گفتگو با تبهکاری که همدستش داخل پراید با شلیک گلوله پلیس تهران کشته شد + عکس و فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. حوادث

گفتگو با تبهکاری که همدستش داخل پراید با شلیک گلوله پلیس تهران کشته شد + عکس و فیلم

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: دزدان پراید سوار با شلیک پلیس تهران زمینگیر شدند و یکی از آنها در این تعقیب و گریز کشته شد.

گفتگو با تبهکاری که همدستش داخل پراید با شلیک گلوله پلیس تهران کشته شد + عکس و فیلم - 1

حجم ویدیو: 45.74M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۵:۵۲

به گزارش گروه حوادثرکنا، اوایل خرداد ماه سال جاری ماجرای سرقت خودروی پراید در شرق تهران به ماموران کلانتری ۱۴۷ گلبرگ مخابره شد و ماموران در همان تحقیقات ابتدایی شماره پلاک خودروی سرقتی را در سامانه پلیس ثبت کردند.

تحقیقات پلیسی ادامه داشت و ماموران پی بردند که دزدان در مدت زمان کوتاه و با وجود اینکه قفل پدال داشته سارقان موفق به سرقت این خودرو شده‌اند.

تعقیب و گریز مرگبار

ساعت ۴ بامداد ۵ خرداد ماه سال جاری بود که تیمی از ماموران کلانتری ۱۴۷ گلبرگ در حال گشت‌زنی در شرق تهران بودند که به خودروی پراید سیاه رنگ با ۳ سرنشین مرد مشکوک شدند.

ماموران دستور ایست برای مردان مرموز صادر کردند و خودروی پراید در کنار بزرگراه توقف کرد و یکی از ماموران پس از توقف خودروی ۳ مرد جوان از خودرو پیاده شد و به سمت آنها رفت که در همین لحظه خودروی مردان مرموز شروع به حرکت کرد.

همین کافی بود تا تعقیب و گریز پلیسی آغاز شود و ماموران در این صحنه شماره پلاک خودروی مردان مرموز را مورد بررسی قرار دادند که مشخص شد پراید سیاه رنگ سرقتی است.

دزدان با سرعت در اتوبان شرق تهران با حرکات مارپیچ سعی بر فرار از دست ماموران داشتند که در این صحنه پلیس برای پایان دادن به این فرار ۸ تیر هوایی شلیک کردند اما دزدان بدون توجه به این تیراندازی‌ها به مسیر خود ادامه دادند و همین کافی بود تا مامور پلیس لاستیک‌های خودروی پراید را هدف قرار دادند.

این تعقیب و گریز پلیسی که نزدیک به دو ساعت طول کشید و دزدان در حالیکه ۴ لاستیک خودرویشان هدف گلوله‌های پلیس قرار گرفته بود به فرار خود ادامه دادند و تیراندازی‌های پلیس به سمت خودروی دزدان ادامه داشت تا اینکه خودرو در کنار اتوبان توقف کرد.

درهای خودروی پراید باز شد و ۳ مرد که ۲ تن از آنها زخمی بودند سعی داشتند با پای پیاده فرار کنند که ماموران دست به کار شده و توانستند هر ۳ متهم را دستگیر کنند. سارق تیر اندازی کلانتری ۱۴۷ گلبرگ ماشین پراید

