تجری، نامزد ناکام انتخابات ریاست کمیسون اصل ۹۰: در رای‌گیری تخلف شد / برخی، رای نمایندگان را می‌گرفتند و خط می‌زدند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب
  4. سیاسی

تجری، نامزد ناکام انتخابات ریاست کمیسون اصل ۹۰: در رای‌گیری تخلف شد / برخی، رای نمایندگان را می‌گرفتند و خط می‌زدند

انتخابخبرگزاری انتخاب |
نماینده سرپل ذهاب با اعتراض به رای‌گیری برای ریاست کمیسیون اصل ۹۰ مجلس اعلام کرد که در رای‌گیری تخلف شده است؛ لاریجانی هم اعلام کرد که شکایت او در هیئت رئیسه مجلس پیگیری می‌شود. وی افزود:‌ متاسفانه در روند این رای‌گیری دیدیم که به خاطر تاخیر برخی افراد رای نمایندگان را می‌گرفتند و خط می‌زدند. تجری ادامه داد: اگر شما آراء باطله را نگاه کنید 50 رای نوشته شده خط زده شده است. لذا بنده نسبت به این نوع رای‌گیری اعتراض دارم.
تجری، نامزد ناکام انتخابات ریاست کمیسون اصل ۹۰: در رای‌گیری تخلف شد / برخی، رای نمایندگان را می‌گرفتند و خط می‌زدند - 0

نماینده سرپل ذهاب با اعتراض به رای‌گیری برای ریاست کمیسیون اصل ۹۰ مجلس اعلام کرد که در رای‌گیری تخلف شده است؛ لاریجانی هم اعلام کرد که شکایت او در هیئت رئیسه مجلس پیگیری می‌شود.

به گزارش فارس، فرهاد تجری، نماینده مردم سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی که به عنوان گزینه ریاست کمیسیون اصل نود در نشست علنی امروز پارلمان معرفی شده بود طی سخنانی اظهار داشت: آقای لاریجانی و هیأت رئیسه! دوربین‌ها را نگاه کنید. علیرغم اینکه چند بار اخطار دادید تا برگه‌ها و گلدان‌ها برای رای‌گیری توزیع شود اما با تاخیر آمدند.

وی افزود: ‌ متاسفانه در روند این رای‌گیری دیدیم که به خاطر این تاخیر برخی افراد رای نمایندگان را می‌گرفتند و خط می‌زدند.

تجری ادامه داد: اگر شما آراء باطله را نگاه کنید ۵۰ رای نوشته شده خط زده شده است. لذا بنده نسبت به این نوع رای‌گیری اعتراض دارم.

نماینده مردم سرپل ذهاب با اشاره به اینکه بنده برای ریاست کمیسیون اصل نود مجلس ۱۳۰ رای داشتم گفت: ‌ متاسفانه در این خصوص تعلل شد تا این نتیجه رقم بخورد. لذا هیأت رئیسه باید از آراء صیانت کند که امروز شاهد بودیم این اتفاق نیفتاد.

در سایت خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

وی خاطرنشان کرد: قطعا همه خط خوردگی‌ها در رای‌گیری طبیعی نیست لذا بنده نسبت به این موضوع اعتراض دارم.

در ادامه لاریجانی پاسخ داد: ‌این مشکل گاهی در رای‌گیری‌ها پیش می‌آید و افراد رای خود را به دوستانانشان می‌دهد.

وی افزود: این مشکل یک بار باید برای همیشه حل شود و رای‌گیری از طریق دستگاه الکترونیکی صحیح‌تر و سالم‌تر انجام شود چرا که رای دادن و روی کارت نوشتن ایراداتی دارد.

وی عنوان کرد: ‌کمیسیون آئین‌نامه یک بار دیگر این موضوع را بررسی کرده تا مشکل حل شود تا در رای اعتمادها برای وزرا هم نمایندگان به صورت الکترونیکی رای دهند اما فعلا نمی‌توانیم کاری انجام دهیم.

