فاجعه‌ای که دیشب تبریزی‌ها را تهدید می‌کرد به خیر گذشت! + عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. حوادث

فاجعه‌ای که دیشب تبریزی‌ها را تهدید می‌کرد به خیر گذشت! + عکس

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز از مهار آتش سوزی دو تانکر حامل سوخت بنزین در گاراژی در جاده تبریز_ صوفیان خبر داد.

فاجعه‌ای که دیشب تبریزی‌ها را تهدید می‌کرد به خیر گذشت! + عکس - 1فاجعه‌ای که دیشب تبریزی‌ها را تهدید می‌کرد به خیر گذشت! + عکس - 2

حوالی ساعت ۲۲ دیشب با گزارش وقوع آتش سوزی دو دستگاه خودرو سواری و دو دستگاه تانکر حامل سوخت بنزین در گاراژی در جاده تبریز _ صوفیان، آتش نشانان سه ایستگاه عملیاتی۱۳، ۱، ۲، ۱۶، ۳ به سرعت به محل حادثه اعزام شدند.

محمد قلیزاده مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز با اشاره به حضور سریع تیم‌های عملیاتی در این باره اظهار داشت؛ به هنگام حضور آتش نشانان، دو دستگاه خودرو سواری پژو و تانکر سوخت طعمه حریق شده بود که زبانه کشیدن شعله‌های آتش در مجاورت تانکر حامل سوخت بنزین حکایت از رخ داد بزرگترین و فاجعه آمیز‌ترین حادثه را می‌داد.

وی افزود: آتش نشانان با حفظ و رعایت اصول اطفاء حریق در آتش سوزی مخازن مایعات قابل اشتعال، گروهی عملیات ممانعت از انفجار مخازن را با سرد کردن تانکر در پیش گرفته و گروهی دیگر نیز اطفاء حریق را پیش گرفتند.

در خبری بخوانید: حوادث واقعی و تکان دهنده در ایران

محمد قلیزاده در مورد خسارات آتش سوزی این حادثه بیان داشت؛ در اثر وقوع این آتش سوزی دو دستگاه خودرو سواری، کابین و قسمتی هایی از دو دستگاه تریلی تانکر و همچنین قسمتی از تریلی کانتینر مجاور تانکر طعمه حریق شده بودند.

وی خاطر نشان ساخت؛ به گفته شاهدین حادثه، دو تن نیز دچار صدمات جانی شده بودند که قبل از رسیدن آتش نشانان به اورژانس منتقل شده بودند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ساعت ۲۴ساعت ۲۴14 ساعت قبل
دهقان بیان کرد: هنگامی که با یکی از پسران صحبت کردم متوجه شدم که دو نفر از آن‌ها مست هستند، اما من سعی کردم با نگاه معناداری به آن‌ها بفهمانم که رفتارهایشان نامتعارف است. وی افزود: یکی از آن پسران چند بار مرا هوی خطاب کرد، اما من پاسخی ندادم برای بار سوم با لفظی نامناسب مرا خطاب کرد و من به او گفتم که اینجا خانواده نشسته لطفا رعایت کن. وی ادامه داد: بار بعد با تیزی صندلی به سرم زدند و با مشت، چوب و قمه به جان من افتادند که پهلو و کمرم زخمی شد حتی پیرمردی که برای جدا کردن ما جلو آمد را سیلی و لگد زدند. وی افزود: ۱۰ سانت پارگی در سرم ایجاد شده که بخیه زدند و پارگی در پهلو دارم، البته زیاد حاد نبود و با پانسمان رفع شد که بعد از ۴ ساعت در بیمارستان به خانه آمدم. باشگاه خبرنگاران

(تصاویر +۱۶) قتل دختر مشهور اینستاگرامی و انتشار تصاویر خون‌آلودش در اینستاگرام!

36+
فراروفرارو16 ساعت قبل
الفالف19 ساعت قبل
صحبت‌های دکتر نجفی کاملا واضح است و وی قبول کرده که شلیک‌ها به‌صورت غیرارادی اتفاق افتاده و در دادگاه بسیار دقیق درباره آن چه اتفاق افتاده ‌بود، توضیح داد. گودرزی گفت: دکتر نجفی بسیار شفاف صحبت کرده‌ و همه چیز را توضیح داده است. اگر منظور ما حضور فرد دیگری در محل بود، حتی اگر دکتر نجفی بیان نمی‌کرد من به‌عنوان وکیل او صراحتا این موضوع را مطرح می‌کردم. وکیل‌مدافع محمدعلی نجفی به گفته‌های شهریاری معاون دادستان تهران اشاره کرد و گفت: دکتر شهریاری در مصاحبه‌ای عنوان کرده وکیل دکتر نجفی موج‌سواری کرده ‌است. دکتر نجفی می‌گوید غیرارادی مسائلی پیش آمده و غیرارادی شلیک شده‌ است.

فرودی عجیب که در تاریخ هواپیمایی جهان ثبت شد! + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران6 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، خلبان جوان هنگام فرود در ارتفاعات نتوانست به خوبی هواپیمای شخصی اش را هدایت کند و به شیوه‌ای خطرناک از حرکت ایستاد. بیشتر بخوانید: وضعیت مصدومان تصادف مرگبار کامیون و تریلی در کاشانانتهای پیام/حرکت عجیب خلبان + فیلم

فیلم/ آنچه از جبل الطارق تا تنگه هرمز اتفاق افتاد

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز22 ساعت قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین9 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، بر اساس اعلام پایگاه پلیس، وی افزود: در بررسی‌های صحنه این جنایت مشخص شد مردی ۶۲ ساله با یک قبضه چاقو سر همسرش ۶۱ ساله‌اش را بریده و در گوشه‌ای از منزل نشسته و گریه می‌کند. وی تصریح کرد: پسر ۳۲ ساله این زوج سالخورده که موضوع را به پلیس گزارش کرده بود اعلام داشت زمانی که برای سرکشی از والدین به منزل پدری مراجعه کردم با این صحنه هولناک مواجهه شدم و موضوع را به پلیس گزارش کردم. سردار قنبری تصریح کرد: در ادامه تحقیقات از فرزند این زوج سالخورده مشخص شد پدرش ناراحتی اعصاب و روان داشته و مدت هاست که دارو مصرف می‌کرده است. این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان با اشاره ادامه تحقیقات در این زمینه خاطرنشان کرد: متهم به قتل پس از بازجوئی‌های اولیه با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی راهی دادسرا شد.

نظرها

اخبار بیشتر