صباغیان: وزارت جهاد کشاورزی نام مدیرعامل و هیات مدیره شرکت‌های واردکننده گوشت را منتشر کند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. سیاسی
صباغیان: وزارت جهاد کشاورزی نام مدیرعامل و هیات مدیره شرکت‌های واردکننده گوشت را منتشر کند

صباغیان: وزارت جهاد کشاورزی نام مدیرعامل و هیات مدیره شرکت‌های واردکننده گوشت را منتشر کند

فارسخبرگزاری فارس |
صباغیان در تذکری به محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی گفت: این وزارتخانه لیست اسامی واردکنندگان گوشت را منتشر کرده ولی ای کاش نام مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره این شرکت‌ها هم منتشر می‌شد تا مردم آنها را بشناسند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدرضا صباغیان نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: تعدادی از معلمان و فرهنگیان مقابل مجلس تجمع کرده‌اند و انتظار از هیئت رئیسه و یا مجلس و یا کمیسیون آموزش آن بود که به میان آنها رفته و مشکلاتشان را بشنوند.

وی افزود: معلمان حمایتی مشکلات زیادی دارند و با یکی از آنها صحبت کردم به من گفت که ۲۲ روز بیمه برای او تایید می‌شود و حتی حقوق شان را هم چند ماه است که دریافت نکرده‌اند و هر لحظه امکان اخراج آنها وجود دارد.

نماینده مردم بافق و مهریز در مجلس تصریح کرد: با یکی دیگر از این معلمان تجمع کرده که صحبت کردم او به من گفت که به دلیل کاهش ۱۰۰ هزار تومانی رقم قراردادش نسبت به سال قبل او را اخراج کرده‌اند.

خبری: جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

وی اظهار داشت: به نظر می‌رسد برخی از معلم‌ها در بردگی نگه داشته می‌شود.

صباغیان در تذکری به محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی گفت: این وزارتخانه لیست اسامی واردکنندگان گوشت را منتشر کرده است ولی ای کاش نام مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره این شرکت‌ها هم منتشر می‌شد تا مردم آنها را بشناسند.

انتهای پیام/

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.

انتخابات انگلیس، پایان بحران یا آغازی دیگر

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از لندن، تازه‌ترین نظرسنجی‌های منتشر شده حکایت از این دارد که حدود یک چهارم از چهل و شش میلیون واجد شرایط رای دادن در انتخابات انگلیس حتی روز انتخابات تصمیم نگرفتند به نامزد کدام حزب رای دهند.

نظرها

اخبار بیشتر