‌های کرج افرادی را می‌بینیم که مواد مخدر مصرف و برخی هم مواد مخدر عرضه می‌کنند. زارع افزود: این مشاهدات باعث شده ما در جلسات مربوط به مبارزه با مواد مخدر خواستار عملگرایی بیشتر در برخورد با عرضه و مصرف مواد مخدر در پارک‌ها شویم و از افرادی که مسئول هستند بخواهیم صرفا به آمار و برنامه‌هایی که دستاوردهای چندانی ندارد بسنده نکنند. وی ادامه داد: در هر حال عرضه و مصرف مواد مخدر به خصوص مواد مخدر جدید در پارک‌های کرج حقیقتا وجود دارد و لازم است عملگرایانه‌تر با آن برخورد شود. زارع با تأکید بر لزوم پاکسازی برخی نقاط شهر تصریح کرد: در برخی از کشورهای دنیا، حتی کشیدن سیگار هم در پارک‌ها ممنوع و برای آن فرهنگ‌سازی شده ولی ما در پارک‌های کرج با عرضه و مصرف مواد مخدر مواجه هستیم.

جریمه ۳۵ میلیارد ریالی شرکت پتروشیمی

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
وی در پرونده‌ای دیگر به کشف محموله لوازم خانگی در خودروی اسکانیا در استان خوزستان اشاره کرد و گفت: بعد از ورود نیروی انتظامی و ارجاع این پرونده به تعزیرات حکومتی اهواز، تخلف محرز شناخته شد. رایگانی افزود: ۱۳۲ دستگاه ماشین لباسشویی و ۵۶ دستگاه ماکروفر، در این خودرو کشف شد که متهمان علاوه بر ضبط خودرو و همه کالای کشف شده به پرداخت ۱۳ میلیارد و ۲۵۳ میلیون ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند. وی گفت: متهمان به این رای اعتراض کردند، اما این رای در شعبه تجدید نظر تایید شد. رایگانی همچنین به جریمه ۹ و نیم میلیارد ریالی شرکت حمل و نقل بین المللی اشاره کرد و افزود: با شکایت گمرک مرز باشماق شهرستان مریوان علیه یک شرکت حمل و نقل بین المللی در مورد خارج نکردن ۴ دستگاه تانکر عراقی که از طریق شرکت مذکور وارد مرز‌های کشور شده بود، شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات شهرستان مریوان، پرونده‌ای تشکیل داد. سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: این شرکت بابت قاچاق خودرو و بهای مال از دست رفته به پرداخت ۲۸ میلیارد و ۵۸۴ میلیون ریال معادل سه برابر مال از دست رفته محکوم شد و با اعتراض شرکت حمل و نقل بین المللی این پرونده در شعبه تجدید نظر بررسی و جریمه به مبلغ ۹ میلیارد و ۵۲۸ میلیون ریال اصلاح شد. رایگانی همچنین از تشکیل پرونده‌ای در تعزیرات استان تهران به سبب ثبت نکردن اطلاعات ۲ هزار و ۸۴۰ دستگاه گوشی تلفن همراه در سامانه مسافری گمرک و سامانه همتا خبر داد و گفت: در این ارتباط ۹ نفر دستگیر شدند و جریمه‌ای معادل ۱۱۲ میلیارد و ۶۴۳ میلیون ریال صادر شد.
برنابرنا16 ساعت قبل
موهای زیر پوستی، مزاحم‌هایی هستند که هیچکس آنها را دوست ندارد. افرادی که بطور طبیعی موهای ضخیم و فر دارند، بیشتر دچار موهای زیر پوستی خواهند شد، زیرا موی فر و ضخیم، تیز‌تر بوده و بیشتر مستعد پیچ خوردن در داخل پوست است. روشهای درمانبا روشهای مو زدایی مناسب، می‌توانید به میزان زیادی از ایجاد موهای زیر پوستی جلوگیری کنید. احتمال آنکه موهای زیر پوستی، پوست را ملتهب و تحریک کنند زیاد است. اگر موهای زیر پوستی دارید، از یک متخصص زیبایی معتبر کمک بگیرید.

نظرها

اخبار بیشتر