گفتگو با تبهکاری که همدستش داخل پراید با شلیک گلوله پلیس تهران کشته شد + عکس و فیلم - 15گفتگو با تبهکاری که همدستش داخل پراید با شلیک گلوله پلیس تهران کشته شد + عکس و فیلم - 16گفتگو با تبهکاری که همدستش داخل پراید با شلیک گلوله پلیس تهران کشته شد + عکس و فیلم - 17گفتگو با تبهکاری که همدستش داخل پراید با شلیک گلوله پلیس تهران کشته شد + عکس و فیلم - 18گفتگو با تبهکاری که همدستش داخل پراید با شلیک گلوله پلیس تهران کشته شد + عکس و فیلم - 19گفتگو با تبهکاری که همدستش داخل پراید با شلیک گلوله پلیس تهران کشته شد + عکس و فیلم - 20گفتگو با تبهکاری که همدستش داخل پراید با شلیک گلوله پلیس تهران کشته شد + عکس و فیلم - 21گفتگو با تبهکاری که همدستش داخل پراید با شلیک گلوله پلیس تهران کشته شد + عکس و فیلم - 22گفتگو با تبهکاری که همدستش داخل پراید با شلیک گلوله پلیس تهران کشته شد + عکس و فیلم - 23گفتگو با تبهکاری که همدستش داخل پراید با شلیک گلوله پلیس تهران کشته شد + عکس و فیلم - 24گفتگو با تبهکاری که همدستش داخل پراید با شلیک گلوله پلیس تهران کشته شد + عکس و فیلم - 25گفتگو با تبهکاری که همدستش داخل پراید با شلیک گلوله پلیس تهران کشته شد + عکس و فیلم - 26گفتگو با تبهکاری که همدستش داخل پراید با شلیک گلوله پلیس تهران کشته شد + عکس و فیلم - 27گفتگو با تبهکاری که همدستش داخل پراید با شلیک گلوله پلیس تهران کشته شد + عکس و فیلم - 28گفتگو با تبهکاری که همدستش داخل پراید با شلیک گلوله پلیس تهران کشته شد + عکس و فیلم - 29گفتگو با تبهکاری که همدستش داخل پراید با شلیک گلوله پلیس تهران کشته شد + عکس و فیلم - 30گفتگو با تبهکاری که همدستش داخل پراید با شلیک گلوله پلیس تهران کشته شد + عکس و فیلم - 31گفتگو با تبهکاری که همدستش داخل پراید با شلیک گلوله پلیس تهران کشته شد + عکس و فیلم - 32گفتگو با تبهکاری که همدستش داخل پراید با شلیک گلوله پلیس تهران کشته شد + عکس و فیلم - 33

مرگ یک سارق

ماموران با توجه به اینکه ۲ متهم به خاطر شلیک‌های پلیس زخمی شده بودند با امدادگران اورژانس تماس گرفته و ۲ مرد زخمی به بیمارستان منتقل شدند اما راننده خودروی دزدان قبل از انتقال به بیمارستان به کام مرگ فرو رفت و متهم دیگر تحت نظر پزشکان قرار گرفت.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوادث 24 ساعت

تیم پلیسی در بازرسی از خودروی دزدان چند ضبط و صوت سرقتی و مواد مخدر شیشه و یک پایپ به دست آوردند.

بازرسی خانه یکی از دزدان

ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی به خانه یکی از دزدان که در صندلی عقب خودروی پراید بود و درماجرای تیراندازی سالم مانده بود رفتند که در بازرسی از خانه وی چند ضبط و صوت سرقتی دیگر به دست آمد و این در حالی بود که دزد جوان سعی داشت خود را بیگناه معرفی کند.

گفتگو با سارق جوان

امیر که پس از دستگیری خونسرد و چهره‌ای آرام داشت وقتی در برابر پدرش قرار گرفت به آرامی اشک ریخت و ادعا کرد که دیگر خلاف نمی‌کند.

این جوان اصرار دارد که قصد داشته یک ضبط صوت را به یک نفر دیگر بفروشد که در این تعقیب و گریز مرگبار پلیس گرفتار شده است.

سابقه داری؟

۲ سال قبل بخاطر مواد مخدر ۲ ماه زندان بودم.

اعتیاد داری؟

بله.

شنیدم که بارها به کمپ ترک اعتیاد رفتی؟

بله، ولی ترک نکردم.

چرا؟

نمی‌دانم.

می‌دانی یکی از همدستانت فوت کرده است؟

همدست نبودیم و من از بدشانسی در این سکانس گرفتار شدم.

می‌دانستی خودرو سرقتی است؟

نه، من قرار بود یک ضبط خودرو معامله کنم که سوار بر خودروی مرد جوان شدم که ناگهان پلیس دستور ایست داد.

چرا مانع فرار دوستانت نشدی؟

از آنها خواستم که فرار نکنند اما بی‌فایده بود.

چرا پس از توقف خودرو باز به فرار ادامه دادی؟

تیراندازی زیادی شده بود، ترسیده بودم و از ترس فرار کردم.