لاریجانی در خاتمه در خطاب به تجری تصریح کرد: شکایت شما در هیأت رئیسه بررسی خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدیو) حوادث تلخ در اعتراضات بنزینی یکشنبه شب ملارد

فراروفرارو1 روز قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
در این میان ۳ فراکسیون سیاسی مجلس میزبان اعضای‌شان بودند. جعفرزاده ایمن‌آبادی که خود این پیام را در فراکسیون قرائت کرده به «اعتماد» می‌گوید که «پیام رهبری مثال ضربه‌گیر عمل کرده است. علی لاریجانی در آغاز جلسه علنی صبح امروز یکشنبه مجلس با اشاره به جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی افزایش قیمت بنزین گفت: نگرانی مردم این است که این تصمیم تبعاتی برای سایر قیمت‌ها داشته باشد. رییس مجلس اضافه کرد: ان‌شاءالله در مسیر بحث‌هایی که روزهای بعد کمیسیون‌های مجلس دارند مشکلات حل شود. نکته قابل‌توجه دیگر در این متن پیام رهبری به نمایندگان مجلس شورای اسلامی است که از سوی لاریجانی قرائت شده است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
دکتر شیرین هانتر (Shireen Hunter)، نویسنده و استاد دانشگاه جورج تاون در واشنگتن دی سی درمقاله‌ای که از سوی سایت دیپلماسی ایرانی برای خوانندگان برگزیده و ترجمه شده با صراحت می‌نویسد آمریکا و اروپا از این گامهای برداشته شده ایران نترسیدند. هیچ یک از اقدامات ایران تا اینجای کار تهدیدی جدی برای ایالات متحده یا اروپا ایجاد نمی‌کردند، اما می‌توانند ضرر سنگینی برای ایران به دنبال داشته باشند. چنین اقدامی همچنین سبب می‌شود معدود طرف‌های تجاری ایران از جمله چین و روسیه با آن درگیر شوند. عقب نشینی ایران از تعهدات هسته‌ای هم آنقدری نگران کننده نیست که باعث تغییر رفتار آمریکا و اروپا شود. عقب نشینی ایران از تعهدات هسته‌ای صرفا موضع سیاستمداران جنگ طلب در آمریکا و اروپا را قدرتمند می‌کند و بازیگران خاورمیانه را به سمت حمله پیشگیرانه سوق می‌دهد. سیاست‌های فرهنگی ایران هزینه اقتصادی سنگینی برای این کشور داشته و به فرار سرمایه به امارات، ترکیه، اروپا، آمریکا و حتی کشورهایی همچون ارمنستان و گرجستان انجامیده‌اند.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، جزئیات نشست عصر امروز این کمیسیون با وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان برنامه و بودجه را تشریح کرد. آقای محمد خدابخشی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: در این جلسه درباره اجرای برنامه افزایش قیمت بنزین بحث شد؛ آقای نوبخت اعلام کرد که تمام منابعی که مربوط به افزایش قیمت بنزین است تقریبا​ ۳۰ هزار میلیارد تومان است که به طور کامل به مردم بر می‌گردد و بین ۶۰ میلیون نفر توزیع می‌شود. وی افزود: وزیر صنعت نیز در این نشست بر اینکه تمام تلاش وزارتخانه‌اش کنترل قیمت هاست تاکید کرد و افزود: بر اساس مطالعاتی که انجام داده‌اند افزایش قیمت‌ها ناشی از افزایش قیمت بنزین حداکثر چهار تا چهار و نیم درصد خواهد بود و تمام تلاششان این است که افزایش قیمت وجود نداشته باشد.

ابعاد جدید ناآرامی‌ها

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل

خبرهایی از پشت پرده اغتشاشات اخیر

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
سخنگوی دولت امروز با خبر‌هایی از پشت پرده اغتشاشات اخیر به جمع خبرنگاران آمد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ تاکید ویژه اعضای هیئت دولت امروز علاوه بر کنترل تورم انتظاری ناشی از سهمیه بندی بنزین این بود که قشر‌های مختلف مردم که مشمول حمایت‌های معیشتی هستند به دقت شناسایی شوند تا کسی از این فهرست جا نماند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری14 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری2 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری2 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

سامورایی‌ها جای ایران را می‌گیرند

اقتصاد آنلاین10 دقیقه قبل

۱۷ استان در انتظار آب دریای عمان و خلیج فارس

ایسنا10 دقیقه قبل

چند راهکار برای کنترل کودکان در فضای مجازی

اقتصاد آنلاین16 دقیقه قبل

تاتنهام از اخراج پوچتینو چقدر ضرر کرد؟

مشرق‌نیوز16 دقیقه قبل

امروز آخرین مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد

الف16 دقیقه قبل