ماجرای بی اخلاقی یک خواننده پاپ معروف در کرمان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. سرگرمی

ماجرای بی اخلاقی یک خواننده پاپ معروف در کرمان

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: مدیر خیریه روزنه‌ امید سیرجان از عدم حضور علیرضا طلیسچی خواننده پاپ در جلسه دختران بی‌سرپرست تحت پوشش بهزیستی سیرجان علی‌رغم قولی که مدیربرنامه وی داده بود، به شدت انتقاد کرد.

ماجرای بی اخلاقی یک خواننده پاپ معروف در کرمان - 1

مریم کاظمی افزود: دختران تحت پوشش بهزیستی حدود ۲ ساعت در تالار امیران سیرجان منتظر علیرضا طلیسچی بودند که او نیامد و بچه‌ها با ناراحتی سالن را ترک کردند.

وی ادامه داد: ما پس از چندین نوبت هماهنگی، برای ۳۰ نفر از گروه این خواننده پاپ تدارک ناهار هم دیده بودیم، اما مدیر برنامه این خواننده، علت عدم حضور وی را خستگی عنوان کرد.

در خبری بخوانید: مهم ترین اخبار تفریحی و سرگرمی

مدیر خیریه روزنه امید سیرجان بیان داشت: هنرمندان و سلبریتی‌ها باید به این نکته واقف باشند که مدیون تک‌تک افراد جامعه در قبال موفقیت‌هایشان هستند و بی احترامی به افراد خصوصا مددجویان تحت پوشش بهزیستی شایسته یک فرد مشهور نیست.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | اخراج دو زن از هواپیما به دلیل توهین به مسلمانان

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
دو زن در پرواز ترکیه به گتویک پس از دیدن سه مسلمان با لباس سفید در پرواز آنها را تروریست خطاب کرده و گفتند آنان خطری برای هواپیما هستند و سپس به جلوی هواپیما رفته و در صحبت با خدمه پرواز این‌ سه مرد را با صفت‌ «حال بهم زن و منزجر کننده» خطاب کردند. به دلیل این‌رفتار و طرز برخورد هر دو زن از پرواز اخراج شدند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
شانس بیت الله این بود که در جوانی رفت. دوم بیت الله خودش یک دکتر تمام معنا بود. این تهمت است که بگوئیم مکمل عامل درگذشت بیت الله بود. از هر هزار نفر یک نفر اسیرش می‌شود و این شانس بیت الله بود. همزمان با تیم ملی پرورش اندام ۹ تیم ملی ورزش‌های دیگر هم بود.

فیلم | وقتی بی‌بی‌سی از اقتدار ایران بی‌طاقت می‌شود!

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
جمعه؛ گاهی شبیه دفترچه‌ی خاطراتی ست که هر بار، گوشه‌ای لم می‌دهی و ورقش می‌زنی. و چه می‌چسبد مرور خاطرات کودکی و آخر هفته هایی که در سهل انگاری کودکانه گذشت! کودکی هایی که در هوای ناب خانه‌ی پدری سپری شد، و شیطنت هایی که در دل کوچه‌های خاکی و پر از خاطره، جا ماند. باید به روزهای خوب رسیده و نرسیده فکر کردباید خاطرات شیرین گذشته را ورق زد. باید ساده گرفت، باید بی خیال بود.

نظرها

اخبار بیشتر