می‌دانستی ضبط خودرو سرقتی است؟

بدون اطلاع نبودم، چون قرار بود آن را ۱۰۰ هزار تومان بخرم و همین قیمت پایین نشان از سرقتی بودن آن داشت.

یعنی دلال وسایل سرقتی هستی؟

خوب برای تامین هزینه اعتیادم نیاز به پول داشتم به همین خاطر تصمیم گرفتم ضبط ارزان قیمت را بخرم و با کمی سود بیشتر به خریدار دیگر بفروشم.

چرا پدرت را دیدی اشک ریختی؟

شرمنده‌اش هستم و فرزند خوبی برایش نبودم.

پدرت بهترین شرایط را برای تو فراهم کرده بود چرا خلاف کردی؟

نمی‌دانم و پشیمانم.

قصد نداری مواد را ترک کنی؟

آزاد شوم دیگر مواد مصرف نمی‌کنم و مثل همه آدم‌های دیگر که زندگی راحتی دارند به زندگی خودم ادامه می‌دهم.

بنا بر این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران کلانتری قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

عاقبت مرگبار تک چرخ زدن در فاصله ۳ متری اتوبوس + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران12 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک موتورسوار جوان فرانسوی در حالی که مادر خود را در قسمت پشتی موتورسیکلت سوار کرده بود، در وسط یک خیابان اقدام به تک چرخ زدن کرد. پسر جوان این حرکت را زمانی انجام داد که در آن لحظه، یک اتوبوس در فاصله ۳ متری موتورسیکلت قرار داشت. موتورسوار در هدایت صحیح موتورسیکلت ناتوان بود و پس واژگونی در نزدیکی اتوبوس، مادر او زیر چرخ‌های اتوبوس جان باخت. بیشتر بخوانید: نجات معجزه آسای یک کودک از زیر تریلی + فیلمانتهای پیام/

فیلمی از نجفی بعد از قتل میترا استاد

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز7 ساعت قبل
دومین جلسه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد همسر دوم شهردار پیشین تهران صبح امروز چهارشنبه ۲۶ تیرماه به صورت علنی در سالن اجتماعات امام خمینی (ره) به ریاست قاضی محمدی کشکولی برگزار شد.

فیلم/ لحظه خطرناک سقوط جنگنده عمودپرواز

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز20 ساعت قبل
جنگنده هریر، یک جنگنده عمودپرواز ساخت بریتانیا است و در یک نمایش هوایی با سانحه مواجه شده و در نزدیکی مردم در دریا سقوط کرد. خلبان این جنگنده به سرعت اجکت کرده و جان خود را نجات داد.

فیلمی از رد کردن قتل عمد توسط نجفی

مهرمهر14 ساعت قبل
دومین جلسه دادگاه محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران، به جرم قتل همسر دومش درحال برگزاری است. وی با قرار گرفتن در جایگاه متهم، قتل عمد را رد کرد.

فیلم/ عاقبت جوگیرشدن جلوی ماشین عروس

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز14 ساعت قبل
خبر فوریخبر فوری7 ساعت قبل
مرد جوان پیرمرد همسایه را به خاطر پوشش نامناسبش با ضربه چاقو به قتل رساند. مرد جوان که همسایه خود را به خاطر پوشش نامناسب‌اش با ضربه چاقو به قتل رسانده است، صبح دیروز در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد. سی و یکم تیر سال ۹۶ در پی درگیری خونین این دو همسایه در محدوده شهر ری مأموران پلیس در محل جنایت حضور یافتند و با پیکر خونین مرد سالخورده‌ای به نام احمد ۶۵ ساله روبه‌رو شدند و در جریان تحقیقات اولیه مشخص شد وی با ضربات چاقوی همسایه‌اش به قتل رسیده است. این مرد جوان که همسایه روبه‌رویی مقتول بود بازداشت شد و سرانجام صبح دیروز از زندان به شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران که به ریاست قاضی بابایی و با حضور قاضی ساجدی - مستشار دادگاه – تشکیل جلسه داده بود منتقل شد تا محاکمه شود. پس از پایان محاکمه قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.

نظرها

اخبار بیشتر