معلمان خرید خدمات برای امنیت شغلی مقابل مجلس رفتند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. سیاسی
معلمان خرید خدمات برای امنیت شغلی مقابل مجلس رفتند

معلمان خرید خدمات برای امنیت شغلی مقابل مجلس رفتند

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
جمعی از معلمان خرید خدمات آموزشی امروز در اعتراض به عدم امنیت شعلی و تقاضای استخدام مقابل مجلس شورای اسلامی حضور یافتند.

- اخبار اجتماعی -

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، جمعی از معلمان خرید خدمات آموزشی از استان‌های مختلف کشور امروز مقابل مجلس شورای اسلامی حضور یافتند.

برخی از این معلمان به خبرنگار تسنیم گفتند: تقاضای اصلی آنها امنیت شغلی است، هم‌اکنون معلمان خرید خدمات با تأخیر بسیار حقوق خود را دریافت می‌کنند به عنوان مثال در سال تحصیل جاری به ازای ۹ فقط سه ماه حقوق دریافت کرده‌اند و مشخص نیست باقی‌مانده حقوق ما چه زمانی پرداخت می‌شود.

این معلمان مطرح کردند: بیمه آنها کامل نیست و هر استانی شیوه مدنظر خود را اجرا می‌کند بعضی استان‌ها ۱۵ روز و برخی دیگر ۲۳ روز بیمه رد می‌کنند و شیوه پرداخت حقوق هم مشخص نیست مثلا بعضی استان‌ها حقوق مصوب وزارت کار را پرداخت کرده و برخی دیگر ۷۰۰ هزار تومان می‌دهند.

در وبسایت خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

معلمان خرید خدمات برای امنیت شغلی مقابل مجلس رفتند - 6

آنها علت تجمع خود مقابل مجلس شورای اسلامی را تقاضای استخدام اعلام کردند و معتقدند چون آموزش و پرورش با مشکل کمبود نیروی انسانی مواجه است می‌تواند از معلمان خرید خدمات به صورت استخدام استفاده کند.

این معلمان در پلاکاردهایی که به دست داشتند، عنوان کردند: چند سال با نبود امنیت شغلی و هویت معلمی با کمترین حقوق از دولت حمایت کردیم! اکنون نوبت حمایت دولت و مجلس از طرح ماست استخدام معلمان خرید خدمات آموزشی.

معلمان خرید خدمات برای امنیت شغلی مقابل مجلس رفتند - 9

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.
روزنوروزنو4 روز قبل
مسئولان باشگاه استقلال ظاهرا در تلاش هستند تا به هواداران بگویند در تلاش هستند استراماچونی را بازگردانند ولی به نظر نمی‌رسد، خواست واقعی این باشد. امروز استراماچونی فاش کرد اصلا قراری با مسئولان این باشگاه در ترکیه ندارد! شب گذشته استقلالی‌ها اعلام کردند خلیل زاده سرپرست استقلال عازم ترکیه شده تا با این مربی دیدار و توافق کند. حتی تصویری از خلیل زاده هم منتشر شد که اصلا حواسش به دوربین نبود. بدین ترتیب برای همه این سوال به وجود می‌آید که سرپرست استقلال در ترکیه به دیدار چه کسی رفته است؟!

نظرها

اخبار بیشتر